Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από πολλά σκουπίσματα διαπίστωσα πως η ρομποτική σκούπα είναι απαραίτητη στη  σύγχρονη οικογένεια , γιατί πλέον σκουπίζει, σφουγγαρίζει  ο άντρας και απαλλάσσει τη γυναίκα του από αυτή την εργασία.(ξέχασα το ψήσιμο στην  ψησταριά υγραερίου και το καθάρισμά της)

Λοιπόν, το σκούπισμα πολύ καλό, τραβάει τα πάντα, λάμπει το σπίτι, στα  ελαφρά χαλάκια του μπάνιου μπερδεύεται, μικρό το πρόβλημα , τα μαζεύω.Δεν ξέρω στα χαλιά που έχουν λεπτά ή χοντρα κρόσσια τι πρόβλημα θα αντιμετωπίσω, θα τα μπερδεύει και θα κολλάει πάνω τους και θα πρέπει να την μετακινώ ? θα τα καθαρίζει καλά?

Την έχει δοκιμάσει σε αυτά τα χαλιά κάποιος  από εσάς?

Γίναμε και καθαρίστριες τώρα στα γεράματα...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/10/2021 στις 5:31 ΜΜ, bk71 είπε

Έκανα παραγγελία τώρα και βγήκε 166.36 με κουπόνι και paypal discount!

what is paypal discount?!

 

edit: το βρήκα, € 166.36 βγαινει!

offer.jpg

Επεξ/σία από basilis_k6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νερο σκετο ... βρεξε το πανακι ριξε φαμπουλοσο η οτι θες στο πανι κ βαλτο στη σκουπα να σφουγγαρισει

Μην βαλεις κατι μεσα στο δοχειο γιατι λενε οτι βουλωνει με τον καιρο τισ τρυπες.αλλοι βαζουν κ απιονισμενο νερο να μην εχει αλατα.

Αυτα ξερω απο οτι εχω διαβασει μεχρι τωρα μιας κ δεν την εχω παραλαβει την δικια μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους έχει γίνει αποστολή στο λογαριασμό σας φαίνεται shipped ή processing? Σε μένα είναι ακόμη processing αλλά έλαβα email από Deutsche post ότι έχουν παραλάβει το δέμα. Δεν περιμένω κάτι άλλο και υπέθεσα ότι είναι από Geekbuying η σκούπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, greekmm είπε

Να ρωτήσω . Στο tank για σφουγγάρισμα τι υγρό παίρνει ; Που το βρίσκετε ; 

Εγω ψεκάζω στο πάτωμα σε διάφορα σημεία με το προϊόν της επιλογής μου και γίνεται άψογο . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βάζεται καθαριστικά στο tank γιατι τα χημικα καταστρέφουν τα ευαισθητα πλαστικά μέρη. Για 2 χρόνια τη δούλευα έτσι και τώρα τα σωληνάκια ξεράθηκαν και σπάσανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, makevius είπε

Μη βάζεται καθαριστικά στο tank γιατι τα χημικα καταστρέφουν τα ευαισθητα πλαστικά μέρη. Για 2 χρόνια τη δούλευα έτσι και τώρα τα σωληνάκια ξεράθηκαν και σπάσανε.

κατα ποσο ειναι ευκολο η δυσκολο να αλλαχτουν τα σωληνάκια? δλδ αν θελει 1 ωρα δουλεια και 10ευρώ υλικά για να αλλαχτούν τα σωληνάκια δεν τρεχει πρόβλημα νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aGka8l είπε

κατα ποσο ειναι ευκολο η δυσκολο να αλλαχτουν τα σωληνάκια? δλδ αν θελει 1 ωρα δουλεια και 10ευρώ υλικά για να αλλαχτούν τα σωληνάκια δεν τρεχει πρόβλημα νομίζω 

Βάζε το στο πανί για να μην πετάς ούτε 10αρικα ούτε τον χρόνο σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Dionisakos4 είπε

Φίλος βάρεσε σήμερα ξανά στα 166...

Μόλις πάω καλάθι μου βάζει 31€ μεταοφορικά ...

Μου πετάει αυτή την παπάτζα και έβαλα και διεύθυνση μέσα στο Ηράκλειο Κρήτης

2075810153_.png.7ca36d237bfada15e30450d3e9bdee2b.png

Επεξ/σία από manolis940
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...