Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

το εσβησα και παλι αποτυχια. Τι στο καλο μηπως εχω φαει κανα ban απο τα κουπονια? :P

 

Πάντως κι εγώ που το δοκίμασα στο άσχετο 172,64 μου βγάζει. Τα cookies στο browser τα έχεις σβήσει? 

Επεξ/σία από link67
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι αλλα ανοιξα σε ιδιωτικο παραθυρο και παλι τιποτα μισο να δοκιμασω και απο αλλο browser.

1 λεπτό πριν, miltgiorg είπε

οχι αλλα ανοιξα σε ιδιωτικο παραθυρο και παλι τιποτα μισο να δοκιμασω και απο αλλο browser.

και απο chrome τα ιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις δοκιμασα απο κινητο και περασε κανονικα σε ευρω 

Προσωπικα το σκεφτομαι καιρο να την παρω να μην την παρω; Ημουν πολυ κοντα αλλα κατι η τιμη που δεν τα λες και λιγα 170€. Κατι που απο εβδομαδα βαζουμε τα χαλια και λογικα δεν θα χρειαζεται ακομα τουλαχιστον. Λετε αξιζει να περιμενω μεχρι την ανοιξη  μπας και πεσει η τιμη ή να την παρω τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, aekfc212 είπε

Μολις δοκιμασα απο κινητο και περασε κανονικα σε ευρω 

Προσωπικα το σκεφτομαι καιρο να την παρω να μην την παρω; Ημουν πολυ κοντα αλλα κατι η τιμη που δεν τα λες και λιγα 170€. Κατι που απο εβδομαδα βαζουμε τα χαλια και λογικα δεν θα χρειαζεται ακομα τουλαχιστον. Λετε αξιζει να περιμενω μεχρι την ανοιξη  μπας και πεσει η τιμη ή να την παρω τωρα;

Ειναι καλη και για τα χαλια παντως. Απο οτι εχω ακουσει. Παντως γιατι εμενα δεν μου το εγκρινει τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, miltgiorg είπε

Παντως γιατι εμενα δεν μου το εγκρινει τι να πω.

Ίσως κάτι να "παίζει" με τον λογ/σμό σου; Δεν μπορώ να καταλάβω. Δοκίμασε να φτιάξεις νέο λογ/σμό και βάλε το κουπόνι πάλι.

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aekfc212 είπε

Μολις δοκιμασα απο κινητο και περασε κανονικα σε ευρω 

Προσωπικα το σκεφτομαι καιρο να την παρω να μην την παρω; Ημουν πολυ κοντα αλλα κατι η τιμη που δεν τα λες και λιγα 170€. Κατι που απο εβδομαδα βαζουμε τα χαλια και λογικα δεν θα χρειαζεται ακομα τουλαχιστον. Λετε αξιζει να περιμενω μεχρι την ανοιξη  μπας και πεσει η τιμη ή να την παρω τωρα;

Εγω την παρέλαβα χθες και έχω ανάμεικτα συναισθήματα. Πρέπει να προσέξεις πάρα πολύ να μην υπάρχει το παραμικρό πράγμα συο πάτωμα γιατί αλλιώς θα το φάει και θα κολλήσει. Π.χ. μια κάλτσα , ένα καλώδιο, μια παντόφλα, ένα λαστιχάκι μπορεί να την καταστρέψουν.  Επίσης κουρτίνες να μην είναι στο πάτωμα , χαλακια (εκτός από τα τεράστια βαριά) πρέπει και αυτά να φύγουν. Άρα σκέψου ότι κάθε φορά πριν την βάλεις να δουλέψει πρέπει να αφαιρέσεις όλα αυτά. Εφόσον το αποδεχτείς και ανακαλύψεις όλα αυτά τα σημεία στο σπίτι σου τότε θα την θαυμάζεις απλα. Την βαζω να σκουπίσει και να σφουγγαρισει και τα κάνει όλα λαμπικο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, specre είπε

Ίσως κάτι να "παίζει" με τον λογ/σμό σου; Δεν μπορώ να καταλάβω. Δοκίμασε να φτιάξεις νέο λογ/σμό και βάλε το κουπόνι πάλι.

Απο αλλον λογαριασμο μου το εγκρινει 🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, miltgiorg είπε

Απο αλλον λογαριασμο μου το εγκρινει 🤣

Αν τη θες τότε, αγόρασε την με τον νέο λογ/σμό. Δε νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, specre είπε

Αν τη θες τότε, αγόρασε την με τον νέο λογ/σμό. Δε νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα. B)

Αυτο θα κανω σας ευχαριστω πολυ ολους 🥰

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει ποια είναι η έκδοση της ενημέρωσης που δημιουργεί τα "προβλήματα"; Μου ζητάει να κάνει ενημέρωση στην 4.0.9_0017 και δεν το κάνω. Έχει την έκδοση 4.0.9_0012.

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, specre είπε

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει ποια είναι η έκδοση της ενημέρωσης που δημιουργεί τα "προβλήματα"; Μου ζητάει να κάνει ενημέρωση στην 4.0.9_0017 και δεν το κάνω. Έχει την έκδοση 4.0.9_0012.

same

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, aekfc212 είπε

Προσωπικα το σκεφτομαι καιρο να την παρω να μην την παρω; Ημουν πολυ κοντα αλλα κατι η τιμη που δεν τα λες και λιγα 170€. Κατι που απο εβδομαδα βαζουμε τα χαλια και λογικα δεν θα χρειαζεται ακομα τουλαχιστον. Λετε αξιζει να περιμενω μεχρι την ανοιξη  μπας και πεσει η τιμη ή να την παρω τωρα;

Κι εγώ το σκεφτόμουν και το ξανασκεφτόμουν. Αν είχε λήξει στη βδομάδα π.χ. δε θα την είχα πάρει κι όλα καλά, όλα ωραία.

Μετά από ενάμιση μήνα ψήσιμο όμως, υπέκυψα. Τι να κάνουμε, πόσο να αντέξει ένας καταναλωτής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Doubt είπε

Κι εγώ το σκεφτόμουν και το ξανασκεφτόμουν. Αν είχε λήξει στη βδομάδα π.χ. δε θα την είχα πάρει κι όλα καλά, όλα ωραία.

Μετά από ενάμιση μήνα ψήσιμο όμως, υπέκυψα. Τι να κάνουμε, πόσο να αντέξει ένας καταναλωτής;

Για πες εντυπωσεις.αξιζε δεν αξιζε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω νέα τοποθέτηση παραγγελίας από το Banggood, με χρηση του κουπονιού που αναφερθηκε προηγουμένως και τελική τιμή 171,82.

Τι έγινε αραγε, έπεσε το $ και αλλαξε η τιμή;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...