Προς το περιεχόμενο

TV Season 2021-2022


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εχω ξεκινησει τα τελευταια απο walking dead κ Riverdale..Το TWD έχει ξεκινησει ανελπιστα καλα,το Riverdale εχει γινει σειρα για τα σκουπιδια...Οσο μ αρεσε τις πρωτες σεζον,τοσο σκατα ειναι τρ..Εχει γινει κτ αναμεσα σε σαπουνόπερα κ μιουζικαλ με αποτελεσμα απο ολο το επεισοδιο να καταληγω να βλεπω 15-20 λεπτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Εγω εχω ξεκινησει τα τελευταια απο walking dead κ Riverdale..Το TWD έχει ξεκινησει ανελπιστα καλα,το Riverdale εχει γινει σειρα για τα σκουπιδια...Οσο μ αρεσε τις πρωτες σεζον,τοσο σκατα ειναι τρ..Εχει γινει κτ αναμεσα σε σαπουνόπερα κ μιουζικαλ με αποτελεσμα απο ολο το επεισοδιο να καταληγω να βλεπω 15-20 λεπτα..

 

Riverdale το παράτησα... δεν βλέπετε... 

Walking dead το βλέπω αλλά όχι όπως παλιά! Με τα ζόρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2021 στις 8:55 ΜΜ, Undertaker1982 είπε

Clickbait σειρά που μόλις είδα, πολυκαλη! με ανατροπές

Όντως, αξίζει. Επίσης αρκετά underrated είναι η σειρά ''See'' της Apple με Jason Momoa και πλέον Dave Bautista(Season 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Όντως, αξίζει. Επίσης αρκετά underrated είναι η σειρά ''See'' της Apple με Jason Momoa και πλέον Dave Bautista(Season 2).

 Δεν τι έχω δεί, θα την ξεκινήσω κάποια στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το See είναι ιδιαίτερο, έχει μια δόση υπερβολής βέβαια, αλλά αυτή τη περίοδο με πιάνω να μην πολύ ενδιαφέρομαι για την δεύτερη σεζόν. Δεν μου έχει μείνει να θυμάμαι κάτι από την πρώτη. Δεν ξέρω για άλλους που είδαν την πρώτη σεζόν, αν το χρονικό διάστημα που μεσολάβησε τους επηρέασε ανάλογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2021 στις 8:30 ΠΜ, Πανος999 είπε

Εγω εχω ξεκινησει τα τελευταια απο walking dead κ Riverdale..Το TWD έχει ξεκινησει ανελπιστα καλα,το Riverdale εχει γινει σειρα για τα σκουπιδια...Οσο μ αρεσε τις πρωτες σεζον,τοσο σκατα ειναι τρ..Εχει γινει κτ αναμεσα σε σαπουνόπερα κ μιουζικαλ με αποτελεσμα απο ολο το επεισοδιο να καταληγω να βλεπω 15-20 λεπτα..

Περί Riverdale αξίζει να συνεχίσω? Έχω δει μόνο την πρώτη, με χαλάει λίγο που γίνεται ότι να ναι με το κόμικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Περί Riverdale αξίζει να συνεχίσω? Έχω δει μόνο την πρώτη, με χαλάει λίγο που γίνεται ότι να ναι με το κόμικ.

Εμενα μου αρεσε πολυ ειδικα οι πρώτες τρεις σεζον...Τωρα οι 2 τελευταιες εχουν χαλασει,αλλα δε μ αρεσει να τις παραταω στη μεση!

Με κομικ δν ασχολούμαι,οποτε δε με νοιαζει κ πολυ αυτο..Το ιδιο κ στο twd..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brand New Cherry Flavor

Ότι πιο ενδιαφέρον έχω δει φέτος.

Φρέσκο, πρωτότυπο, ατμοσφαιρικό με πολύ ωραία σκηνοθεσία. Αρκετά weird οπότε το κοινό που θα το ευχαριστηθεί είναι περιορισμένο. Πολύ ευχάριστη έκπληξη πάντως.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...