Προς το περιεχόμενο

Realme 8 4/64 silver Κωτσόβολος 154€


archiezulu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει διαθέσιμο στον Κωτσόβολο στα 153,90

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/228799-realme-8-8gb-64gb-cyber-silver

Επεξ/σία από archiezulu
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε , στον Κωτσόβολο ούτε μεταφορικά δεν πληρώνετε και πιο ωραίο χρώμα το  ασημί και δόσεις άτοκες με πιστωτική 

Επεξ/σία από archiezulu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω οτι για οσους δεν θα ολοκληρωθει η παραγγελια θα σας ζητηθει συγνωμη για την ταλαιπωρια και θα σας δωθει εκπτωτικο κουπονι των 10 ευρω για αγορες ανω των 1000 ευρω.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εμένα επειδή η συγκεκριμένη αλυσίδα με κοροϊδεύε με την παραγγελία μου για PS5 επι 6 μήνες, και τωρα ακόμα μου γυρίζει τα χρήματα σε δόσεις, λες και δε τα πήρε όλα, έχω πάρει την απόφαση να παραγγέλνω πράγματα που δε χρειάζομαι και απλά να τους βάζω στη διαδικασία να τα συσκευαζουν και να με περιμένουν. Οπότε έριξα μια παραγγελία για Χανιά, άσχετα που μένω Αθήνα. Αν με βγάλει ο δρόμος μπορεί να πάω. Το ξέρω ότι μπορεί κάποιοι να με κράξετε αλλά αν είσαστε ένας από τους πολλούς που περιμέναμε κονσόλες και τους είχαμε δώσει ατοκο δάνειο θα με καταλάβετε. 

  • Like 17
  • Thanks 3
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archiezulu είπε

Υπάρχει διαθέσιμο στον Κωτσόβολο στα 153,90

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/228799-realme-8-8gb-64gb-cyber-silver

Παραμύθι..... Μόνο εκθεσιακό στην Ρόδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jake07 είπε

Δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εμένα επειδή η συγκεκριμένη αλυσίδα με κοροϊδεύε με την παραγγελία μου για PS5 επι 6 μήνες, και τωρα ακόμα μου γυρίζει τα χρήματα σε δόσεις, λες και δε τα πήρε όλα, έχω πάρει την απόφαση να παραγγέλνω πράγματα που δε χρειάζομαι και απλά να τους βάζω στη διαδικασία να τα συσκευαζουν και να με περιμένουν. Οπότε έριξα μια παραγγελία για Χανιά, άσχετα που μένω Αθήνα. Αν με βγάλει ο δρόμος μπορεί να πάω. Το ξέρω ότι μπορεί κάποιοι να με κράξετε αλλά αν είσαστε ένας από τους πολλούς που περιμέναμε κονσόλες και τους είχαμε δώσει ατοκο δάνειο θα με καταλάβετε. 

Δεν σε κράζει κανείς μαγκιά σου.

Όμως σκέψου ότι το "δάνειο" το έδωσες στη dixons, ενώ την ταλαιπωρία την φορτώνεις σε κάποιους υπαλληλίσκους.

Βαράς το σαμάρι για να ακούσει ο γάιδαρος...

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...