Προς το περιεχόμενο

Η 9η γενιά του iPad με A13 Bionic ξεπερνά σε επιδόσεις την πλειονότητα των Android tablets


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, Vagus. είπε

Άνοιξε τη σελίδα kotsovolos.gr.

Σε καμία συσκευή android δε φορτωνει με άνεση, παρα μόνο στο ταπεινο iPad. Το οποίο εχει τα μικρα lag του εδώ κι εκει μέσα στις υπόλοιπες λειτουργίες του αλλα η γενικη εμπειρία είναι πολύ θετική.

Αμα έχεις Android, δεν ψωνιζεις απο kotsovolos.gr, αλλά απο σκρουτζομαγαζα....problem solved!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, pao13 είπε

Δυο πράγματα πρέπει να έχει κάθε σπίτι από την εμπειρία μου 

ένα Yaris και ένα iPad 

Γιάννη δεν πρέπει να έχει; Και πως θα κάνει προκοπή;

Βάλτε άλλον έναν σε αυτούς που δεν γουστάρουν καθόλου την apple γιατί είναι overpriced bull... αλλά το ipad το παραδέχονται.

 

Επεξ/σία από SilverCloak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Iiatropoulos είπε

Τι ειναι τα android tablet?

Ελα να σου δωσω το tab s7 plus που εχω να δεις πως ειναι τα android tablets. Δε πιανει αυτο το καρβουνο ipad μια.Για τα ipad pro το συζηταμε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, bazzil είπε

Για το πρώτο συμφωνώ. Αν και εχω c3. Για το δεύτερο εχω σκοπό να το δοκιμάσω αν και έχω windows tablet

Yaris και ξερό ψωμί. Έχω. Ipad δεν έχω 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, cocotsak είπε

Ελα να σου δωσω το tab s7 plus που εχω να δεις πως ειναι τα android tablets. Δε πιανει αυτο το καρβουνο ipad μια.Για τα ipad pro το συζηταμε.. 

άλλη τιμή ,άλλη κατηγορία

2 ώρες πριν, Iiatropoulos είπε

Τι ειναι τα android tablet?

είναι τα tablet που δίνουμε σε ηλικιωμένους και μικρά παιδάκια μιας και δεν έχουν απαιτήσεις

καλή, οικονομική λύση στα 100-150€

δε γνωρίζω περαιτέρω πληροφορίες

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν υπάρχει καλύτερο VFM από το βασικό μοντέλο, αν αναλογιστεί κανείς τα τεχνικά χαρακτηριστικά, τα αξεσουάρ και την υποστήριξη σε λογισμικό που προσφέρει η Apple στις συσκευές της.
 

Νομίζω η επόμενη τρελή υλοποίηση θα είναι όταν στο iPhone mini καταφέρουν να λύσουν το θέμα της μπαταρίας.  5.5" σε αυτό το μέγεθος είναι από τα καλύτερα smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αμφιβάλω καθόλου ότι ισχύει το ότι έχει ξεπερνά σε επιδόσεις την πλειονότητα των Android tablets ωστόσο αυτό συμβαίνει γιατί η συντριπτική πλειοψηφία των Android tablets φέρουν παρωχημένα SoC. Αλλά και δυνατά SoC να είχαν η Google έχει αφήσει τον τομέα των tablets στο έλεος του iOS.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

άλλη τιμή ,άλλη κατηγορία

είναι τα tablet που δίνουμε σε ηλικιωμένους και μικρά παιδάκια μιας και δεν έχουν απαιτήσεις

καλή, οικονομική λύση στα 100-150€

δε γνωρίζω περαιτέρω πληροφορίες

Με πέθανες 😂😂😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, korakios είπε

Είναι τα tablet που δίνουμε σε ηλικιωμένους και μικρά παιδάκια μιας και δεν έχουν απαιτήσεις

καλή, οικονομική λύση στα 100-150€

δε γνωρίζω περαιτέρω πληροφορίες

Ενω το ipad ειναι για χρήστες με απαιτήσεις. Ολοι οι επαγγελματιες που τους χανεις που τους βρισκεις με τα ipad στο χερι, να κανουν music production, rendering, deisgning κλπα. 

Τι εννοείς είναι συσκευή για σερφαρισμα και για Facebook? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Herald είπε

Ενω το ipad ειναι για χρήστες με απαιτήσεις.

καλά δεν έχει ακόμα αντικαταστήσει λάπτοπ

10 λεπτά πριν, Herald είπε

Ολοι οι επαγγελματιες που τους χανεις που τους βρισκεις με τα ipad στο χερι, να κανουν music production, rendering, deisgning κλπα. 

πλην render (που δε γίνεται ακόμα), σε πλατφόρμα ταμπλέτας δεν υπάρχει εναλλακτική . Σε music υπερτερεί ακόμα το Surface Pro λόγω DAW μέχρι να έρθει το Logic σε M1 ipad. Android φυσικά ούτε για αστείο

10 λεπτά πριν, Herald είπε

Τι εννοείς είναι συσκευή για σερφαρισμα και για Facebook? 

τα android ? Ναι , μια χαρά την κάνουν τη δουλειά τους και φθηνά

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...