Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας της Cosmote


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, kinitos είπε

Απο εχθες ψαχνω μα δω κανα θεμα με το πρόβλημα. Κατι επαρχιακα σαιτ έλεγαν για το θεμα τα μεγαλα σαιτ ειδήσεων τίποτα. Σαιτ ιοψς insomnia myohone adsl που ασχολούνται τίποτα.... Απαράδεκτο.

Βέβαια παιρνεις τηλ και θες να μαυεις τι παίζει. Η πρωτη επαφη με το προβλημα μερικοι συνδρομητές εχουν πρόβλημα.
Αρα το ακοτς λεω εγω εχω θεμα οχι όλοι.

Μιλησα υελικα δυο την νηχτα για 3 κονητα αθηνα και Σκόπελο ολα καλα εχει θεμα το δίκτυο θα φτιάξει.... Ακομα κάπου εχει θέματα.

Τουλαχιστον η wind σου δινει data και ομιλια δώρο οταν εχει θεμα. Εδω τιποτα με το ζορι σου λεβε οτινεχουν πρόβλημα

Ή ειναι διακοπές και δεν ασχολούνται ή πληρώνονται από κοσμοτε. Λογικό. Εκεί που είναι τα λεφτά και το φαι να πηγαίνεις, στο ξύλο να φεύγεις 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

6 λεπτά πριν, Thresh είπε

17 ώρες πριν άνοιξε το topic στην κατάλληλη κατηγορία του forum, δεν έψαξες και τόσο καλά.

Δεν μιλαω για φόρουμ υποφορουμ και λοιπα μικρα κομμάτια. Μιλαω για αρζικη σελιδα οπως αυτην εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είναι τραγική η κατάσταση με το δυκτιο. Ήθελα να πάρω πελάτες να ενημερώσω πως κλείνω για μια βδομάδα και δεν έβγαζε με τίποτα γραμμή. Το μόνο που έκανα και έπιασε ήταν να κάνω επανεκκίνηση στο τηλέφωνο (νόμιζα πως έχει κάποιο θέμα το κινητό μου) και έβγαζε μια γραμμή και μιλούσα. Μετά πάλι τίποτα. 3 φορές με επανεκκίνηση έβγαλα 3 γραμμές. Τα υπόλοιπα τα πήρα από το σταθερό... 

Αν κάποιος έχει ανάγκη να πάρει κάποιο τηλέφωνο ας το δοκιμάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 hours ago, kinitos said:

Δεν μιλαω για φόρουμ υποφορουμ και λοιπα μικρα κομμάτια. Μιλαω για αρζικη σελιδα οπως αυτην εδω

Αν δεν έρθει επίσημη ενημέρωση, δεν μπορεί να μπει "είδηση" απλά επειδή το έγραψαν κάποιοι. Μέχρι χθες αν δεις το topic είχε μονοψήφιο ο αριθμο ατόμων που συμμετείχαν.

Όποιος ήθελε όμως να δει αν είχαν αντίστοιχο πρόβλημα κι άλλοι, μια χαρά έβρισκε αν έψαχνε.

  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι από εχθές το απόγευμα, ενώ μπορούσα να πάρω από το κινητό χωρίς πρόβλημα, δεν μπορούσαν να με καλέσουν. Ήμουν έτοιμος να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Τελικά εδώ και 4 ώρες όλα φαίνονται να λειτουργούν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιοχή Καβάλα …..

εχθές υπήρχε προβλήματα μόνο στα δεδομένα , ενώ σήμερα δεδομένα / κλήσεις.
Πρέπει να πάθανε μεγάλη ζημιά … δεν μπορούν να την αποκαταστήσουν εδώ και δυο ημέρες. Γονάτισε ο γίγαντας COSMOTE, …. τώρα μένει να μας το πλασάρουν στα μαλακά. 

Επεξ/σία από xabos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυτικη Ελλαδα εχει προβλημα εδω και δυο βδομαδες περιπου αλλα νταξ δεν ειμαστε και Αθηνα να τρεχει τιποτα

μια στις 4-5 κλησεις γινονται αν εισαι τυχερος και απο εκει που ειχαμε σημα 4 γραμμες και στο μπανιο τωρα μια με το ζορι,που και που,οταν εισαι εξω και εχεις οπτικη επαφη με κεραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, MORBID21 είπε

Δυτικη Ελλαδα εχει προβλημα εδω και δυο βδομαδες περιπου αλλα νταξ δεν ειμαστε και Αθηνα να τρεχει τιποτα

μια στις 4-5 κλησεις γινονται αν εισαι τυχερος και απο εκει που ειχαμε σημα 4 γραμμες και στο μπανιο τωρα μια με το ζορι,που και που,οταν εισαι εξω και εχεις οπτικη επαφη με κεραια

Μα δεν είναι θέμα Αθήνας και λοιπών. Όλοι έχουν θέμα. Αποβάλλετε το κόμπλεξ σας. Και Καβάλα έχουμε προβλήματα από χτες το απόγευμα.

Επεξ/σία από elteo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, elteo είπε

Μα δεν είναι θέμα Αθήνας και λοιπών. Όλοι έχουν θέμα. Αποβάλλετε το κόμπλεξ σας. Και Καβάλα έχουμε προβλήματα από χτες το απόγευμα.

ναι μαν μου το κομπλεξ που λες το εχουν οι εταιριες που θεωρουν 'προβλημα' μονο οταν εχει προβλημα καποια μεγαλη πολη για να στο κανω πιο ευκολο να το καταλαβεις.

να προσθεσω οτι ανεφερα ηδη για δυο εβδομαδες και οχι για μια μερα γιαυτο αποβαλε το κομπλεξ σου οτι οι αλλοι εχουν κομπλεξ

Επεξ/σία από MORBID21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σήμερα το μεσημέρι διάβασα πως το πρόβλημα είναι στο 4G ευτυχώς μου «έκοψε» και σε δευτερόλεπτα είχα βάλει χειροκίνητα 3G κι έκανα κλήσεις κανονικά.

Γνωστός μου που έχει παλιό κινητό με υποστήριξη ως 3G δεν είχε πάρει χαμπάρι καν 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, eko13 είπε

Έχει όμως καλό δίκτυο 5G!! Η νέα τάξη τα κάνει για να πάρετε όλοι 5G!!

Ναι και καύσωνας δεν υπάρχει, το κάνει η νέα τάξη για να πουλάνε τα αρκοντίσια (air condition)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, sndev είπε

Κουμπωστε 3g only απο τις ρυθμίσεις μεχρι να το φτιάξουν  κ θα κάνετε τη δουλειά σας

Εγώ έχω τώρα. Αλλά το πρωί όταν δεν είχα για 1 ώρα δεν δουλευε ούτε με edge (2g).

Επεξ/σία από elteo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...