Προς το περιεχόμενο

«Μια ματιά στο μέλλον του PlayStation 5» θα δείξει η Sony στις 9 Σεπτεμβρίου


Harmwell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, G.TH. είπε

Αλήθεια; Δεν το γνωρίζω. Νομίζω το playstation μόνο του θα πρέπει να είναι αρκετό.
Είναι προφανής η απορία που δημιουργείται: μπορώ να κυκλοφορήσω το 11 εγώ αύριο

Πρέπει να κατοχυρώσεις την ονομασία που θέλεις να έχεις εσυ μόνο αυτό έκανε η Sony για την ονομασία PS5 PS6 κτλ! Όταν βγήκε νομίζω το ps5 αγόρασε κ για μέχρι το PS10 δλδ κανείς δεν μπορεί να βγάλει κάτι κ να το ονομάσει έτσι δλδ μέχρι κ ps10 το διάβασα σε είδηση ! Την ονομασία επίσης PlayStation την έχει με το σύμβουλο με το R σε κύκλο που είναι αλλά για τα δυο γράμματα με νουμερο πρέπει κάθε τόσο να το πληρώνει τώρα το που δεν είμαι σίγουρος νομίζω γίνετε δικαστήριο όπως όταν θέλεις να αλλάξεις το όνομα σου η το επώνυμο σου ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ισως βγαλει ανακοινωση.  φιλε καταναλωτη, οι καρτες κοστιζουν 1 χιλιαρικο.

ή θα αγοραζεις 600-700 ευρω ολη την κονσολα με 3 παιγνιδια δωρο ή οποιος παραγγελνει με τα 4 κατοσταρικα θα το παρει σε 2 χρονια

παντως αν καταφερει να πουλαει τις κονσολες στα 400 δολαρια κ με συντομη παραλαβη θα πουλησει πολυ πραγμα 

Επεξ/σία από peiraiask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Περιμένετε να ανακοινωθεί Pro χωρίς να έχει κλείσει καλά καλά 1 χρόνο κυκλοφορίας και με το chip shortage που υπάρχει; Πολύ βιάζεστε…

Βασικά και chip shortage να μην υπήρχε, δεν πρόκειται να βγει pro πριν ωριμάσουν τα 3nm. Κανένας δεν θα αγοράσει κονσόλα που είναι μόλις 40% πιο γρήγορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panagi0tisgr είπε

Vrr να δώσει μπας και το πάρει και η τηλεόραση που διαφήμιζε και χαρώ το Series X μου. 

 Και εσύ τη πάτησες με την XH900 όπως και εγώ και πολλοί άλλοι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, michael92 είπε

Βασικά και chip shortage να μην υπήρχε, δεν πρόκειται να βγει pro πριν ωριμάσουν τα 3nm. Κανένας δεν θα αγοράσει κονσόλα που είναι μόλις 40% πιο γρήγορη.

Για ps5 pro πιστευω στα τελη 24 η 25 που θα κλεινει τα 30 χρονια η sony λογικα σε 3nm 

Επεξ/σία από AcceleRacer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, skskre said:

 Και εσύ τη πάτησες με την XH900 όπως και εγώ και πολλοί άλλοι?

 

9 hours ago, chncynic said:

Χαχχα είμαστε πολλοί στον πόνο

 

μια χαρα tv ειναι την πηρε ο κολλητος μου. τι θεμα εχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Snolly είπε

 

 

μια χαρα tv ειναι την πηρε ο κολλητος μου. τι θεμα εχετε;

Την πούλησαν για VRR 120 και όταν την πήραμε δεν είχε τπτ απο τα 2. Τώρα ψευτοέχει 120, ακόμα δεν έχει VRR

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SLIM late 2022/mid 2023 .... Pro το 2024-25. Καλά καλά ακόμη δεν έχουν αποθέματα να πουλησουν το 5. Δεν έχει κανενα νοημα να βγαλουν προ μεχρι η αγορα να επανελθει 100% σε αποθεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...