Προς το περιεχόμενο

EuroLeague Tv έκπτωση 20%


gatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gatoulis είπε

Να ρωτήσω και κάτι άλλο…όταν θα μπαίνουμε να βλέπουμε τα παιχνίδια ,θα πρέπει να μπαίνουμε μέσω vpn πάντα?

οχι δεν χρειαζεται, στο nbaTV χρειαζεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, gatoulis είπε

Εγώ έβαλα ένα παλιό ξεχασμένο email και δεν ζητησε κανένα verification ,έβαλα κιόλας χώρα διαμονή Τουρκία και κομπλέ. Πλήρωσα με ελληνική κάρτα .

Λογικά σε χρέωσε και τη προμήθεια για αγορά σε νόμισμα που δεν είναι ευρώ. ( εδώ αγόρασες σε λίρες Τουρκίας) Πόσο σου βγάζει τελική χρέωση βλέπεις ;

Μόλις τώρα, gatoulis είπε

Να ρωτήσω και κάτι άλλο…όταν θα μπαίνουμε να βλέπουμε τα παιχνίδια ,θα πρέπει να μπαίνουμε μέσω vpn πάντα?

Όχι μπαίνεις κανονικά και βλέπεις τα ματς. Το vpn μόνο όταν πας για πληρωμή χρειάζεται για να πάρεις τη μειωμένη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, asteras84 είπε

sc.png.091aad1e619a998f9dc1401713f044e4.png

Το license revoked μου το έβγαλε και εμένα, όταν σε νέο account πήγα να κάνω πληρωμή με paypal. Ξέρεις γιατί; Ίσως επειδή το δικό paypal μου είναι συνδεδεμενο με άλλο account;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, volleyball είπε

Λογικά σε χρέωσε και τη προμήθεια για αγορά σε νόμισμα που δεν είναι ευρώ. ( εδώ αγόρασες σε λίρες Τουρκίας) Πόσο σου βγάζει τελική χρέωση βλέπεις ;

Ποσό χρέωσης 23,01€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, nk9 είπε

Το license revoked μου το έβγαλε και εμένα, όταν σε νέο account πήγα να κάνω πληρωμή με paypal. Ξέρεις γιατί; Ίσως επειδή το δικό paypal μου είναι συνδεδεμενο με άλλο account;

Οταν πηγαινα να πληρωσω μεσω paypal (το ειχε κρατησει στα payments methods) δεν μπορουσα να πληρωσω και ο λογος ηταν οτι δεν ζηταγε στοιχεια για να συνδεθει με το paypal (το ειχε περασει σαν να ειναι καρτα). Εκανα διαγραφη απο τις μεθοδους πληρωμης και απλα εβαλα την revolut. (εχει καποια fees για συναλλαγες το ΣΚ 🤮 0.67 λεπτα η revolut)

 

Επεξ/σία από asteras84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, asteras84 είπε

Οταν πηγαινα να πληρωσω μεσω paypal (το ειχε κρατησει στα payments methods) δεν μπορουσα να πληρωσω και ο λογος ηταν οτι δεν ζηταγε στοιχεια για να συνδεθει με το paypal (το ειχε περασει σαν να ειναι καρτα). Εκανα διαγραφη απο τις μεθοδους πληρωμης και απλα εβαλα την revolut. (εχει καποια fees για συναλλαγες το ΣΚ 🤮 0.67 λεπτα η revolut)

 

Η διαγραφή των μεθόδων πληρωμής πως γίνεται; Έχει κάποιο κουμπί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nk9 είπε

Η διαγραφή των μεθόδων πληρωμής πως γίνεται; Έχει κάποιο κουμπί;

κανεις εισοδο με τους κωδικους σου, πανω δεξια πατας στο προφιλ σου και σου βγαζει αριστερα μια λιστα και πατας το payment methods. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, asteras84 είπε

κανεις εισοδο με τους κωδικους σου, πανω δεξια πατας στο προφιλ σου και σου βγαζει αριστερα μια λιστα και πατας το payment methods. 

Το βρήκα και διέγραψα το PayPal.

Και εμένα ως κάρτα το έβλεπε.

Βέβαια και με την κάρτα είχα τρεις ανεπιτυχείς προσπάθειες πριν τα καταφερω. Όταν πήγαινα από την επιλογή πακέτου και μετά πληρωμή με κάρτα μου την απέρριπτε. Κατάφερα και έκανα δουλειά όταν τη γνώρισα πρώτα ως μέθοδο πληρωμής και μετά έκανα επιλογή πακέτου.

ΥΓ: η διαγραφή μεθόδου πληρωμής μπορεί να γίνει μόνο όταν είναι ενεργή η συνδρομή. Πήγα να διαγράψω το PayPal και από το περσινό account μου αλλά δεν μου δίνει δυνατότητα για delete.

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ntik είπε

Σε λογαριασμό που εχω χρόνια πλήρωσα 25,60€ απο Βουλγαρία me vpn. (Tunnel bear απο κινητό)

Πάτησες reactivate plan;

Μετά μπορείς να βάλεις τον κωδικό για έξτρα έκπτωση;

Ρωτάω γιατί είναι μέσα η κάρτα μου από πέρυσι και είναι ενεργό το περσινό μέχρι 30/9

4 ώρες πριν, asteras84 είπε

Πρεπει να ισχυει και για τους παλιους μιας και περασε σε μενα.

Ρώτησα και τον παραπάνω φίλο.

Πότε μπαίνει ο κωδικός;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tiniakos είπε

Πάτησες reactivate plan;

Μετά μπορείς να βάλεις τον κωδικό για έξτρα έκπτωση;

Ρωτάω γιατί είναι μέσα η κάρτα μου από πέρυσι και είναι ενεργό το περσινό μέχρι 30/9

Ρώτησα και τον παραπάνω φίλο.

Πότε μπαίνει ο κωδικός;

Όταν πατήσεις πληρωμή με κάρτα σου βγάζει παράθυρο να δηλώσεις τα στοιχεία της κάρτας και στο κάτω μέρος έχει το πεδίο για τη συμπλήρωση του κωδικού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...