Προς το περιεχόμενο

Google: Δοκιμές με YouTube Premium Lite για βίντεο χωρίς διαφημίσεις με €6,99 το μήνα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, boubaras είπε

Ισχυει

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική μας σαν Έλληνες. Μένω στο εξωτερικό και εννοειται βλεπω τρελά Youtube αλλά σπαζομαι να δίνω τόσα λεφτά για το premium γι αυτο και έπαιξα μπαλα  με Αργεντινή. Στο εξωτερικό δεν νοείται άνθρωπος να το κάνει αυτό. Ή λογική είναι χρησιμοποιώ κάτι, πληρώνω την συνδρομή μου και όλα καλά. Δεν τους περνάει καν από το μυαλό να μην πληρώσουν. Τουλάχιστον για την πλειοψηφία μιλάω...

Αυτό δεν ισχύει αλλά ΟΚ, ότι βολεύει για να ακουστεί πιστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Eloy είπε

Συνδρομή ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ρε φίλε ?

θες να σου πω το κερασάκι στη τούρτα ;

οι επόμενες εκπομπές του insomnia θα έχουν ως εξής :

Δημήτρης Μαλάς 5€
DLC unlockable χαρακτήρας στο βίντεο, Κώστας σκιαδάς +5€
DLC unlockable χαρακτήρας στο βίντεο, Τίμος Κουρεμένος +20€

και ειδική προσφορά φούλ πακ και οι 3, στα 25€. Αν θες και διαγωνισμούς πας στα 30€ συνδρομή σύνολο.

Οι θέσεις είναι περιορισμένες, προλάβετε. Δώρο VIP κορόνα rank στο forum !

Spoiler

JK

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να το λήξουμε, για τα android υπάρχει το vanced, για όλα τα άλλα τον είπα τον τρόπο και όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Αν έχεις μικρά παιδιά και smart TV κάθε φορά που θα σκάει διαφήμιση και θα κόβει τα ζουζουνια θα σείεται το συμπαν.

Αν θέλετε μαζευτείτε 6 άτομα και βάλτε το family με τον ιδιο τρόπο. Ούτε 0.50€ το μήνα δε θα βγαίνει.

Και όσοι έχετε επιχειρήσεις θέλω τζάμπα λίγο από το εμπόρευμα σας γιατί δε θα ψωνίζω συχνά (σύμφωνα με τη λογική κάποιων).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, f3d0n είπε

 

Νομίζω ότι το Vanced και το Newpipe θέλουν root. Εγώ (αν και έχω root) κάνω την δουλειά μου με το Opera που έχει ενσωματωμένο adblock στον browser και κόβει όλες διαφημίσεις στις ιστοσελίδες και στο Youtube. 

 

Όχι φίλε χωρίς ροοτ το vanced σε όλα τα κινητά μου το έχω περασμένο δοκίμασε το 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/8/2021 στις 1:30 ΠΜ, Bourdoulas είπε

Το έχω ήδη εδώ και χρόνια και μπλοκάρει ελαχιστες έως καθόλου. Όποτε είναι ουσιαστικά μη λειτουργικό. Εννοείται ότι είμαι ανοιχτός σε προτάσεις/οδηγίες για να το βελτιώσω.

Το θέμα είναι να έχεις σωστές λίστες και να κάνεις ενημέρωση σχεδόν κάθε 2-3 μέρες.... θα τις κάνω ένα export και θα σου τις στείλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kyrsoronas είπε

Το θέμα είναι να έχεις σωστές λίστες και να κάνεις ενημέρωση σχεδόν κάθε 2-3 μέρες.... θα τις κάνω ένα export και θα σου τις στείλω

Όσες λίστες και να έχεις δεν πρόκειται να κόψει όλες τις διαφημίσεις. Θα κόψει κάποιες. Συν του ότι δημιουργεί πρόβλημα στις εφαρμογές των smart tvs. Η ίδια η σελίδα του pi hole το αναφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/08/2021 at 17:28, thessalonik said:

Δεν μπορώ να συνδέσω τo YouTube account για να βλέπω τις συνδρομές μου. 

Αν πας στο μενού πάνω αριστερά εκεί που λέει subscriptions, σου λέει πως να το κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Αν πας στο μενού πάνω αριστερά εκεί που λέει subscriptions, σου λέει πως να το κάνεις

Πήγα αλλά δεν τις παίρνει τις συνδρομές το θέμα είναι γιατί χρειάζεται το newpipe άμα κάποιος έχει ήδη το vanced.? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερωτηση: αν βαλω το youtube premium σε iphone, θα μου κοβει τις διαφημισεις και στην σμαρτ τιβι (samsung) που ειναι συνδεδεμενη με τον ιδιο google account? Ή μόνο στο iphone?

Επεξ/σία από Haris1977
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί λέτε να συνηθίσουμε για υποχρεωτικές συνδρομές παντού κ τα λοιπά / όλα τα άλλα θα είναι μπλοκαρισμένα κτλ ...Χαλαρώστε λίγο ..μπορούμε πολύ απλά να ΜΗΝ μπούμε καθόλου . Προσωπικά στο PC βάζω μουσική από το youtube με το ad block της opera (καλώς ή κακώς ) και από το κινητό ... δεν ακούω μουσική . Βασικά ακούω από τη playlist του shazam με 1.5 λεπτό το κάθε σεζόν και youtube μπαίνω ΜΟΝΟ αν παίζω κάνα video game και ψάχνω κανένα walkthrough . Ανάγκαστικα με τις σπαστικες διαφημίσεις τι κάνω άμα εχω σκαλωσει :P

 

Δηλαδή μου θυμίζετε κάτι περίεργα με διαφυγοντα κέρδη που λένε οι εταιρείες . Οι περισσότεροι από εμάς αν δε γουστάρουμε να δώσουμε πχ 10€ το μήνα δηλαδή 120€ το χρόνο ...δε θα τα δώσουμε έτσι κι αλλιώς . Απλά δε θα χρησιμοποιουμε τις υπηρεσίες τους , σιγά δεν είναι θέμα επιβίωσης .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...