Προς το περιεχόμενο

S21 ή OnePlus 9 Pro?


JaceKorn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Εγώ δεν έχω πρόβλημα γενικά,αρκεί να με βολεύει.

Σε άλλους αρέσει το Miui των Xiaomi.

Γούστα είναι αυτά.

Δεν νομίζω το "καρφί" να ήταν για μένα?! 😓 

σε θυμάμαι από τότε που το είχες suraman και όχι είναι γενικό αυτό που λέω, κοιτάζω το φόρουμ εδώ και πολλούς μήνες να λένε λέξεις τύπου άθλιο, άχρηστο και λοιπά για Ui και εταιρίες και δεν έχουν αγοράσει συσκευή πάνω από 200ευρω και μετά πιστεύουν ότι γνωρίζουν από συσκευές και ui και ειμαστε και εμεις βαζω τον ευατο μου μεσα που εχουμε πιασει συσκευες 500-600 ευρω με οντως αθλιο ui για την τοτε εποχη τους που ουτε flagship συσκευη δεν το δουλευε και σκεφτομαστε τι λενε τα παιδια..αν πιστευετε οτι το ΜIui ειναι αθλιο δεν εχετε πιασει κινητο samsung πριν απο τρια με τεσσερα χρονια για να καταλαβετε ακριβως την εννοια και το κλεινω εδω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται βελτιωνονται τα κινητα καθε τόσο .Δεν σημαίνει όμως οτι μας βολευουν επειδή τα πλασαρουν οι εταιρίες .Γι αυτό υπαρχουν επιλογές να παρει ο καθενας οτι του αρεσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/8/2021 στις 11:43 ΠΜ, Fotis Deutschland είπε

Με διαφορά η καλύτερη κάμερα για εμένα σε flagship μαζί με το iPhone 12 pro max.  

κλαινε και οι πετρες...ποια καλυτερη καμερα ρε φιλε μας δουλευεις?

μολις νυχτωσει το βαζεις στη τσεπη απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/8/2021 στις 11:45 ΜΜ, roginsky12 είπε

κλαινε και οι πετρες...ποια καλυτερη καμερα ρε φιλε μας δουλευεις?

μολις νυχτωσει το βαζεις στη τσεπη απλα...

Αυτό πως το έχεις συμπεράνει, απο sites;Το έχεις το κινητό;Και το OIS διακοσμητικό είναι;

Εδώ κάτι Xiaomi των 250-300€ έχουν καλά αποτελέσματα με Gcam, η κάποιες ναυαρχίδες της Xiaomi.

Αν πάντως δεν βγάζει καλές φωτογραφίες κινητό με τόσα λεφτά ενώ βγάζουν φθηνότερα κινητά με Gcam, είναι για κλάματα.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...