Προς το περιεχόμενο

Σε συνεργασία με τη Google και με δυνατότητα βιοηλεκτρικής εμπέδησης το νέο Samsung Galaxy Watch 4


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Οποίος θέλει απλά να βλέπει την ώρα και ζητάει κλασική εμφάνιση παίρνει αυτο που λες….αν θέλει smart watch παίρνει smart watch…τι δεν καταλαβαίνεις ?

Δεν καταλαβαίνω το ύφος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Yeroplatanos είπε

Δεν καταλαβαίνω το ύφος σου

Ειναι υφος αποριας!

Οποιος θελει smartwatch δεν θα παρει το ρολοι που προτεινεις και οποιου του αρεσουν τα κλασικα ρολογια δεν θα παρει smartwatch...τα πραγματα ειναι απλα!

Επεξ/σία από kostasfalcon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2021 στις 12:12 ΜΜ, konandrio είπε

Να φορτίζω ρολόι κάθε μέρα νιώθω σαν να υπηρετώ εγώ το ρολόι αντί αυτό εμένα.
Amazfit GTR ένα μήνα μπαταρία είναι ότι πρέπει για τις ανάγκες μου, τώρα τι παραπάνω κάνει το apple και το sam δεν μπήκα καν στη διαδικασία να μάθω καθαρά λόγω αυτονομίας.
Φαντάζομαι οι κάτοχοι λένε το βράδυ ας βάλω να φορτίσει και μετά πέφτω για ύπνο για να μου μετρήσει ώρες ύπνου κτλπ ή δεν το φοράνε καν το βράδυ και απλά φορτίζει :) ποτέ  δεν κατάλαβα πως κάποιος αγοράζει smart watch με μια μέρα αυτονομία.
Θα ήθελα κάποιος που είχε κάποιο amazfit ή huwaei πχ και κάποιο apple ή sam να μου πει αν επέλεξε κάποιο από τα δεύτερα και για ποιο λόγο.

Εγω εχω το galaxy watch καξ έχει πέσει μετά από 4 χρονια η μπαταρία του στις 3 μέρες από τις 5 . Πότε δεν αγχώθηκα για την φόρτιση. Στην ανάγκη το βάζω να φορτίσει από το κινητό όταν ειναι έξω. Η σύγκριση με amazfit , huawei , Garmin κλπ τελειώνει στην διάρκεια μπαταρίας. Πέρα από apple watch και samsung κανενα άλλο δεν ειναι ολοκληρωμένο για να συγκριθεί με αυτά.

19 ώρες πριν, speedman_26 είπε

Αξίζει η Lte έκδοση; 

Αν κυκλοφορείς χωρίς το κινητό συχνά, ναι . Εμένα δεν μου έχει λείψει πάντως. Γιατί δύο φορές που ξέχασα το κινητό σπίτι, συνδέθηκα σε wifi δίκτυο και δεχόμουν κανονικά τις κλήσεις. Προϋπόθεση να έχεις και κινητό samsung .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, songless_bird είπε

Εγω εχω το galaxy watch καξ έχει πέσει μετά από 4 χρονια η μπαταρία του στις 3 μέρες από τις 5 . Πότε δεν αγχώθηκα για την φόρτιση. Στην ανάγκη το βάζω να φορτίσει από το κινητό όταν ειναι έξω. Η σύγκριση με amazfit , huawei , Garmin κλπ τελειώνει στην διάρκεια μπαταρίας. Πέρα από apple watch και samsung κανενα άλλο δεν ειναι ολοκληρωμένο για να συγκριθεί με αυτά.

Αν κυκλοφορείς χωρίς το κινητό συχνά, ναι . Εμένα δεν μου έχει λείψει πάντως. Γιατί δύο φορές που ξέχασα το κινητό σπίτι, συνδέθηκα σε wifi δίκτυο και δεχόμουν κανονικά τις κλήσεις. Προϋπόθεση να έχεις και κινητό samsung .

Απλώς εδώ μιλάμε για περίπου μιαμιση μέρα, αν ξεκινούσαμε απτις 5 θα ήταν κάτι παραπάνω από «οκ». Δηλαδή αντί να ανεβαίνουμε, πέφτουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, hliastsek είπε

Για προπαραγγελια έχει βρει κανείς, κάποιο κατάστημα; Μόνο ο Γερμανός το είχε την πρώτη ημέρα και τώρα το έχει κατεβασει.

Δεν θα υπάρξει προπαραγγελια. Θα ειναι στα καταστηματα απο της 27 του μηνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Δεν θα υπάρξει προπαραγγελια. Θα ειναι στα καταστηματα απο της 27 του μηνα. 

ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!! Το είδα χθες στον Γερμανό και μου φάνηκε περίεργο που το κατέβασαν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hliastsek είπε

ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!! Το είδα χθες στον Γερμανό και μου φάνηκε περίεργο που το κατέβασαν!

Ρωτησα την Samsung και μου το ειπε γιατι και εμενα μου φάνηκε περίεργο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...