Προς το περιεχόμενο

17αρες ζαντες σε 1.2


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Ntinaras είπε

πεταμενα λεφτα ειναι.

Ασε που μετα θα φαινονται ακομα πιο ασχημα τα μπροστα φρενα CD και το πισω ταμπουρο.

Αναλογα την ζαντα. Αν δεν εχει πολλα κενά η ζαντα δεν βλεπεις κ πολλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν κατάλαβα το concept από το να κάνεις το όχημα σου look "instert_fast_edition_of_your_car" ενώ στην ουσία στις ανηφόρες κλείνεις το A/C για να σε βγάλει πάνω. Θεωρώ ότι το look του opc, η 17άρα+ ζάντα, τα ωραία bucket κλπ σπορ χαρακτηριστικά προυποθέτουν και μια Α ιπποδύναμη. Να είσαι με το παραπάνω πακετό στο φανάρι και να έρθει δίπλα σου κανένα 1000άρι Atos και να κλαις; Κρίμα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ κάνε ότι γουστάρεις και φτιάξε το αμαξάκι σου όπως σου αρέσει να το βλέπεις.

Δικά σου λεφτά, δική σου η τσέπη, δικό σου το αμάξι, δικό σου γούστο και στο φινάλε δικιά σου η ζωή, εσύ επιλέγεις πως θα τη ζήσεις.

Μην αφήνεις να σε τραβήξουν κάποιοι στο βούρκο της μιζεριάς και της κακομοιριάς που ψάχνονται πως θα γλιτώσουν 10 λεπτά βενζίνης. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2021 στις 11:03 ΠΜ, tselehub είπε

Καλησπερα, εχω ενα corsa d του 12' 1.2 αεριο-βενζινη 85hp. Φοραει 15αρες ζαντες και θα ηθελα να βαλω 17αρες καθαρα για ομορφια. Θα σερνετε τελειως το αυτοκινητο η θα παλευεται? Δεν με νοιαζουν τα γκαζια αλλα θελω να ξεκιναει τουλαχιστον στα φαναρια και να ανεβαινει καμια ανηφορα. 😅

Εγω θα σε πρωτεινα να πας σε 16αρα, πιστευω η 17αρα ειναι λιγο υπερβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2021 στις 11:03 ΠΜ, tselehub είπε

Καλησπερα, εχω ενα corsa d του 12' 1.2 αεριο-βενζινη 85hp. Φοραει 15αρες ζαντες και θα ηθελα να βαλω 17αρες καθαρα για ομορφια. Θα σερνετε τελειως το αυτοκινητο η θα παλευεται? Δεν με νοιαζουν τα γκαζια αλλα θελω να ξεκιναει τουλαχιστον στα φαναρια και να ανεβαινει καμια ανηφορα. 😅

Τρολαρεις μάλλον….. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tselehub είπε

Τι από όλα ακούς πρώτη φορά;

17αρες ζάντες σε corsa με αέριο ….. δεν βλέπω κάτι παράξενο, έτσι και αλλιώς οι καγκουριες είναι σύνηθες φαινόμενο στην χώρα. Όταν εσυ νομίζεις ότι οι άλλοι κοιτάνε το «εργαλείο» σου, απλώς προσπαθούν να καταλάβουν ποσό ….. είσαι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

17αρες ζάντες σε corsa με αέριο ….. δεν βλέπω κάτι παράξενο, έτσι και αλλιώς οι καγκουριες είναι σύνηθες φαινόμενο στην χώρα. Όταν εσυ νομίζεις ότι οι άλλοι κοιτάνε το «εργαλείο» σου, απλώς προσπαθούν να καταλάβουν ποσό ….. είσαι !

Εσυ έχεις ωραία γκόμενα για την βλέπουν οι άλλοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 θα γίνεις τακτικός πελάτης βουλκανιζατέρ, οι ζάντες θα γίνουν χαλί από τις λακούβες ειδικά αν είναι ρεπλικα (αντίγραφο)η ζάντα μετά την 1 η 2 επισκευή θα χάνει σιγά σιγά αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια   χαρα  θαναι   τα  17αρια   ελαστικα....

Θα  φτανουν   και   σωστη   θερμοκρασια   λειτουργιας  μετα  την  μαλακασα....🤣

Του  καγκουρα  η  μανα  δεν  εκλαψε  ποτε...😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανε οτι γουστάρεις φίλε αλήθεια..Αν δεν σε ενδιαφέρει η αντικατάσταση ελαστικών σε 17αρα που σίγουρα αν θες ελαστικό 'μάρκας' θα λες τι μακακια έκανα,κατα τ'αλλα σίγουρα καλύερα κρατήματα σε στροφές και ουτε που θα καταλαβεις διαφορα σε κατανάλωση..Εγώ έκανα το αντίθετο βλεπεις και δν το μετανιωσα καθώς ήθελα κόλλημα καθε 2-3 μήνες (έχαναν αέρα οι ζάντες γτ εβρισκα κατι λακούβες -πεζοδρόμια) με αποτέλεσμα να είχα 4 ζάντες ολες επισκευασμένες ..κλαιν 

Βρήκα 15αρα μεταχειρισμένη ,έβαλα και μεγάλα λάστιχα να μπαίνει χώμα λίγο και όλα είναι όμορφα πια..και όποτε θέλω να αλλάξω λάστιχα πληρώνω το 1/3 απο της 17αρας. 

 

Επεξ/σία από NotebookFreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, NotebookFreak είπε

Κανε οτι γουστάρεις φίλε αλήθεια..Αν δεν σε ενδιαφέρει η αντικατάσταση ελαστικών σε 17αρα που σίγουρα αν θες ελαστικό 'μάρκας' θα λες τι μακακια έκανα,κατα τ'αλλα σίγουρα καλύερα κρατήματα σε στροφές και ουτε που θα καταλαβεις διαφορα σε κατανάλωση..Εγώ έκανα το αντίθετο βλεπεις και δν το μετανιωσα καθώς ήθελα κόλλημα καθε 2-3 μήνες (έχαναν αέρα οι ζάντες γτ εβρισκα κατι λακούβες -πεζοδρόμια) με αποτέλεσμα να είχα 4 ζάντες ολες επισκευασμένες ..κλαιν 

Βρήκα 15αρα μεταχειρισμένη ,έβαλα και μεγάλα λάστιχα να μπαίνει χώμα λίγο και όλα είναι όμορφα πια..και όποτε θέλω να αλλάξω λάστιχα πληρώνω το 1/3 απο της 17αρας. 

 

Αν μιλαμε για λίγα κυβικά αυτοκίνητο, ήταν πιο βαπόρι με τις 17αρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...