Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi ανακοίνωσε τα δικά της «έξυπνα γυαλιά»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, KostasKri είπε

Άλλο ένα concept από την Xiaomi που δεν θα δούμε στον τελικό καταναλωτή για πολλά χρόνια ακόμα.

Το άλλο ποιό ειναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dark Worm είπε

Ουάου!!! Πολύ μπροστά!

Ας δούμε σήμερα πόσες εταιρίες βρήκαν λύση για την πείνα, τη φτώχεια, τις βασικές μας ανάγκες βρε αδερφέ..!

____________________

λυση για την πεινα σου εχουν βρει για αυτο εχεις φτασει τον πλανητη στα 7 δις. η φτωχια δεν ειναι δουλεια των εταιριων. επισης οι βασικες αναγκες σου ειναι καλυμενες. και μιλαω για την μεγαλυτερη πλειοψηφία στον πλανητη. απο την αλλη εισαι σε ενα site τεχνολογιας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ikorolis είπε

Πολύ καλό Gadget αλλά επειδή έχω πάθηση που πρέπει να φοράω γυαλιά οράσεως απλά τα ξεχνάω δεν είναι για εμένα...

Τώρα ότι αφορά τις εταιρείες είναι κερδοσκοπικοί οργανισμοί το μόνο που τις ενδιαφέρει είναι το κέρδος όσο περισσότερο κέρδος έχουν τόσο το καλύτερο καθώς αυτό σημαίνει ότι έχουν πωλήσεις άρα πελάτες και αυτό φυσικά συμφέρει και τους εργαζόμενους σε αυτές που εν δύναμη είναι πελάτες.

Το αν είσαι φτωχός ή άπορος ή άστεγος δεν ενδιαφέρει τις εταιρείες

Είναι ευθύνη της κυβέρνησης που ψήφισες στην χώρα σου.

Σχολιαστή δεν τα λες ωραία. 

Τους ενδιαφέρει η κερδοσκοπία ή κερδοφορία; Ως απόλυτο νούμερο ή ποσοστό και αν ως ποσοστό, ποιος είναι παρονομαστής; Οι εργαζόμενοι που δεν μπορούν να είναι πελάτες του αφεντικού τους, δεν τους συμφέρουν οι πωλήσεις; Δηλαδή στον αδελφό σου δεν θα πρότεινες το γραφείο κηδειών που θα εργαζόσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, ChownTuen είπε

Σχολιαστή δεν τα λες ωραία. 

Τους ενδιαφέρει η κερδοσκοπία ή κερδοφορία; Ως απόλυτο νούμερο ή ποσοστό και αν ως ποσοστό, ποιος είναι παρονομαστής; Οι εργαζόμενοι που δεν μπορούν να είναι πελάτες του αφεντικού τους, δεν τους συμφέρουν οι πωλήσεις; Δηλαδή στον αδελφό σου δεν θα πρότεινες το γραφείο κηδειών που θα εργαζόσουν;

μια χαρά τα λέω πίστεψε με ξέρω ... έχω δουλέψει σε αρκετές εταιρείες (από πολυεθνικές έως μεσαίες) ο σκοπός είναι το κέρδος με το λιγότερο κόστος

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Monk23 είπε

Για έξυπνα γυαλιά θεωρώ ότι όλες οι εταιρίες εσκεμμένα καθυστέρησαν ενώ η τεχνολογία και τεχνοτροπία υπάρχει πολλά χρόνια τώρα. Ανά περιοδους έχουν ακουστεί διαφορά. Θεωρώ ότι πολύ απλά δε θα πουλούσαν ότι μπορούσαν από άλλες συσκευές, όποτε επέλεξαν να εξαντλήσουν αυτό. Και η apple έχει κάτι στα σκαριά όπως και Samsung. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, AtiX είπε

Δυο εταιρίες ανακοίνωσαν έξυπνα γυαλιά με διαφορά λίγων ημερών… έχει πλάκα σήμερα να ανακοινώσει τίποτα έξυπνα γυαλιά με τεχνολογία Augmented Reality και η Apple και να γίνει της κολάσεως…

Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Σε λίγα χρόνια θα ανακαλύψει το ραδιόφωνο, το fingerprint under display, τα κινητά χωρίς τη νοτσαρα κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, didakos είπε

Το άλλο ποιό ειναι;

Xiaomi Mi Mix Alpha ή πώς λεγόταν με την οθόνη που πήγαινε γύρω γύρω και αυτό με το wireless charging από απόσταση. Αυτά ξέρω εγώ, φαντάζομαι είναι και άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/9/2021 στις 4:37 ΜΜ, ikorolis είπε

κέρδος με το λιγότερο κόστος

Τα έξοδα των εταιριών μεγαλώνουν πιο γρήγορα από το παγκόσμιου ΑΕΠ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, ChownTuen είπε

Τα έξοδα των εταιριών μεγαλώνουν πιο γρήγορα από το παγκόσμιου ΑΕΠ. 

διαφωνώ

καθώς οι εταιρείες έχουν κέρδη και σε πολλές περιπτώσεις είναι από το κόστος

ενώ τα κράτη έχουν χρέη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...