Προς το περιεχόμενο

Realme 8 4/64 silver Κωτσόβολος 154€


archiezulu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω μιλαμε για τα κινητα . Offtopic ps5 εμενα μου το εστειλαν μετα απο 8 μηνες !!! :rolleyes:  και χωρις καμια ενημερωση απλα εσκασε η μεταφορικη με ενα κουτι και ΕΤΥΧΕ να ειμαι απικο να παραλαβω - τι να πω μπραβο στους υπαληλους που το μονο τηλεφωνο - ενημερωση ηταν για ακυρωση ?  . Καψονι ηταν η ολη εμπειρια . Οχι δε θα κλικαρω και το realme δε νιωθω τυχερος :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω μολις επικοινωνησα ,μου ειπαν πως δεν ειναι εκθεσιακο και αναμενουν να ερθει το προιον απο το προμηθευτη τους..Τι να πω

Επεξ/σία από Pansar24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οι προπαραγγελίες είναι μια αηδία και όσοι κάνετε, δίνετε σε ανώνυμες πολυεθνικές εταιρείες δωρεάν δάνειο που μεταφράζεται σε εκατομμύρια λόγω του μεγέθους της πελατείας που προπαραγγέλνει, τα οποία σε πολλές περιπτώσεις τα επενδύουν σε χαρτοφυλάκια ασφαλιστικών εταιρειών. Δηλαδή όταν σας επιστρέψουν τα λεφτά μετά από μήνες έχουν εισπράξει ήδη τα κέρδη τους και βγαίνουν κερδισμένοι από την παραγγελία σας ακόμα και αν σας κάνουν επιστροφή χρημάτων.

Επεξ/σία από marios02
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρετε πως μπορείς να αγοράσεις εκθεσιακά κινητά από μεγάλες αλυσίδες σαν τον Κωτσόβολο;

Πιστεύω πως αξίζει πολύ περισσότερο από τα μεταχειρισμένα. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, lon-zet είπε

Μήπως ξέρετε πως μπορείς να αγοράσεις εκθεσιακά κινητά από μεγάλες αλυσίδες σαν τον Κωτσόβολο;

Πιστεύω πως αξίζει πολύ περισσότερο από τα μεταχειρισμένα. 

Είναι πολύ γενικό αυτό που λες αλλά σκέψου πόσες ώρες έχουν δουλέψει οι οθόνες αυτών των κινητών που είναι εκθεσιακά. Προτιμώ να το πάρω μεταχειρισμένο 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είναι αλήθεια ότι οι οθόνες είναι αρκετά δουλεμένες αλλά πλέον αγοράζουμε refurbished laptops (με οθόνες λιγότερο ανθεκτικές) 5 ή και περισσοτέρων χρόνων. 

Οπότε μου φαίνεται δύσκολο να εμφανίσει κάποιο πρόβλημα. 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, turbat0s είπε

Δεν σε κράζει κανείς μαγκιά σου.

Όμως σκέψου ότι το "δάνειο" το έδωσες στη dixons, ενώ την ταλαιπωρία την φορτώνεις σε κάποιους υπαλληλίσκους.

Βαράς το σαμάρι για να ακούσει ο γάιδαρος...

 

Off topic. Δεν φόρτωσε ταλαιπωρία σε κανέναν, τους έδωσε δουλειά για να μην τους διώξουν, όπως συχνά μου έχουν πει υπάλληλοι στις αλυσίδες τους οποίους "ταλαιπωρώ" με ερωτήσεις κλπ...

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...χωρια οτι υποτιθεται πληρωνονται καλα ,δεν εχουν προσωπικη ζωη με τα ωραρια ....δυσκολες εποχες ...

Παντως οσοι διαβαζουν κατα διαστήματα τι γινεται στο καταστημα ,και επιμενουν , χωρια τα ιδια καθε τόσο με δηθεν προσφορες ,να μαλώνουμε με άλλους που υποτιθεται προλαβαν ,δεν εχει νοημα . Το καθε καταστημα παντως την διαφημιση του την εκανε ,να μπεις να δεις μηπως αγοράσεις κατι άλλο..

Επεξ/σία από Fotia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, turbat0s είπε

Δεν σε κράζει κανείς μαγκιά σου.

Όμως σκέψου ότι το "δάνειο" το έδωσες στη dixons, ενώ την ταλαιπωρία την φορτώνεις σε κάποιους υπαλληλίσκους.

Βαράς το σαμάρι για να ακούσει ο γάιδαρος...

 

Για αυτό το λόγο δε παραγγέλνω ψυγεία, αλλά μικρά πακέτα.. Επίσης έχω φίλους δύο υπαλληλισκους όπως λες και εσύ που αποφάσισαν ότι θέλουν ps5 μετά από εμένα και μάντεψε, βρήκαν στο μπαμ. Οπότε και οι υπαλληλισκοι δεν είναι αθώοι(οχι όλοι φυσικά). Αυτά, σορρυ για τα off topic μηνύματα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lon-zet είπε

Μήπως ξέρετε πως μπορείς να αγοράσεις εκθεσιακά κινητά από μεγάλες αλυσίδες σαν τον Κωτσόβολο;

Πιστεύω πως αξίζει πολύ περισσότερο από τα μεταχειρισμένα. 

Στο κατάστημα τους κατά διάστηματα βγάζουν τα εκθεσιακά, συνήθως όμως  είναι κινητά μη εμπορικά Τύπου Alcatel κλπ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Jake07 είπε

Δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εμένα επειδή η συγκεκριμένη αλυσίδα με κοροϊδεύε με την παραγγελία μου για PS5 επι 6 μήνες, και τωρα ακόμα μου γυρίζει τα χρήματα σε δόσεις, λες και δε τα πήρε όλα, έχω πάρει την απόφαση να παραγγέλνω πράγματα που δε χρειάζομαι και απλά να τους βάζω στη διαδικασία να τα συσκευαζουν και να με περιμένουν. Οπότε έριξα μια παραγγελία για Χανιά, άσχετα που μένω Αθήνα. Αν με βγάλει ο δρόμος μπορεί να πάω. Το ξέρω ότι μπορεί κάποιοι να με κράξετε αλλά αν είσαστε ένας από τους πολλούς που περιμέναμε κονσόλες και τους είχαμε δώσει ατοκο δάνειο θα με καταλάβετε. 

Πάντως με αυτό πράγματι απλά φορτώνεις τσάμπα δουλειά σε 5 υπαλλήλους. 

Αν θες να το κάνεις, τουλάχιστον κάνε παραγγελίες με αντικαταβολή που δεν θα παραλάβεις ποτέ. Να χρεωθεί τουλάχιστον και καμιά αποστολή. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...