Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για αγορά εκτυπωτή για οικιακή χρήση.


skfn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρειάζομαι αμεσα σκέτο εκτυπωτή για οικιακή χρήση,  γιατί τα μελάνια του παλιού μου κοστίζουν πια όσο ένας καινούργιος.

Δεν με πειράζει αν είναι laser μαυροασπρος ή inject, αρκεί να χωράει  σε έπιπλο 20Χ60  και να παίρνει και να βγάζει το χαρτί από εμπρός. 

Σε Λογική τιμή και φτηνά μελάνια θα ήταν προτιμότερο. 

Παρακαλώ για προτάσεις 

Επεξ/σία από skfn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung laser ML-2165W ,Διαστάσεις προϊόντος (Π x Β x Υ): 331 x 215 x 178mm. ασπρόμαυρος, usb/wifi συνδέσεις, παίρνει το χαρτί από κάτω κ το βγάζει πάνω, εμπρός

δέχεται αναγομωμένα τονερ

μεταχειρισμένος φυσικά, κάθε έλεγχος δεκτός, 30€, τύπωσε περί τις 1000-1100 σελίδες, μετά μπήκε στο κουτί γιατί πήρα πολυμηχάνημα

έχει νέο αμεταχείριστο σφραγιστό συμβατό τόνερ

Θεσσαλονίκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 20 εκατοστά διάστασης είναι αρκετά περιοριστικο. Σε πολλές περιπτωσεις τα στοιχεία που δίνει το skroutz δεν είναι τα πραγματικά λόγω λαθών και πρέπει να τα ψάξεις από την σελίδα του κατασκευαστή. 

Επίσης λάβε υπόψην, όσο φθηνότερος ο εκτυπωτής τόσο υψηλότερο κόστος αναλωσίμων. Ψάξε μήπως βρεις συμβατά μελάνια. Και στον δικό μου αμα έπρεπε να τα σκάω για γνήσια μελάνια ειδικά με το εγχρωμο που χαλάει κάθε 6 μηνες, χαιρετίσματα. Επίσης, καμία σχέση η σύγκριση με laser, αλλά αναλώσιμα και κόστη εκεί. Μπορεί να μην σε ενδιαφέρει ο εκτυπωτής, αλλά στην πραγματικότητα σε ενδιαφερει.

Επεξ/σία από Basilhs23___
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hp-107

Μια χαρα μου κανει την δουλεια σπιτι. Εχει και μοντελο μe συνδεση wifi.

Μεχρι στογμης πληρως ικανοποιημενος απο την λειτουργια του

https://www.skroutz.gr/s/19444809/HP-107a-%CE%91%CF%83%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%95%CE%BA%CF%84%CF%85%CF%80%CF%89%CF%84%CE%AE%CF%82-Laser.html

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...