Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Δε πειραζει, να μαζευτουμε με τα Q3 μπας και αλλαξεις γνωμη και σωσεις τη μεση σου 😆

βρε έλα κερνάμε...

παλι καλα που το ειχες ασφαλισμένο... οι 9/10 με το που τους πεις για ασφαλεια κατοικιας πεφτουν κατω απο τα γελια*...

 

*η κλασσικη νοοτροπια οτι φαμε - οτι πιουμε - και οτι αρπαξει ο απαυτος μας, χτιζω σε δάσος και αν καει κατηγορώ το κρατος και απλωνω το χερι για αποζημιωση.... Θαρρεις και εγω που δινω 3000€ το χρόνο για ασφαλειες σε ότι μπορεις να φανταστεις ειμαι μλκς ενω αυτοι οι εξυπνοι που τα κρατάνε τσεπάτα...

Και εγώ έχω ασφαλισμένα τα πάντα, εκτός από μένα μιας και η ασφάλεια μου κρίνεται ασύμφορη 😂😂😂

 

Έβλεπα τον υδραυλικό και τον ηλεκτρολόγο μου που μένουν στο Πανόραμα Αγίας Σωτήρας... Τι αγώνα έδωσαν για να σώσουν τα σπίτια τους από την πυρκαγιά. Εγώ προσωπικά θα έφευγα και θα έλεγα άστο να καεί, η ασφάλεια να ναι καλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, chill είπε

Από μέσα Σεπτέμβρη διαθέσιμος και εγώ. 

Όπως έχω πει και στον Γιώργο η Παναγίτσα την ημέρα της γιορτής μου και ενώ παραθεριζα μου έκανε δώρο μια ωραιότατη πλημμύρα στο σπίτι και επειδή όλοι είναι διακοπές  περιμένω να έρθει ο σεπτεμβρης για να μαζέψω το σπίτι 😂😂😂

Υπόψιν έκλεισα αποζημίωση με την ασφάλεια αλλά αν δεν φτάσουν να καλύψουν τις ζημιές, την λυπητερη των οποίων στο σύνολο της θα την μάθω σε καμία 10αρια μέρες, κερνατε κουφαλες... 😂😂😂

Πω ρε φίλε καλή δύναμη εύχομαι, μην ανησυχείς κερνάει ο Γιώργος 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα !! ως πυρόπληκτος της Έυβοιας θα μου έκανε καλό να δω καινούργιες φάτσες να ανανεωθώ λιγάκι. Λογικά θα έρθω με τα πόδια γιατί το δικό μου το έδωσα και το εταιρικό θα το έχω μετά τις 13/09. Συμφωνώ για καθημερινή, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, squib είπε

Καλημέρα !! ως πυρόπληκτος της Έυβοιας θα μου έκανε καλό να δω καινούργιες φάτσες να ανανεωθώ λιγάκι. Λογικά θα έρθω με τα πόδια γιατί το δικό μου το έδωσα και το εταιρικό θα το έχω μετά τις 13/09. Συμφωνώ για καθημερινή, 

Καλή δύναμη και σε εσάς μαν

Μπορεί να μας βγεί ημερομηνία μετά τις 13 οπότε θα βολευτείς . Αν βγεί νωρίτερα μπορεί να σε μαζέψει κανας άλλος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, squib είπε

Καλημέρα !! ως πυρόπληκτος της Έυβοιας θα μου έκανε καλό να δω καινούργιες φάτσες να ανανεωθώ λιγάκι. Λογικά θα έρθω με τα πόδια γιατί το δικό μου το έδωσα και το εταιρικό θα το έχω μετά τις 13/09. Συμφωνώ για καθημερινή, 

Καλη δύναμη, σε περιμένουμε!!

Παιδιά, όποιος ψήνεται ας γραψει ενα ποστ εδω να μετριομαστε και επειτα βλέπουμε τοπο/ημερα/ώρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα καλως τους καλημερα και καλη εβδομαδα

εγω για σκ με βλεπω παρα για καθημερινη λογω προγραμματος αν και καποια σκ σεπτεμβρη θα ειμαι εκτος

ειμαι μεσα οπως και να εχει για συναντηση ομως!

λογικα στο παρκινγκ του οακα μας βλεπω με τοσες αγορες! 😆

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλή δύναμη και σε εσάς μαν

Μπορεί να μας βγεί ημερομηνία μετά τις 13 οπότε θα βολευτείς . Αν βγεί νωρίτερα μπορεί να σε μαζέψει κανας άλλος :)

Ναι το βλέπουμε , θα νιώθω ότι έχω μπει σε mega αντιπροσωπεία και θα δω όλες τις μάρκες μαζί. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, squib είπε

Ναι το βλέπουμε , θα νιώθω ότι έχω μπει σε mega αντιπροσωπεία και θα δω όλες τις μάρκες μαζί. 

πολυ γκρουπ θα δεις παντως στα σιγουρα 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, squib είπε

θα είμαι απλά κοιτάω αφού θα μείνω με το εταιρικό 😁

Εγω σου ειπα χτυπα το το F20.... εφοσον μπορεις οικονομικά σαφως και δεδομενης της καταστασης..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Εγω σου ειπα χτυπα το το F20.... εφοσον μπορεις οικονομικά σαφως και δεδομενης της καταστασης..

 

ναι συμφωνώ αλλά θα έχω μεγαλούτσικο εταιρικό οπότε τι να τα κάνω 2 οχήματα και χωρίς παργκινγκ. Είδα μερικά f20 και ήταν όπως τα ήθελα όμως προέκυψε το free ride που εινα οκ . Εργένης είμαι δεν έχω ανάγκες χώρους και μικρό να μου έδιναν οκ θα ήμουν πόσο μάλλον τώρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Thanos1921 είπε

Παρών το ένα puma...

Α γειά σου

Και έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ :D

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω για να σας την σπάσω θα έρθω με την μηχανή. 
Εαν μου το δώσει το αφεντικό το μινι έχει καλος.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...