Προς το περιεχόμενο

Google: Δοκιμές με YouTube Premium Lite για βίντεο χωρίς διαφημίσεις με €6,99 το μήνα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
14 minutes ago, Pokemon640 said:

πλέον δεν χρειάζεται καν μηχανάκι της AGB (η με AGP 8x 🤭). Όλοι οι ψηφιακοί δέκτες έχουν MAC address. Με το που συνδεθείς στη κεραία και βλέπεις κανάλι ξέρουν ότι ο A4:42:xx:80 είδε το Χ κανάλι τότε, και για Υ δευτερόλεπτα. Έχουν φουλ στατιστικές αυτόματα.

Δεν το γνώριζα, my bad. Σίγουρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pokemon640 είπε

πλέον δεν χρειάζεται καν μηχανάκι της AGB (η με AGP 8x 🤭). Όλοι οι ψηφιακοί δέκτες έχουν MAC address. Με το που συνδεθείς στη κεραία και βλέπεις κανάλι ξέρουν ότι ο A4:42:xx:80 είδε το Χ κανάλι τότε, και για Υ δευτερόλεπτα. Έχουν φουλ στατιστικές αυτόματα.

που το άκουσες αυτό; δηλαδή νομίζεις ότι ο δέκτης dvb-t είναι ταυτόχρονα και πομπός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Thresh είπε

Με logged in main account gmail ?

κανονικα με Vanced MicroG login το βαζεις εξαιρεση μπαταρια να τρεχει στο παρασκηνιο και δουλευει κανονικα.Ουτε μια διαφημιση δεν εχει πεταχτει και δουλευει κανονικα με τα λινκς σε παει αυτοματα το βαζεις προεπιλογη και κανεις τελειως uninstall το αυθεντικο youtube μεσω xiaomi adb uninstaller tool 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Pokemon640 είπε

πλέον δεν χρειάζεται καν μηχανάκι της AGB (η με AGP 8x 🤭). Όλοι οι ψηφιακοί δέκτες έχουν MAC address. Με το που συνδεθείς στη κεραία και βλέπεις κανάλι ξέρουν ότι ο A4:42:xx:80 είδε το Χ κανάλι τότε, και για Υ δευτερόλεπτα. Έχουν φουλ στατιστικές αυτόματα.

Αυτό που λες είναι άκυρο εντελώς, δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω δεδομένα με κεραία, μόνο αν μπεις στο streaming τους μπορούν να έχουν δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Thresh είπε

Κι υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να φάει ban το account...

να φαει μπαν ? αυτα ποιος τα λεει? θα μας τρελανετε εσεις 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, KyloRen said:

κανονικα με Vanced MicroG login το βαζεις εξαιρεση μπαταρια να τρεχει στο παρασκηνιο και δουλευει κανονικα.Ουτε μια διαφημιση δεν εχει πεταχτει και δουλευει κανονικα με τα λινκς σε παει αυτοματα το βαζεις προεπιλογη και κανεις τελειως uninstall το αυθεντικο youtube μεσω xiaomi adb uninstaller tool 

Το θέμα είναι να έχω το account μου, με τα suggestions, με τα subscriptions κτλπ.

3 minutes ago, KyloRen said:

να φαει μπαν ? αυτα ποιος τα λεει? θα μας τρελανετε εσεις 😆

Φιλαράκι μου μετά από λίγο καιρό με vanced έφαγε ban το κανονικό account του στο ΥΤ κι έχω διαβάσει ουκ ολίγες άλλες περιπτώσεις που έφαγαν. Εννοώ ότι είχε κάνει login με αυτό στο vanced.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Thresh είπε

Το θέμα είναι να έχω το account μου, με τα suggestions, με τα subscriptions κτλπ.

Φιλαράκι μου μετά από λίγο καιρό με vanced έφαγε ban το κανονικό account του στο ΥΤ κι έχω διαβάσει ουκ ολίγες άλλες περιπτώσεις που έφαγαν. Εννοώ ότι είχε κάνει login με αυτό στο vanced.

Εξαρτάται τι χρήση κάνεις ξέρω γω ρε φίλε. Εννοείται αν ασχολείσαι έχεις κανάλι και ανεβάζεις βίντεο ότι δεν ασχολείσαι καν με vanced. Για έναν απλό χρήστη να βλέπεις κάνα βίντεο που και που και περισσότερο για μουσική αξίζει. Το χρησιμοποιώ πάνω από 4 χρόνια και κανένα μπαν. Κανονικά δουλεύουν suggestions ειδοποιήσεις κλπ. Δεν το συνιστώ όπως είπα και πιο πάνω για αυτούς που έχουν κανάλι είναι καθαρά με δική σου ευθύνη 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω με κάποιους φίλους σε πολλά από αυτά που είπανε

οι φίλοι που γκρινιάζουν για τις διαφημίσεις - συνδρομές

σε λίγο θα τους περιμένει μια πολύ δυσάρεστη έκπληξη

καθώς σε λίγο χρονικό διάστημα τα πάντα στο διαδίκτυο θα γίνουν με συνδρομή και δεν θα υπάρχει τρόπος αποφυγής ούτε της συνδρομής ούτε των διαφημίσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ikorolis είπε

θα συμφωνήσω με κάποιους φίλους σε πολλά από αυτά που είπανε

οι φίλοι που γκρινιάζουν για τις διαφημίσεις - συνδρομές

σε λίγο θα τους περιμένει μια πολύ δυσάρεστη έκπληξη

καθώς σε λίγο χρονικό διάστημα τα πάντα στο διαδίκτυο θα γίνουν με συνδρομή και δεν θα υπάρχει τρόπος αποφυγής ούτε της συνδρομής ούτε των διαφημίσεων.

Ε, γιαυτό δεν πληρώνουμε τώρα και σκιπάρουμε... αποταμιεύουμε για τις δύσκολες ώρες που θα έρθουν... Των φρονίμων τα παιδιά... κλπ... :) :)

Aσε που αν πληρώναμε τώρα, θα τους καλ'άρεσε και θα μας έφερναν την δυσάρεστη έκπληξη νωρίτερα...

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eloy είπε

Ε, γιαυτό δεν πληρώνουμε τώρα και σκιπάρουμε... αποταμιεύουμε για τις δύσκολες ώρες που θα έρθουν... Των φρονίμων τα παιδιά... κλπ...

πρόσεξε μόνο να αποταμιεύσεις πολλά ευρώ γιατί θα σου χρειαστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Σου παραχωρούν τη δυνατότητα να βλέπεις το περιεχόμενο που υπάρχει στην πλατφόρμα τους, με αντάλλαγμα είτε κάποιο χρηματικό ποσό, είτε την προβολή διαφημίσεων. Που κολλάει ο hacker που εισβάλλει στο δικό σου pc και ζητάει λεφτά για τα δικά σου δεδομένα;

Λάρωσε

Πες τα χρυσόστομε. Αντί να πάνε σε κανα χωράφι να δουλέψουν τα τεμπελόσκυλα

ή να ανοίξουν κάνα βιβλίο

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, nvel είπε

που το άκουσες αυτό; δηλαδή νομίζεις ότι ο δέκτης dvb-t είναι ταυτόχρονα και πομπός;

Θα στο απαντήσει τεχνικός που ασχολείται με αναμεταδότες dvb-t σε τηλεοπτικούς σταθμούς. Το ότι έχουν ψηφιακό footprint δεν νομίζω να το έχουν τόσο τυχαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, ikorolis είπε

πρόσεξε μόνο να αποταμιεύσεις πολλά ευρώ γιατί θα σου χρειαστούν.

Aυτό το "τα πάντα με συνδρομή" το ακούω απο την εποχή της Acrobase και τα 4800 baud, αργότερα με την ΑOL και το MS Network  κι ακόμα εδώ είμαστε....

Εν πάση περιπτώσει, αν κάποιοι πνιγούν θα είναι αυτοί που δεν ακούν μουσική έξω απο spotify και συναφή, που δεν ζουν έξω απο το fb/twitter/instagram, που δεν έχουν αλλη διασκέδαση απο το Youtube και το Τικ-τοκ, κλπ... Και ας μην γελιέται κανείς... ΠΑΝΤΑ θα υπάρχουν οι δωρεάν "παροχές". Δείτε τι έκαναν με την μουσική, την τηλεόραση και τον κινηματογράφο και πως τους πηδάνε 20 χρόνια τώρα τα torrents και το piratebay... Οτι σαλαμοποιήσουν με συνδρομή θα το δώσει κάποιος άλλος δωρεάν (για δικούς του λόγους)...

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, fytotech είπε

Android:

YouTube Vanced, Newpipe

PC:

Ublock Origin

Apple:

-

 

Νομίζω ότι το Vanced και το Newpipe θέλουν root. Εγώ (αν και έχω root) κάνω την δουλειά μου με το Opera που έχει ενσωματωμένο adblock στον browser και κόβει όλες διαφημίσεις στις ιστοσελίδες και στο Youtube. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...