Προς το περιεχόμενο

Το trailer της ταινίας The Matrix: Resurrections είναι ε κ π λ η κ τ ι κ ό


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσωπικά δε μου άρεσε.. αλλά μου κέντρισε το ενδιαφέρον, ίσως πιο πολύ σαν νοσταλγία!

 

20 λεπτά πριν, charalampos21 είπε

Έχω δει μόνο το 1, καθώς έχω ακούσει πως το 2,3 είναι μάπα. Αξίζει να τα δω πριν δω το συγκεκριμένο ή δεν συνδέονται;

δεν είναι μάπα, αξίζουν αλλά σίγουρα δεν έχουν την πρωτοτυπία του πρώτου!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με εντυπωσίασε αυτό που είδα.Βλέπω τον Keanu Reaves να είναι ίδιος με το John Wick και το Cyberpunk.Εύχομαι να γίνεται σωστός Neo κάποια στιγμή μέσα στην ταινία.Κρατάω επιφυλάξεις.

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, charalampos21 είπε

Έχω δει μόνο το 1, καθώς έχω ακούσει πως το 2,3 είναι μάπα. Αξίζει να τα δω πριν δω το συγκεκριμένο ή δεν συνδέονται;

Κατώτερα μεν, αλλά περνά ευχάριστα η ώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν μου άρεσε.

Ναι από θέμα φωτογραφίας είναι πολύ ωραίο αλλά μέχρι εκεί.

Όπως αναφέρθηκε δεν αλλάξανε καθόλου τον Keanu. Δεν ξέρω αν έχει συμβόλαιο για το Wick ότι πρέπει να έχει μακριά μαλλιά και μούσια αλλά αν μου έλεγες ότι κάποια κομμάτια είναι trailer από το Wick θα το πίστευα.

Επίσης σχεδόν ότι σκηνή είδα είναι ίδια σεναριακά με το πρώτο.

Μου θύμισε λίγο star wars που όλο βρίσκουν ένα τρωτό σημείο στο Death star και το καταστρέφουν.

Φυσικά και θα την δω την ταινία αλλά κρατάω μικρό καλάθι από θέμα σεναρίου.

  • Like 23
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατατέν μου κάνει και δεν θα έχει καμία σχέση με τα αυθεντικά. Αδιάφορο μουσικό theme εντελώς. Πώς είπε ο άλλος όταν δένει, μόνο αυτός ξέρει. Τέτοια ταινία θέλει βαρβάτη μουσική και όχι ρουβιτσοτραγούδια.

Βάλανε και τον άλλον από το How I met your mother και τα στρουμφάκια για να δώσει 'εμφαση';; Άντε γειά.

Όντως πολύ wick, punk και κιτσαριό. 

Director απ' τα Lidl?

 

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα το ξεχειλώσουν αλλα δεν μπορω να παραβλέψω το γεγονος οτι έπαιρνε κάθε μέρα το μπλε χάπι..mind blowing...

H μουσική το απογέιωσε,,τρομερη δουλειά στη διασκευή της κομματάρας..φωτο φανταστική επίσης.

Αναμένουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, snips είπε

Πατατέν μου κάνει και δεν θα έχει καμία σχέση με τα αυθεντικά. Αδιάφορο μουσικό theme εντελώς. Πώς είπε ο άλλος όταν δένει, μόνο αυτός ξέρει. Τέτοια ταινία θέλει βαρβάτη μουσική και όχι ρουβιτσοτραγούδια.

Βάλανε και τον άλλον από το How I met your mother και τα στρουμφάκια για να δώσει 'εμφαση';; Άντε γειά.

Όντως πολύ wick, punk και κιτσαριό. 

Director απ' τα Lidl?

 

Απλά γελάω με αυτά που λες για το μουσικό theme...

Αναμένουμε λοιπόν!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πάντα τα trailer υπόσχονται πολλά περισσότερα απ' ότι μπορεί στην πραγματικότητα να δώσει η εκάστοτε ταινία (αλλωστε αυτός είναι ο σκοπός τους, να σε πωρώσουν και να πας να δεις την ταινία) και επειδή αυτό που είδα δε με τρέλανε, κρατάω μικρό καλάθι. Μακάρι να βγεί καλό και όχι μέτριο ή του σωρού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από τις λίγες ταινίες που θέλω να πάνω να δω στο σινεμά ο κόσμος να χαλάσει. Ας είναι και μπαρούφα,τους συγχωρώ γιατί το Μάτριξ είναι μία από τις  τανίες που έγραψαν ιστορία. Πόσο χειρότερη μπορεί να είναι από κάτι άλλες Star wars γκουχ γκουχ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...