Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με το instagram


cibos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους! Σας παρακαλώ θερμά για τη βοήθεια σας. Έχω έναν λογαριασμό στο instagram πάνω από 5 χρόνια. Χθες το απόγευμα λοιπόν, πάω να συνδεθώ και απενεργοποιήθηκε γιατί λέει παραβίαζα τους όρους. Εντωμεταξύ, όταν πάω να συνδεθώ, ο κωδικός μπαίνει κανονικά αλλά δεν έρχεται sms για τον έλεγχο δυο παραγόντων. Στην αρχή ερχόταν ο κωδικός, τον έβαζα αλλά πάλι δεν προχωρούσε. Έχω κάνει τα πάντα: έχω συμπληρώσει φόρμες, έχω στείλει φωτογραφία μου με τον κωδικό που μου έστειλε το fb για να δουν αν πράγματι είμαι εγώ, αλλά τίποτα. Έχετε καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω για να τον επανακτήσω;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν έκανα κάτι ρε παιδιά, είχα 5 χρόνια το προφίλ μου και το χρησιμοποιούσα φυσιολογικά. Δεν με ενημερώνουν τι θα γίνει. Μου στέλνουν ένα σύνδεσμο για να υποβάλλω ένσταση και μόλις τον πατάω και γράφω τα στοιχεία μου μου λένε να συνδεθώ πρώτα στο instagram, στο οποίο ίνσταγκραμ δεν μπορω να συνδεθώ. Τι φάση; Να τα παρατήσω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, cibos είπε

Μα δεν έκανα κάτι ρε παιδιά, είχα 5 χρόνια το προφίλ μου και το χρησιμοποιούσα φυσιολογικά. Δεν με ενημερώνουν τι θα γίνει. Μου στέλνουν ένα σύνδεσμο για να υποβάλλω ένσταση και μόλις τον πατάω και γράφω τα στοιχεία μου μου λένε να συνδεθώ πρώτα στο instagram, στο οποίο ίνσταγκραμ δεν μπορω να συνδεθώ. Τι φάση; Να τα παρατήσω;

 

Σωστά και προσπάθησε να θυμηθείς τι κινήσεις έκανες τελευταία και "παραβίασες τους όρους", όπως αναφέρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 16/9/2021 στις 4:21 ΜΜ, cibos είπε

Μα δεν έκανα κάτι ρε παιδιά, είχα 5 χρόνια το προφίλ μου και το χρησιμοποιούσα φυσιολογικά. Δεν με ενημερώνουν τι θα γίνει. Μου στέλνουν ένα σύνδεσμο για να υποβάλλω ένσταση και μόλις τον πατάω και γράφω τα στοιχεία μου μου λένε να συνδεθώ πρώτα στο instagram, στο οποίο ίνσταγκραμ δεν μπορω να συνδεθώ. Τι φάση; Να τα παρατήσω;

 

Καλησπέρα, 

Επειδή έχω πάθει το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, μήπως βρήκες λύση? 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...