Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, specre είπε

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει ποια είναι η έκδοση της ενημέρωσης που δημιουργεί τα "προβλήματα"; Μου ζητάει να κάνει ενημέρωση στην 4.0.9_0017 και δεν το κάνω. Έχει την έκδοση 4.0.9_0012.

 

17 ώρες πριν, Fabricated είπε

same

Η 4.0.9_0017 είναι η τελευταία που "δημιουργεί" προβλήματα. Αν εξαιρέσεις ότι κάποιες μόνο φορές δημιουργείται θέμα με την πλοήγηση μπορώ να πω ότι γενικά τα πάει καλά. Μετά από τόσες παραγγελίες πιστεύω θα βγάλουν και "διορθωτικό" update!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχουμε κάποιο συγκριτικό με την Roborock S5 Max; Δικαιολογεί η διαφορά τιμής διαφορά σε features;

@Sotosgl μπορείς να μας πεις την γνώμη σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2021 στις 2:18 ΜΜ, specre είπε

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει ποια είναι η έκδοση της ενημέρωσης που δημιουργεί τα "προβλήματα"; Μου ζητάει να κάνει ενημέρωση στην 4.0.9_0017 και δεν το κάνω. Έχει την έκδοση 4.0.9_0012.

 

Στις 31/10/2021 στις 3:11 ΜΜ, Fabricated είπε

same

παιδια τα προβλήματα ειναι πολύ πολύ μικρα. σιγα σιγα με τη χρηση μπορω να πω οτι δεν βλέπω πλεον καποιο θεμα. στην αρχη εκανε ασκοπες κινησεις και κοπαναγε σε διαφορα μερη χωρις λογο. τωρα δεν βλέπω κατι τέτοιο. προσωπικα δεν θα γυρναγα πισω ακομη και αν ηταν 1 κλικ. εχω την 0017 απο την πρωτη μερα που εγινε rollout.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

παιδια τα προβλήματα ειναι πολύ πολύ μικρα. σιγα σιγα με τη χρηση μπορω να πω οτι δεν βλέπω πλεον καποιο θεμα. στην αρχη εκανε ασκοπες κινησεις και κοπαναγε σε διαφορα μερη χωρις λογο. τωρα δεν βλέπω κατι τέτοιο. προσωπικα δεν θα γυρναγα πισω ακομη και αν ηταν 1 κλικ. εχω την 0017 απο την πρωτη μερα που εγινε rollout.

Άρα την κάνουμε update, αν κοπανάει για πρώτη φορά... την αφήνουμε να κοπανάει και μετά στρώνει :lol:

Θα την κάνω update. Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, specre είπε

Άρα την κάνουμε update, αν κοπανάει για πρώτη φορά... την αφήνουμε να κοπανάει και μετά στρώνει :lol:

Θα την κάνω update. Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

δεν ειναι ολες ιδιες. μπορει εσυ να μην δεις τιποτα. μπορει να παιζει ρολο ο χαρτης και το σπιτι. μπορει 1002 πραγματα. εμενα το update μου εφτιαξε ενα μεγάλο θεμα. την ενημέρωση του χαρτη. δεν έκανα ξανα χαρτογράφηση και προσθέτει μονη της δωματια η αλλαζει σημεια προς το καλύτερο. πριν δεν μου το έκανε. δουλευει πολυ καλα τωρα. αυτο σε μενα, εσυ μπορει να δεις κατι άλλο. αν δεν σε ενδιαφέρει η ενημέρωση χαρτη, μην την κανεις. κερδος δεν θα εχεις πλην αυτου.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

 εμενα το update μου εφτιαξε ενα μεγάλο θεμα. την ενημέρωση του χαρτη. δεν έκανα ξανα χαρτογράφηση και προσθέτει μονη της δωματια η αλλαζει σημεια προς το καλύτερο. πριν δεν μου το έκανε. 

Με το memory map ενεργοποιημένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

δεν ειναι ολες ιδιες. μπορει εσυ να μην δεις τιποτα. μπορει να παιζει ρολο ο χαρτης και το σπιτι. μπορει 1002 πραγματα. εμενα το update μου εφτιαξε ενα μεγάλο θεμα. την ενημέρωση του χαρτη. δεν έκανα ξανα χαρτογράφηση και προσθέτει μονη της δωματια η αλλαζει σημεια προς το καλύτερο. πριν δεν μου το έκανε. δουλευει πολυ καλα τωρα. αυτο σε μενα, εσυ μπορει να δεις κατι άλλο. αν δεν σε ενδιαφέρει η ενημέρωση χαρτη, μην την κανεις. κερδος δεν θα εχεις πλην αυτου.

Δωμάτια προσθέτει και εμένα. Αλλά αν σε ένα σημείο που προηγουμένως υπήρχε πχ καλόγερος και ήταν στο χάρτη κενό και μεταφέρω τον καλόγερο, δεν θα ενημερώσει την περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, plasTOST είπε

Με το memory map ενεργοποιημένο?

Ναι

 

3 ώρες πριν, ep1 είπε

Δωμάτια προσθέτει και εμένα. Αλλά αν σε ένα σημείο που προηγουμένως υπήρχε πχ καλόγερος και ήταν στο χάρτη κενό και μεταφέρω τον καλόγερο, δεν θα ενημερώσει την περιοχή.

Θα σκουπίσει όμως κανονικά, χωρίς να κάνει κύκλους σαν να υπάρχει καλόγερος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, red7genius είπε

Έχουμε κάποιο συγκριτικό με την Roborock S5 Max; Δικαιολογεί η διαφορά τιμής διαφορά σε features;

@Sotosgl μπορείς να μας πεις την γνώμη σου;

Τσέκαρε dreame l10 pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aromeo είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται ακόμα στο Banggood με το BGCZVGRSE βγαίνει στα 171,81€ από Τσεχία. Για να δούμε.

image.png.dd8b9be0a2c82f552df68e9e0af423b9.png

Καλησπερα

να προσθεσω οτι με νεο acc και τον κωδικο απο πανω μου βγηκε 170,09 πληρωμη μεσω paypal...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...