Προς το περιεχόμενο

Πατέντα της Huawei φέρνει κυρτή οθόνη και από τις 2 πλαϊνές πλευρές του τηλεφώνου


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 minutes ago, Pitsfitili said:

Αδερφούλη χωρίς να θέλω να φανώ ειρωνικός κ δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλά όταν. Έπαιρνα χιαομι κινεζικο κ έδινα άδειες στις εφαρμογές για τις ειδοποιήσεις οι περισσότεροι δεν έπαιρναν γιατί δεν είχε μπάντα για Η+ στο ίντερνετ. Προφανώς κ είδα δώσει άδειες ..

Αδερφούλη όταν άλλαζα roms στο HTC Magic μου από την κάρτα μνήμης οι περισσότεροι είχαν ακόμα Nokia. Τι ακριβώς μάθαμε από αυτό? Τίποτα. Επίσης δεν ενδιαφέρει και κανέναν.

Η αλήθεια είναι πως δεν με απασχολεί τι είχες κάνει λάθος ή δεν είχες ρυθμίσει σωστά. Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα όμως και όχι του κινητού. Αν δεν μπορούσες να το φτιάξεις καλά έκανες και πήρες κάτι άλλο. 

Έγραψες κάτι που δεν ισχύει καθολικά και το διόρθωσα. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Spartiatis13 είπε

Το ποσό δηλητήριο και το ποσο μίσος και τι ιδρώτας χύνεται στα σχόλια για την Huawei δεν λέγεται.. Τους φταίνε τα Google service.. Τα μάτια κουζίνας στην πλάτη.. Οτι και να βγάλει θα γίνει κατακριτέο απ τους παντογνώστες του μυαλού τους..

Α ΡΕ HUAWEI ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΆΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ... ΕΦΙΆΛΤΕΣ ΒΛΈΠΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ ΚΟΛΟΣΣΌ.

Είδες, τελικά, πόσο έχει πιάσει η πλύση εγκεφάλου απο τις υπόλοιπες εταιρίες και την κυβέρνηση των ΗΠΑ, μόλις είδαν τη Huawei να τους εκτοπίζει; Βέβαια, οι μεν κατασκοπεύουν για τους Κινέζους, οι δε για τους δυτικούς. Και μιας και είμαστε δυτικοί... είναι κακοί για δε μας μοιαζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dk1210 είπε

Απορία: εχω ένα huawei Nova 5T του 2019 μοντελο και Notifications παιρνω, και playstore εχει...και εχω κατεβασει αρκετα applications...  Τι ακριβως δεν εχει to huawei?

Το Nova 5T έχει Google services, μιλάμε για τα μοντέλα απο το P40 Pro και μετά που δεν έχουν και πρέπει να κάνεις πατέντες.

Μέχρι και το P30 Pro έχει Google services, αλλά στην τιμή που πωλείται μένει στο ράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και γώ που εχω το ταπεινό P40 lite, μια χαρά μου έρχονται οι ειδοποιήσεις αν και τις απενεργοποίησα γιατί είναι ενοχλητικές (ο φίλος του φίλου αισθάνεται ευτυχισμένος στην παραλία της Γριάς το πήδημα και λιαζει τα μύδια του κλπ). Αν έπαιρνα κινητό, πάλι Huawei θα ξανάπερνα. Δε μου λείπει κάτι. Ούτε είναι τυχαίο το γεγονός πως σε διάφορα mods σου δίνεται η ευκαιρία να απενεργοποιήσεις τελείως τα google play services. Υπήρξε ζήτηση και για αυτό.

Επεξ/σία από jadawin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αδερφούλη όταν άλλαζα roms στο HTC Magic μου από την κάρτα μνήμης οι περισσότεροι είχαν ακόμα Nokia. Τι ακριβώς μάθαμε από αυτό? Τίποτα. Επίσης δεν ενδιαφέρει και κανέναν.

Η αλήθεια είναι πως δεν με απασχολεί τι είχες κάνει λάθος ή δεν είχες ρυθμίσει σωστά. Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα όμως και όχι του κινητού. Αν δεν μπορούσες να το φτιάξεις καλά έκανες και πήρες κάτι άλλο. 

Έγραψες κάτι που δεν ισχύει καθολικά και το διόρθωσα. 

και σου ξανα απαντω εγω κ ποσες χιλιαδες αλλοι! Κ για αυτο εχει γινει αντιεμπορικο τηλεφωνο κ θα συνεχισει να ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Pitsfitili είπε

Ποιες είναι οι υπόλοιπες ειδοποιήσεις? Ότι κουδουνίζει το τηλέφωνο?? Ούτε mail notifications έρχονται ούτε από το Twitter ούτε από το μεσετσερ

Εμένα μου έρχονται. Για το μεσετσερ δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, jadawin είπε

Είδες, τελικά, πόσο έχει πιάσει η πλύση εγκεφάλου απο τις υπόλοιπες εταιρίες και την κυβέρνηση των ΗΠΑ, μόλις είδαν τη Huawei να τους εκτοπίζει; Βέβαια, οι μεν κατασκοπεύουν για τους Κινέζους, οι δε για τους δυτικούς. Και μιας και είμαστε δυτικοί... είναι κακοί για δε μας μοιαζουν.

.

Επεξ/σία από Spartiatis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pitsfitili είπε

και σου ξανα απαντω εγω κ ποσες χιλιαδες αλλοι! Κ για αυτο εχει γινει αντιεμπορικο τηλεφωνο κ θα συνεχισει να ειναι

Ο μπαμπης ο σουγιας,ο τακης ο σανιδας,ο γιαννης ο μηλοκλεφτης,ε ολοι σου λεω δεν εχουν ειδοποιησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Spartiatis13 είπε

Φιλε η καραμέλα της κατασκοπίας δεν ειναι γεννημα μιας Huawei.. Αυτα ειναι να χανε να λέγανε τα παπαγαλάκια οι άσχετοι.. Μας κατασκοπευουν και κατασκοπευεται μεταξύ τους 10αδες χρόνια τώρα.. Απλα όπως απο που και να το πιάσεις η Huawei ειναι η μεγαλύτερη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας οπου ξεπέρασε την sony το 12.. Δεν εχει αντίπαλο στις συσκευές τής.. Όλοι το ξέρουν.. Απλα ζούμε στο 2021.. Ζηλεύουμε.. Δικαζουμε.. Φθονουμαι το καλύτερο επειδή μάθαμε κατι διαφορετικό.. Τέλος πάντων.. Υγεία να χουμε

Αυτο το οτιοτι μας κατασκοπευουν δν αναιρει οτι δεν μπαναραν την huwawei για τον ιδιο λογο! Ποσο μαλλον οταν η Αμερικη θελει να εχει τα πρωτια σε ολα. Το οτι μας παρακολουθουν  αλλοι δν σημαινει οτι η Αμερικη θα επιτρέψει να  παρακολουθειτε απο αλλη χωρα. Στο μελλον φανηκε ωστοσο τι επαιζε με κινα κ Biden κ ποιοιοι ηταν οι περαιτέρω λογοι του ΒΑΝ

6 λεπτά πριν, Dantε είπε

Ο μπαμπης ο σουγιας,ο τακης ο σανιδας,ο γιαννης ο μηλοκλεφτης,ε ολοι σου λεω δεν εχουν ειδοποιησεις!

αν ηταν μονο αυτοι δν θα επεφτε στα ΤΑΡΤΑΡΑ η τιμη του p40 pro κ οχι μονο! Εχει την χειροτερη εμπορικοτητα απο ολα τα τηλεφωνα της χρονια του. Οποτε αυτα τα περι μπαμπης σουγιας κλπ πες τα σε καμια ομαδα της χαβαη στο facebook που θα σου πατανε κ λαικ για τις ασυναρτησιες που γραφεις 

Επεξ/σία από Pitsfitili
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, Pitsfitili said:

και σου ξανα απαντω εγω κ ποσες χιλιαδες αλλοι! Κ για αυτο εχει γινει αντιεμπορικο τηλεφωνο κ θα συνεχισει να ειναι

Όσοι και να είστε που δεν ξέρετε δεν έχει σημασία από τη στιγμή που μια χαρά δουλεύουν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, NickTG είπε

Όσοι και να είστε που δεν ξέρετε δεν έχει σημασία από τη στιγμή που μια χαρά δουλεύουν. 

Για αυτό μόνιμα θα είστε στις τιμές της Xiaomi κ παρόλα αυτά θα αγοράζουν Xiaomi παρά p40 pro ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, Pitsfitili said:

Για αυτό μόνιμα θα είστε στις τιμές της Xiaomi κ παρόλα αυτά θα αγοράζουν Xiaomi παρά p40 pro ;)

Ποιοι θα είμαστε και τι ακριβώς με νοιάζει? 

Δεν είναι δικιά μου η εταιρεία. Απλά έτυχε τη φορά αυτή ο συνδυασμός τιμής και χαρακτηριστικών του P40 Pro να είναι καλός για μένα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Pitsfitili είπε

Ξανά λέω μιλάω για τις συσκευές που δεν έχουν playstore

Και σου είπα... Έχω το P40 pro και δεν έχω κανενα θέμα... 

Εσύ πια συσκευή έχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...