Προς το περιεχόμενο

EuroLeague Tv έκπτωση 20%


gatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, simaras είπε

Δεν καταφερα να δω Παναθα.Το γυρισα σε πειρατικα στριμ για να δω το παιχνιδι,ελεος .

Με τον απατεώνα τον μπερτομεου που ήθελε και 90€.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ συνδέθηκα δοκιμαστικά για ένα μήνα μέσω χρέωσης Τουρκίας και σε γενικές γραμμές δουλεύει ικανοποιητικά, γνωρίζει κάποιος αν συνηθίζεται να βγάζει κάποια έκπτωση τους επόμενους μήνες ή να ανανεώσω από εβδομάδα για ετήσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tamstel είπε

Εγώ συνδέθηκα δοκιμαστικά για ένα μήνα μέσω χρέωσης Τουρκίας και σε γενικές γραμμές δουλεύει ικανοποιητικά, γνωρίζει κάποιος αν συνηθίζεται να βγάζει κάποια έκπτωση τους επόμενους μήνες ή να ανανεώσω από εβδομάδα για ετήσια.

Κάπου στον Δεκέμβριο πέρυσι είχε βγάλει προσφορά γύρω στα 13-14 ευρώ μέσω Τουρκίας αν θυμάμαι καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alex999 είπε

Κάπου στον Δεκέμβριο πέρυσι είχε βγάλει προσφορά γύρω στα 13-14 ευρώ μέσω Τουρκίας αν θυμάμαι καλά

Είχε βγάλει και τέλος Οκτωβρίου την οποία είχα πάρει-χτες έληξε η περσινή δικιά μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς πρόβλημα με τηλεοράσεις LG;

Το έχω δοκιμάσει σε δύο διαφορετικές με web os 5 και ενημερωμένο τον browser και αρκετές φορές (όχι πάντα δηλαδή) δείχνει να φορτώνει αλλά δεν παίζει τα παιχνίδια.

Από πέρσι λίγο πριν τελειώσει η rs μου το κάνει. Πιο πριν έπαιζαν κανονικά, ενώ αν βάλω το λάπτοπ παίζει αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ms13 είπε

Έχει κανείς πρόβλημα με τηλεοράσεις LG;

Το έχω δοκιμάσει σε δύο διαφορετικές με web os 5 και ενημερωμένο τον browser και αρκετές φορές (όχι πάντα δηλαδή) δείχνει να φορτώνει αλλά δεν παίζει τα παιχνίδια.

Από πέρσι λίγο πριν τελειώσει η rs μου το κάνει. Πιο πριν έπαιζαν κανονικά, ενώ αν βάλω το λάπτοπ παίζει αμέσως.

Το ιδιο ακριβως πρόβλημα έχω. Παίδεμα το να φορτώσει, νόμιζα ότι είναι θέμα αριθμού χρηστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2021 στις 6:30 ΜΜ, ms13 είπε

Έχει κανείς πρόβλημα με τηλεοράσεις LG;

Το έχω δοκιμάσει σε δύο διαφορετικές με web os 5 και ενημερωμένο τον browser και αρκετές φορές (όχι πάντα δηλαδή) δείχνει να φορτώνει αλλά δεν παίζει τα παιχνίδια.

Από πέρσι λίγο πριν τελειώσει η rs μου το κάνει. Πιο πριν έπαιζαν κανονικά, ενώ αν βάλω το λάπτοπ παίζει αμέσως.

Γενικά οι browsers των τηλεοράσεων δεν την πολυπαλεύουν. Κι εμένα ψιλοκολλούσε κάποιες φορές στην LG που είχα. Η πανεύκολη λύση είναι από κινητό μέσω chromecast και δουλεύει άριστα ακόμα κι αν χαζεύεις άλλα πράγματα στο κινητό.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει καταφέρει κανείς σε adroid TV (Sony xh90 συγκεκριμένα) να κάνει sideload την εφαρμογή της Ευρωλίγκας και να του δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/11/2021 στις 11:57 ΠΜ, biovaggoulas είπε

Γενικά οι browsers των τηλεοράσεων δεν την πολυπαλεύουν. Κι εμένα ψιλοκολλούσε κάποιες φορές στην LG που είχα. Η πανεύκολη λύση είναι από κινητό μέσω chromecast και δουλεύει άριστα ακόμα κι αν χαζεύεις άλλα πράγματα στο κινητό.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει καταφέρει κανείς σε adroid TV (Sony xh90 συγκεκριμένα) να κάνει sideload την εφαρμογή της Ευρωλίγκας και να του δουλεύει...

Από την εφαρμογή της Ευρωλίγκα παίζει τα μάτς όπως δλδ από τον browser? 

Επεξ/σία από parker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, parker είπε

Από την εφαρμογή της Ευρωλίγκα παίζει τα μάτς όπως δλδ από τον browser? 

με την εφαρμογή + chromecast ωστε να στρημάρεις απο το κινητό/tablet στην TV μέσω chromecast καθως η εφαρμογή παίζει μονο σε android και οχι android tv 

Στις 6/11/2021 στις 11:57 ΠΜ, biovaggoulas είπε

Γενικά οι browsers των τηλεοράσεων δεν την πολυπαλεύουν. Κι εμένα ψιλοκολλούσε κάποιες φορές στην LG που είχα. Η πανεύκολη λύση είναι από κινητό μέσω chromecast και δουλεύει άριστα ακόμα κι αν χαζεύεις άλλα πράγματα στο κινητό.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει καταφέρει κανείς σε adroid TV (Sony xh90 συγκεκριμένα) να κάνει sideload την εφαρμογή της Ευρωλίγκας και να του δουλεύει...

εγω δεν εχω καταφέρει στο παρελθον να την κανω sideload σε mi box που φαντάζομαι ειναι λιγο πιο παραμετροποιησιμο από τις android tv

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Για όποιον ενδιαφέρεται, η euroleague tv έχει το κλασικό κουπόνι -50% του Δεκεμβρίου για την ετήσια συνδρομή. Ο κωδικός είναι DEC50.

Επεξ/σία από PolNick
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Μπορείς να δεις αγώνες των Ελληνικών ομάδων; Γιατί θυμάμαι πριν 2 χρόνια ή κάτι τέτοιο, επειδή είχε τα δικαιώματα η Nova, δε σε άφηνε να δεις τους αγώνες ΟΣΦΠ/ΠΑΟ. Ισχύει ακόμα αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MikeMenos είπε

Μπορείς να δεις αγώνες των Ελληνικών ομάδων;

Αναφέρεσαι στο geo-block. Πλέον δεν υφίσταται ο σχετικός περιορισμός, οπότε μπορείς να παρακολουθείς τους αγώνες και των 2 ελληνικών ομάδων (σε ζωντανό χρόνο και on demand). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...