Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, plasTOST είπε

BG7cb979 

Τσέκαρε να δεις αν ισχύει

εισαι άρχοντας.ισχύει κανονικά. -8.31€ με τελική 27.21€.ότι γλιτώνουμε καλο.σευχαριστω πολύ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, atimo είπε

εισαι άρχοντας.ισχύει κανονικά. -8.31€ με τελική 27.21€.ότι γλιτώνουμε καλο.σευχαριστω πολύ

Επειδη ειναι απο κινα ,θα εχουμε τελωνειο (ισχθει ακομα οτι με priority line δεν εχει ?) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, generalb31 είπε

Επειδη ειναι απο κινα ,θα εχουμε τελωνειο (ισχθει ακομα οτι με priority line δεν εχει ?) ?

εβαλα με banggood express που μεχρι στιγμης φαινεται οτι ερχεται οκ..θα δειξει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Επειδη ειναι απο κινα ,θα εχουμε τελωνειο (ισχθει ακομα οτι με priority line δεν εχει ?) ?

 

Μόλις τώρα, duende είπε

εβαλα με banggood express που μεχρι στιγμης φαινεται οτι ερχεται οκ..θα δειξει

Με Banggood express δεν έχετε πρόβλημα με τελωνείο.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειαζομαστε τοσα πολλα ανταλλακτικα ρε παιδια ?Τοσο ευκολα χαλανε?

Αντε τα φιλτρα να τα αλλαζεις αλλα τα υπολοιπα καθε ποτε φθειρονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Marios1981 είπε

Χρειαζομαστε τοσα πολλα ανταλλακτικα ρε παιδια ?Τοσο ευκολα χαλανε?

Αντε τα φιλτρα να τα αλλαζεις αλλα τα υπολοιπα καθε ποτε φθειρονται?

Κυρίως τα πανάκια αξίζουν αν σφουγγαρίζεις και η κεντρική βούρτσα που φθείρετε αναλόγως βέβαια και της συχνής χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πλενονται αυτα στο πληντυριο η στο χερι ?

Εκτος κ αν βαζεις σφουγγαρισμα καθε μερα κ τα αλλαζεις μεχρι να τα πλυνεις

Καμια προσφορα με τα μισα απο αυτα εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Marios1981 είπε

Δεν πλενονται αυτα στο πληντυριο η στο χερι ?

Εκτος κ αν βαζεις σφουγγαρισμα καθε μερα κ τα αλλαζεις μεχρι να τα πλυνεις

Καμια προσφορα με τα μισα απο αυτα εχουμε?

Δυστυχώς δεν έχω κάτι υπόψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξαναμπήκε η προσφορά (για άλλες 15 ώρες, απ'οτι θυμάμαι) και ισχύει ακόμα το αρχικό κουπόνι (viomisedf) του TS! Μόλις τσίμπησα μία.

Subtotal: €187.70
Shipping Cost: €0.00
Coupon Discount: - € 17.07
Total: €170.63
PayPal Discount: - € 4.27
Payable Amount: € 166.36
Επεξ/σία από bujam1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσοχη στη παραγγελια απο το banggood, ενω οταν το εβαλα στο cart ειχα επιλεξει banggood express, στο checkout το ειχε γυρισει απο μονο του σε priority direct κ δε το ειδα..τωρα αν περασει τελωνειο θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται εξαιρετική για τα χρήματα της. Το πρώτο σκούπισμα έκανε πολύ καλή δουλειά. Η ερώτηση μου είναι αν την αφήνουμε μόνιμα στον φορτιστή, ή βγάζουμε την μπριζα ώστε να μπει σε sleep mode. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικες οι πρώτες εντυπώσεις & απο εμένα...

Η μόνο παρατήρηση που έχω είναι ότι ενώ κατα την πρώτη φορά που την χρησιμοποιησα χαρτογράφησε & σκούπισε το σπίτι στην δευτερη φορα που την χρησιμοποιησα προσθέτοντας το σφουγγάρισμα δεν ακολουθησε τον χαρτογραφημένο χάρτη αλλά ξεκίνησε και έφτιαξε νέο χάρτη ( σχεδόν ίδιο με τον προηγούμενο )

Εχει τύχει σε κάποιον φίλο παρόμοιο θέμα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ απαράδεκτο ότι συντηρείτε ένα θέμα στις πάνω θέσεις του forum για τόσες ημέρες, αναγκάζοντας μάλλον κι εμένα να προβώ στο απονενοημένο διάβημα καθώς είμαι ένα βήμα από την παραγγελία 🙂

Ερωτήσεις άσχετου πριν την παραγγείλω:

1. Είναι δυνατή η διαχείριση από το app από δυο διαφορετικά κινητά; (που να βλέπουν προφανώς τις ίδιες ρυθμίσεις δηλ. ίδια χαρτογράφηση, ίδια virtual walls κτλ). Ρωτάω γιατί έχω μια κρυφή ελπίδα μήπως εκπαιδεύσω τη γυναίκα μου και τη χειρίζεται από το κινητό της όταν λείπω από το σπίτι...

2. Ανεβαίνει σε χαλί 1-2cm; Είδα σε βίντεο ότι ανεβαίνει κάποια χαμηλά εμποδια αλλά αν κανείς το έχει δοκιμάσει θα ήθελα την άποψή του.

3. Υποθέτω ότι αν υπάρχει ένα βαρύ έπιπλο το βλέπει ως περιοχή που δεν μπορεί να σκουπίσει στη χαρτογράφηση (π.χ. βαρύ τραπεζάκι σαλονιού). Αν όμως αυτό το έπιπλο μετακινείται από μέρα σε μέρα π.χ. 20-30cm από την αρχική του θέση, δημιουργείται πρόβλημα σε επόμενα σκουπίσματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, batatoudis είπε

Θεωρώ απαράδεκτο ότι συντηρείτε ένα θέμα στις πάνω θέσεις του forum για τόσες ημέρες, αναγκάζοντας μάλλον κι εμένα να προβώ στο απονενοημένο διάβημα καθώς είμαι ένα βήμα από την παραγγελία 🙂

Ερωτήσεις άσχετου πριν την παραγγείλω:

1. Είναι δυνατή η διαχείριση από το app από δυο διαφορετικά κινητά; (που να βλέπουν προφανώς τις ίδιες ρυθμίσεις δηλ. ίδια χαρτογράφηση, ίδια virtual walls κτλ). Ρωτάω γιατί έχω μια κρυφή ελπίδα μήπως εκπαιδεύσω τη γυναίκα μου και τη χειρίζεται από το κινητό της όταν λείπω από το σπίτι...

2. Ανεβαίνει σε χαλί 1-2cm; Είδα σε βίντεο ότι ανεβαίνει κάποια χαμηλά εμποδια αλλά αν κανείς το έχει δοκιμάσει θα ήθελα την άποψή του.

3. Υποθέτω ότι αν υπάρχει ένα βαρύ έπιπλο το βλέπει ως περιοχή που δεν μπορεί να σκουπίσει στη χαρτογράφηση (π.χ. βαρύ τραπεζάκι σαλονιού). Αν όμως αυτό το έπιπλο μετακινείται από μέρα σε μέρα π.χ. 20-30cm από την αρχική του θέση, δημιουργείται πρόβλημα σε επόμενα σκουπίσματα;

1) Ναι. Εμάς ήρθε σήμερα και μου έκαναν share την συσκευή και την χρησιμοποιούσα εγώ κανονικά απο εξωτερικό.

2) Ναι

3) Δεν έχει σημασία το βάρος. Σημασία έχει αν έχει χώρο να μπει απο κάτω ή να περάσει από πάνω όπως στο δεύτερο ερώτημα. Όλα τα άλλα τα βλέπει σαν τοίχους και αν αλλάξουν θα ανανεωθεί ο χάρτης.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...