Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα Xiaomi VIOMI SE στα 169 ευρώ με χρήση κουπονιού [ΤΕΛΟΣ]


g_kor06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σκεφτομαι να τσιμπησω μια γιατι τα κωλογατα γεμιζουν με αμμο τον χωρο γύρω απο την τουαλέτα τους που στη συνεχεια πηγαινει παντου στο σπιτι.. Θα κανει δουλεια να τα μαζευει λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Σκεφτομαι να τσιμπησω μια γιατι τα κωλογατα γεμιζουν με αμμο τον χωρο γύρω απο την τουαλέτα τους που στη συνεχεια πηγαινει παντου στο σπιτι.. Θα κανει δουλεια να τα μαζευει λετε;

victim driveby GIF

Πιθανότατα να τους προσφέρεις άλλο ένα παιχνίδι ταυτόχρονα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή vfm σκούπα. Έκανε χαρτογράφηση χθες πρώτη φορά, καμία σχέση με την παλιά "χαζούλα" που είχα. Δεν συνδέεται σε κινέζικο σέρβερ, την έβαλα σε ελληνικό, ήταν φορτισμένη στο 30%, Ξεκίνησε τη χαρτογράφηση και στο 8% επέστρεψε στη βάση για να φορτιστεί και μετά συνέχισε ξανά. Γνωρίζει κανείς πως, (αν) μπορώ να προσθέσω no mop zones (για να μην σφουγγαρίζει τα χαλιά);

Σημείωση επειδή χωράει κάτω από τον καναπέ μου, παρατήρησα ότι όταν βγήκε από αυτόν κονόμησε γρατζουνιές στο ροζ χρυσό έμβλημα στο πάνω μέρος της. Σε περίπτωση που κάποιον τον ενδιαφέρει, είναι ευαίσθητη η ροζ-χρυσή επιφάνειά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Σκεφτομαι να τσιμπησω μια γιατι τα κωλογατα γεμιζουν με αμμο τον χωρο γύρω απο την τουαλέτα τους που στη συνεχεια πηγαινει παντου στο σπιτι.. Θα κανει δουλεια να τα μαζευει λετε;

Ρομποτική σκούπα, άλλη όμως από αυτή του θέματος, έχω πάρει και εγώ λόγω γάτου στο σπίτι. Μαζεύει τα πάντα, όχι μόνο την άμμο αλλά και τρίχες. Θα εκπλαγείς από το πόσες τρίχες μάζεψε που δεν τις βλέπεις εύκολα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αγόρασα και εγώ χτες βραδυ , ειμαι σε status processing . Από Europe-4 πόσες μέρες έκανε να σας έρθει Αθήνα ?
Το κρεβάτι μου έχει υψος 9.7cm και η σκούπα 9.5cm , να ελπίζω ότι οι sensors της θα της επιτρέψουν να μπει απο κάτώ ή θα το δει ώς εμπόδιο ?

 

image.png.02adcd03204cd4bf0dbf18f5edca1914.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, petropg είπε

Την αγόρασα και εγώ χτες βραδυ , ειμαι σε status processing . Από Europe-4 πόσες μέρες έκανε να σας έρθει Αθήνα ?
Το κρεβάτι μου έχει υψος 9.7cm και η σκούπα 9.5cm , να ελπίζω ότι οι sensors της θα της επιτρέψουν να μπει απο κάτώ ή θα το δει ώς εμπόδιο ?

 

image.png.02adcd03204cd4bf0dbf18f5edca1914.png

Την αγόρασα κ εγώ στην ίδια τιμή 166.36 με Europe 4 κ priority line... Ελπίζω να έρθει από Ευρώπη κ να μην πληρώσουμε κανένα τελωνείο εεεεε? 

Έχω κ μια ερώτηση... Διάβασα ότι δεν έχει no mop zones. Μιας κ παίρνει 4 5 χάρτες μπορούμε να φτιάξουμε 1χαρτη για σκουπισμα ένα 2o χάρτη με no go zones τα χάλια κ να τον έχουμε για το σφουγγάρισμα μόνο? 

Είναι η πρώτη φορά που αγοράζω τέτοια σκουπα κ δεν έχω ιδέα τι κ πως... Σκεφτόμουν να πάρω την S5 Max αν έπεφτε λίγο η τιμή της αλλά με μισή τιμή ή ViomiSE  νομίζω δεν έχει αντίπαλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...