Προς το περιεχόμενο

Asus Zenfone 8 flip 729€ - msystems.gr


drade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

729€ https://www.msystems.gr/tablets/asus-zenfone-8-flip-zs672ks-2a003eu-256gb-8gb-dual-sim-galactic-black-90ai0041-m00030

επόμενη τιμή Σκρουτζ 859€

https://www.skroutz.gr/s/30222380/Asus-Zenfone-8-Flip-256GB-Galactic-Black.html?from=price_drops

Για όσους ενδιαφέρονται για το εύθραυστο rog 5 και το μικρό Asus:

https://www.msystems.gr/tablets/?&offer=1&typos_tablet[]=1571

 

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραίο κινητό για όσους παίζουν εκεί παιχνίδια (και κυρίως για  όσους είναι περισσότερο το μέρος που παίζουν γενικά) . Επίσης πολύ ωραίο το συγκεκριμένο κατάστημα προσωπικά με έχει αφήσει ικανοποιημένο εδώ και 5 χρ'ονια που το χρησιμοποιώ.Πάντα έχει καλά προιοντα και πάντα είναι όλα αυθεντικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παιχνίδια υπάρχουν πιο προσιτές σχεδόν με ίδια χαρακτηριστικά λύσεις. (δες poco f3). Προσωπικά θα το θεωρούσα προσφορά αν έπεφτε αλλά 150€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
57 λεπτά πριν, drade είπε

.

Οταν βαζετε ενα συνδεσμο, καντε τον ελαχιστο κοπο να τον ριξετε καθαρο, οπως πχ τωρα στο συγκεκριμενο αφαιρεσα το παρακατω κομματι :

 

?skr_prm=WyIwMTMzZjI5My03ODdmLTQyOTQtODZlMC0wZTc1ZWY4M2VlOGYiLDE2MzA0MzY4MzM5MzQseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

 

;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Asus έχει αίσθηση πολυτέλειας ,αυτό το πληρωνεις σε σχεδιαση κλπ ,να ξεχωρίζει ,σχεδόν καθαρό Αndroid και ενημερωσεις  .

Για το παραπάνω κατάστημα και η δική μου αποψη θετική ,είναι πολλά χρόνια στην αγορά ,υποστηρίζει πολλες μικρες εταιρίες απο εκει το γνωρίζω .

Υποθετω και σε απλη λιανική πωληση τα ίδια απο τα πολλα σχόλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, TheoAlex50 είπε

Για παιχνίδια υπάρχουν πιο προσιτές σχεδόν με ίδια χαρακτηριστικά λύσεις. (δες poco f3). Προσωπικά θα το θεωρούσα προσφορά αν έπεφτε αλλά 150€.

Είδες ποτέ τον προκάτοχό του να πέφτει τόσο; Δεν νομίζω ότι θα συμβεί. Άμα έπεφτε επιπλέον 150 θα ήταν η προφορά της χρονιάς.

Επεξ/σία από drade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asus Zenfone 8 Flip το εχω εδω και 1 μηνα περιπου. Πριν ειχα το Zenfone 7 pro. Αν καποιος εχει αποριες μπορει να με στειλει PM να βοηθησω για το κινητο. Στα + του πραγματα που δεν βρισκεις αλλου: εχει ηχογραφηση κλησεων και notification led light.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ILiDAN είπε

Asus Zenfone 8 Flip το εχω εδω και 1 μηνα περιπου. Πριν ειχα το Zenfone 7 pro. Αν καποιος εχει αποριες μπορει να με στειλει PM να βοηθησω για το κινητο. Στα + του πραγματα που δεν βρισκεις αλλου: εχει ηχογραφηση κλησεων και notification led light.

Σε κάμερα το βρίσκεις καλύτερο από το 7 pro; Ρωτώ γιατί το 8, αν δεν κάνω λάθος, δεν εχει το ois που είχε το pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, drade είπε

Είδες ποτέ τον προκάτοχό του να πέφτει τόσο; Δεν νομίζω ότι θα συμβεί. Άμα έπεφτε επιπλέον 150 θα ήταν η προφορά της χρονιάς.

Ίσως έχεις δίκιο. Ίσως και όχι όμως. Όχι από την άποψη ότι η Asus γενικά είναι από τις εταιρείες που έχει την χειρότερη  ποιότητα κινέζικου hardware. Δεν έχω τεστάρει αν ισχύει 100% στα κινητά της όμως και εκεί είναι που προσθεσα και την πρώτη πρόταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TheoAlex50 είπε

Ίσως έχεις δίκιο. Ίσως και όχι όμως. Όχι από την άποψη ότι η Asus γενικά είναι από τις εταιρείες που έχει την χειρότερη  ποιότητα κινέζικου hardware. Δεν έχω τεστάρει αν ισχύει 100% στα κινητά της όμως και εκεί είναι που προσθεσα και την πρώτη πρόταση. 

Snapdragon 888 και έχει την χειρότερη ποιότητα κινεζικού hardware;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, drade είπε

Σε κάμερα το βρίσκεις καλύτερο από το 7 pro; Ρωτώ γιατί το 8, αν δεν κάνω λάθος, δεν εχει το ois που είχε το pro.

Νομίζω είναι ίδιο το αποτέλεσμα. Δεν μπήκα στην διαδικασία σύγκρισης αλλά με ικανοποιεί το ίδιο θα έλεγα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, drade είπε

Snapdragon 888 και έχει την χειρότερη ποιότητα κινεζικού hardware;

Δεν κολλάει αυτό που είπες με το σχόλιο μου. Μίλησα για την Asus γενικότερα. Έχει τύχει να ανοίξω οτιδήποτε έχει σχέση με Asus, εκτός κινητών της όπως είπα όμως. Παρόλα αυτά με την πρώτη ευκαιρία θα τσιμπήσω ένα 8αρι. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Δεν κολλάει αυτό που είπες με το σχόλιο μου. Μίλησα για την Asus γενικότερα. Έχει τύχει να ανοίξω οτιδήποτε έχει σχέση με Asus, εκτός κινητών της όπως είπα όμως. Παρόλα αυτά με την πρώτη ευκαιρία θα τσιμπήσω ένα 8αρι. 

Μα για την συγκεκριμένη συσκευή μιλάμε.

Τέλος πάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο που προκύπτει οτι η Αsus ειναι χειρότερη  ποιότητα κινέζικου hardware ?  να το γενικευουμε ...

Ολες οι εταιρίες τα ιδια ,καλα και ασχημα προιόντα και παρτίδες με προβληματα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Fotia είπε

Aπο που προκύπτει οτι η Αsus ειναι χειρότερη  ποιότητα κινέζικου hardware ?  να το γενικευουμε ...

Ολες οι εταιρίες τα ιδια ,καλα και ασχημα προιόντα και παρτίδες με προβληματα ...

Το ανέφερα πιο πάνω. Προσωπική τοποθέτηση βεβαίως. Αλλά ναι, από τα χειρότερα υλικά αλλά και ανταλλακτικά, με διαφορά. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...