Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone 13 Pro και iPhone 13 Pro Max διαθέτουν ρυθμό ανανέωσης 120Hz και κορυφαία εγγραφή βίντεο


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πατατάκια (με ριγανη), πέψη και αύριο ρεπό.

Θα κάτσω εδώ στην ακρη και δεν θα ενοχλήσω κανέναν.

Παρακαλώ, συνεχιστε.

Το 13 προ, μου γυάλισε 😉.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Chef_Alexander είπε

Θυμάμαι πριν από χρόνια ότι περιμέναμε το event πως και πως για να δούμε και να θαυμάσουμε τις νέες τεχνολογίες και τα νέα μοντέλα. 

Σε ετήσιες κυκλοφορίες προιόντων,ηταν αναμενομενο οτι θα φτάναμε κάποτε σε ένα σημειο που οι διαφορές ετησίως θα ήταν μικρότερες στα κάθε μοντέλα.

Γιαυτο παρα πολλοί κρατάνε τις συσκευες τους για χρόνια,για να έχει μεγαλύτερο νοημα η αναβάθμιση/αλλαγή.

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosng είπε

Το πρώτο iPhone που μου είναι 100% αδιάφορο. Δλδ μας κοροϊδεύουν έτσι! Για πιο λόγο κάποιος να το αγοράσει δλδ; Ποιο είναι το νόημα;

Γιατι εχει το μηλο στο καπακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Δεν θα είχαν δικαιολογία να μην εφαρμόσουν ούτε φέτος 120hz οθόνες. Καιρός ήταν και πραγματικά θα ήθελα να δω iOS + 120hz ρυθμό ανανέωσης. Η εμπειρία πρέπει να είναι τόσο smooth σε σημείο οργασμού!

το ιδιο και αυτονομία....νοτ (ελπιζω  να μπορει να κλείσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοήτευση , το ίδιο smartphone με μεγαλύτερη μπαταρία , 1tb μνήμη που δεν το χρειάζεται κανένας ,120hz που έχουν πλέον android των 300€ ( οκ με adaptive refresh , δεν έχει και 300€ το iPhone κάτι πρέπει μα δώσει παραπάνω ) και κάμερες ,κάμερες , κάμερες που αξιοποιεί πλήρως το 2% και πολλούς λέω Και τα περσινά σούπερ φωτογραφίες βγάζουν για καθημερινή χρήση δεν θα πάει κάποιος στο National Geographic ή στην Lucas Films με το iPhone να πιάσει δουλειά γιατί τόσο ακριβά συστήματα στις κάμερες και αυτό ισχύει για όλες τις ναυαρχίδες.  Το always on display που γράφει το άρθρο δεν το είδα στην live παρουσίαση δεν νομίζω να ισχύει.Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι. Κράτησαν όλο το ζουμί για το iPhone 14 που θα βγει του χρόνου και για το Apple Watch μια από τα ίδια και χειρότερα .

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...