Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν τω μεταξυ ούτε το κουπόνι δεν έγραψα ότι να ναι, με το BGCZVGRSE πάει στα 170€ (+-κάτι ψιλα), αν συνδυαστεί και με ενα free gift θα ναι σαν να την πήρατε στα 167 😎

 

Εμενα μ βγαίνει 171,57€ με μεταφορικά 

7 λεπτά πριν, Dionisakos4 είπε

Ενώ στο BG είναι νομίζω 2-3$

Για Κρήτη κλπ λες ; για Αθήνα free 5α βλέπω 

Επεξ/σία από Fabricated
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις παρέλαβα και μετά από 20 λεπτά σκούπισμα μου έβγαλε το μήνυμα

Device Error: Radar timeout (Please make sure the ladar is not blocked)

Έκανα restart, reset, κλπ αλλά δεν επανέρχεται με τίποτα. Άνοιξα ticket στο gb.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mindnever είπε

Μόλις παρέλαβα και μετά από 20 λεπτά σκούπισμα μου έβγαλε το μήνυμα

Device Error: Radar timeout (Please make sure the ladar is not blocked)

Έκανα restart, reset, κλπ αλλά δεν επανέρχεται με τίποτα. Άνοιξα ticket στο gb.

Κοίταξε μην έχει πέσει τίποτα μέσα στο ραντάρ. Εμένα σκέψου στην xiaomi μου είχε πέσει μια φορά ένας σπόρος από φακή και Μ έβγαζε ένα παρόμοιο σφάλμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έγινε ξανά διαθέσιμη στο bg και με το κουπόνι του @Fabricated BGCZVGRSE , πάει γύρω στα 180ευρώ. Αν είστε νέος χρήστης αντί να επιλέξετε ένα από τα δωρεάν δωράκια που σας δίνει στην εγγραφή επιλέξτε το 2$ allowance , ώστε η τελική τιμή στο ταμείο να πάει στα 178,92€.

Πάλι θεωρώ ότι είναι καλή προσφορά ειδικά για εμάς που μένουμε σε νησί και θα τρώγαμε ένα 30ρι στα μεταφορικά χωρίς λόγο αν την αγοράζαμε από gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zan.kostas είπε

Μόλις έγινε ξανά διαθέσιμη στο bg και με το κουπόνι του @Fabricated BGCZVGRSE , πάει γύρω στα 180ευρώ. Αν είστε νέος χρήστης αντί να επιλέξετε ένα από τα δωρεάν δωράκια που σας δίνει στην εγγραφή επιλέξτε το 2$ allowance , ώστε η τελική τιμή στο ταμείο να πάει στα 178,92€.

Πάλι θεωρώ ότι είναι καλή προσφορά ειδικά για εμάς που μένουμε σε νησί και θα τρώγαμε ένα 30ρι στα μεταφορικά χωρίς λόγο αν την αγοράζαμε από gb.

Εμένα με το κουπόνι BGCZVGRSE και αφαιρώντας το Shipping Insurance (αν πληρώσεις με paypal δεν χρειάζεται), πάει στα  173,71€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, specre είπε

Εμένα με το κουπόνι BGCZVGRSE και αφαιρώντας το Shipping Insurance (αν πληρώσεις με paypal δεν χρειάζεται), πάει στα  173,71€.

από την χαρά μου που το είδα διαθέσιμο δεν πρόσεξα ότι ήταν επιλεγμένη αχχαχαχα. Χαλάλι δεν πειράζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σκέφτομαι αρκετά απλά κολλάω με την εγγύηση σε περίπτωση που πάθει κάτι!! Έχεις κανείς καμία παρόμοια εμπειρία ;
απο BG και μένα στα 173 μου βγαίνει !!

Επεξ/σία από nikolas_kriti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nikolas_kriti είπε

Το σκέφτομαι αρκετά απλά κολλάω με την εγγύηση σε περίπτωση που πάθει κάτι!! Έχεις κανείς καμία παρόμοια εμπειρία ;
απο BG και μένα στα 173 μου βγαίνει !!

Στις ερωτήσεις/απαντήσεις λένε αυτό:

"Hi, I'm from Slovakia/CZ, where can I get warranty service? How many years is the warranty?"

"After-sales service you can contact our customer service, we will provide you with a German after-sales address;1 Year"

Αν ισχύει στη Γερμανία δεν θα ισχύει κι εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον με την αναβάθμιση έχει και no mop zone. Δεν το δοκίμασα, πολύ ευχαριστώ νέο πάντως. 

Εγώ πάντως δεν είμαι και τόσο ενθουσιασμός με τη σκούπα, στα δικά μου χαλιά δεν τα πάει καθόλου καλά. Με το δισκάκι του σφουγγάρισματος ζοριζοταν ακόμα παραπάνω στα χάλια και σε 2 σημεία που σκαρφάλωσε δε μπορούσε να ξεκολλήσει. Χωρίς το δίσκο πίσω κατάφερε να βγει. Χωρίς το mop zone είχα πει ότι δεν θα τη λειτουργούσα ποτέ και για σφουγγαρισμα, τώρα θα τη ξαναδοκιμάσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, specre είπε

Στις ερωτήσεις/απαντήσεις λένε αυτό:

"Hi, I'm from Slovakia/CZ, where can I get warranty service? How many years is the warranty?"

"After-sales service you can contact our customer service, we will provide you with a German after-sales address;1 Year"

Αν ισχύει στη Γερμανία δεν θα ισχύει κι εδώ;

Ναι τώρα το είδα !! Και την τσίμπησα αμέσως !! 
ελπιζω να μη μ χρειαστεί !!

 

Ειναι η πρώτη μου σκούπα !

τι αναλώσιμα χρειάζομαι και από που τα προμηθεύομαι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, specre είπε

Εμένα με το κουπόνι BGCZVGRSE και αφαιρώντας το Shipping Insurance (αν πληρώσεις με paypal δεν χρειάζεται), πάει στα  173,71€.

θελω μια για δωρο αλλα δεν εχω παρει τιποτα απο το bg. τι πρεπει να προσεξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...