Προς το περιεχόμενο

Abus κλειδαριά δισκόφρενου με συναγερμό 139€ @ you.gr [ΤΕΛΟΣ]


drade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως έχω κλειδαριά abus που έχει αλλάξει 4 μηχανές, και την είχα δώσει και δανεική στον κουμπάρο όταν είχα μόνο το παπί

Η ποιότητά τους είναι πάρα πολύ καλή, ούτε σκουριά δεν έχει βγάλει σχεδόν 20 χρόνια πλέον

Υπόψην όμως ότι σε τέτοια αξεσουάρ, το skroutz δεν είναι θέσφατο, μπορεί να το βρεις πιο φτηνά σε μαγαζί με είδη μοτοσυκλέτας (το σχόλιο αφορά στο κομμάτι της προσφοράς)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Πάντως έχω κλειδαριά abus που έχει αλλάξει 4 μηχανές, και την είχα δώσει και δανεική στον κουμπάρο όταν είχα μόνο το παπί

Η ποιότητά τους είναι πάρα πολύ καλή, ούτε σκουριά δεν έχει βγάλει σχεδόν 20 χρόνια πλέον

Υπόψην όμως ότι σε τέτοια αξεσουάρ, το skroutz δεν είναι θέσφατο, μπορεί να το βρεις πιο φτηνά σε μαγαζί με είδη μοτοσυκλέτας (το σχόλιο αφορά στο κομμάτι της προσφοράς)

Τόσο καιρό που την κοιτάζω δεν την βρήκα φθηνότερη. Αλλά είναι ακριβή, δεν είναι για μηχανάκι των 1500€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική. Αποτρεπτικός παράγοντας η συγκεκριμένη για τους κλέφτες θεωρώ. Την έχω στη μηχανή και μετά από 2 χρόνια (και μια αλλαγή μπαταρίας), δουλεύει απροβληματιστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, johnny77 είπε

Προσοχη γιατι σε σχολια που διαβασα λογω χοντρου πυρου δεν κανει σε πολλα μηχανακια

Αυτό ισχύει συπ fazer600 που είχα έμπαινε υπερβολικά δύσκολα σε σημείο που φοβόμουν μην χαλάσω καμοα δίσκο πλάκα !

αλλα από reviws που είδα καο γενικά σαν ποιότητα είναι εξαιρετική! Την έχω 2 χρόνια ο συναργεμος φλωρικος πολύ είναι η αλήθεια αλλά σαν κλειδαρια καλύτερα να σου κόψουν το δισκόφρενο παρά την κλειδαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μηπως τελειωσε; Δεν ανοιγει το προιον το λινκ.

Ναι, εχει τελειωσει αρκετα νωριτερα, ετυχε να τα βλεπω μαζι με τα μπουφαν και τα κρανη που εχει -30% και οντως ειναι ετσι σε πολλα σε σχεση με σκρουτζ.

(Ενα μπουφανακι απλο που ειχε με 46€, το ειχα στο καλαθι στις 17.10 και εξαφανιστηκε μεχρι να ολοκληρωσω, χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...