Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone 13 έρχονται στην Ελλάδα στις 15 Οκτωβρίου από €869 έως €1999


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Land-decked είπε

Το θέμα είναι , όταν σου πέσει καμία φορά στο πεζοδρόμιο με την οθόνη κάτω, να μη σταματήσει η καρδιά σου για αυτά τα 2 δευτερόλεπτα...

Εγώ σκέφτομαι ότι αντί για 1350 ευρω στο ιφον, μπορώ να αγοράσω δυο s20 Fe (ή s21 Fe), και να μου μείνουν και ρέστα...

Άσε που την Google δε την αλλάζω

Εγώ λέω να πάρεις μόνο ένα Nokia 3310 μιας και αν σου πέσει δεν θα σπάσει, και με τα υπόλοιπα να πάρεις ένα μεταχειρισμένο Fiat punto!

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 ώρες πριν, Land-decked είπε

Το θέμα είναι , όταν σου πέσει καμία φορά στο πεζοδρόμιο με την οθόνη κάτω, να μη σταματήσει η καρδιά σου για αυτά τα 2 δευτερόλεπτα...

Εγώ σκέφτομαι ότι αντί για 1350 ευρω στο ιφον, μπορώ να αγοράσω δυο s20 Fe (ή s21 Fe), και να μου μείνουν και ρέστα...

Άσε που την Google δε την αλλάζω

γιατι ρε φιλε μ ποιος σου ειπε να πας να δωσεις 1350 να παρεις iphone? παρε οτι σου αρεσει και ασε και τους αλλους να παρουν οτι τους αρεσει. σιγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Land-decked είπε

Το θέμα είναι , όταν σου πέσει καμία φορά στο πεζοδρόμιο με την οθόνη κάτω, να μη σταματήσει η καρδιά σου για αυτά τα 2 δευτερόλεπτα...

Εγώ σκέφτομαι ότι αντί για 1350 ευρω στο ιφον, μπορώ να αγοράσω δυο s20 Fe (ή s21 Fe), και να μου μείνουν και ρέστα...

Άσε που την Google δε την αλλάζω

Μου θυμίζεις ένα φίλο που έλεγε 

το ΖΧ6 11.900 πρέπει να έχω και 4000 ακόμα αν φάω τούμπα, για τα φαιρινγκ 

Ο καθένας πέρνει ότι γουστάρει, θέμα σκέψης δεν είναι 

αλλιως αμα το σκεφτεί πολύ….. θα μπει θέμα στις πανελλήνιες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, PeggyV είπε

Μου θυμίζεις ένα φίλο που έλεγε 

το ΖΧ6 11.900 πρέπει να έχω και 4000 ακόμα αν φάω τούμπα, για τα φαιρινγκ 

Ο καθένας πέρνει ότι γουστάρει, θέμα σκέψης δεν είναι 

αλλιως αμα το σκεφτεί πολύ….. θα μπει θέμα στις πανελλήνιες 

ακριβως φιλε. σκεφτομαι και το κοστος χρησης και την περιπτωση ατυχηματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/9/2021 στις 3:59 ΜΜ, kata_tixi είπε

αδερφέ τι λες; είναι άλλη  κατηγορία το ένα αμάξι και άλλη το άλλο.  

για την ελβετια τι σχεση εχει η ενημερωση σου με την πανδημία κτλ. σου λεω οτι ανθρωπος που μενει εκει και ζει πολυ καλα με αρκετα χρηματα και δεν πηρε iphone τι παει να πει οτι η επιλογη του ηταν δευτερατζα ή οτι απλα έχει άλλες αναγκες;  ποια δευτερατζα ελλαδα κτλ. εισαι λιγο μπερδεμενος γενικα. 

όοοχι, απλά έχω … ολιστική προσέγγιση του γίγνεσθαι 🙃

Επεξ/σία από Mi_ka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πέσει το κινητό, όσο προσεκτικός και να είσαι.Ακόμα και να μην σπάσει η οθόνη, θα χτυπηθεί και θα αφήσει σημάδι περιμετρικά.

Για αυτό πρώτα έχουμε ήδη βρεί θήκη και tempered glass πρίν ανοίξουμε το κουτί.Υπερβολικό αλλά ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χάρη του αρχίζω εντατικές υπερωρίες στη δουλειά και περικοπές στα είδη 1ης ανάγκης ...

https://www.newsauto.gr/specials/people/ellada-poses-imeres-doulias-chriazese-gia-na-paris-to-iphone13/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν θέλετε να λύσετε το θέμα android και ios το ultimate test είναι να δώσετε ένα απ' το καθένα στους πατεράδες σας και να τα ελέγξετε μετά από 1-2 χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Mi_ka είπε

όοοχι, απλά έχω … ολιστική προσέγγιση του γίγνεσθαι 🙃

μπερδεμενη προσεγγιση έχεις για να μην πω καποια αλλη λεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Babis_allos είπε

Παίδες αν θέλετε να λύσετε το θέμα android και ios το ultimate test είναι να δώσετε ένα απ' το καθένα στους πατεράδες σας και να τα ελέγξετε μετά από 1-2 χρόνια. 

Πήρα στη μάνα μου έαν xiaomi android πριν αρκετά χρόνια. Όταν ήρθε η ώρα για αλλαγή απαίτησε και το επόμενο της να είναι xiaomi android. Το έλυσα το θέμα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/9/2021 στις 4:07 ΜΜ, kata_tixi είπε

μπερδεμενη προσεγγιση έχεις για να μην πω καποια αλλη λεξη.

φυσικά και έχεις το ελεύθερο να πεις ότι λέξη θες - εγώ ατύχησα να συμαζεύω ένα παλιό Android 6 και θυμήθηκα πάλι τη λέξη δευτεράτζα (μα πόσο δευτεράτζα ήταν πριν το Android 7, μετά επιτέλους άρχισε να τρώγεται)  - πολλοί δεν έχουν καταλάβει ότι η αξία είναι στο λειτουργικό και όχι στη συσκευή, στο μυαλό και όχι στο σώμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...