Προς το περιεχόμενο

Η Nintendo μειώνει την τιμή του Switch στην Ευρώπη, λίγο πριν την κυκλοφορία της OLED έκδοσης


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, lvasilis22 είπε

Μπορεί να έχει 50-60 ευρώ το παιχνίδι αλλά θα το δώσεις 35-40 όποτε θελήσεις, ακόμη και χρόνια μετά. Κρατάνε την αξία τους. 
Αντίθετα θα πάρεις 60 ευρώ ενα παιχνίδι για το PlayStation και μετά από 2-3 χρόνια δεν θα πιάνει ούτε 5 ευρώ. 

 

Καλά μιλάω για κυρίως digital ατομα όπως εγώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κατεβάσουν όσο θέλουν. Εγώ το έχω αφήσει στην άκρη μιας και για βγαΙνει πολύ ακριβά το άθλημα. Το έχω για 3-4 συγκεκριμένα παιχνίδια και για το άθλημα του gaming έχω το Xbox με το gamepass.

Την τιμάμε την αγαπάμε αλλά οι τιμές είναι για τα πανηγύρια. Το μόνο που το σώζει είναι ότι στέλνουν ημεηλ απο το Nintendo shop όταν κάτι από το wishlist μπαίνει σε προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, CaratNaturelle είπε

Αυτη η παιχνιδομηχανη ειναι μια κατηγορια μονη της.

Ακριβώς. Και προσπαθώ να καταλάβω. ΓΙΑΤΊ? Για ένα δύο τρία παιχνίδια αποκλειστικότητας? Τόσο πολύ ακριβό και πουλάει σαν τρελό? 

Είμαι γκατζετακιας και παίχτης 20 χρόνια έχω ότι κονσόλα υπάρχει έχω πανίσχυρο υπολογιστή και κινητό με 888 και πραγματικά αυτή την κονσόλα ενώ την έχω πιάσει στα χέρια μου είναι ποιοτική είναι ελκυστική έχει τίτλους μοναδικούς ΑΛΛΑ... ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ. Ούτε κατά διάνοια. 150 άντε το πολύ 200 ευρώ να τα έδινα έτσι για να συμπληρώσω την συλλογή μου. Και αυτό εννοείται για ολοκαίνουρια και όχι μεταχειρισμένη. 

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω...

  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Ακριβώς. Και προσπαθώ να καταλάβω. ΓΙΑΤΊ? Για ένα δύο τρία παιχνίδια αποκλειστικότητας? Τόσο πολύ ακριβό και πουλάει σαν τρελό? 

Είμαι γκατζετακιας και παίχτης 20 χρόνια έχω ότι κονσόλα υπάρχει έχω πανίσχυρο υπολογιστή και κινητό με 888 και πραγματικά αυτή την κονσόλα ενώ την έχω πιάσει στα χέρια μου είναι ποιοτική είναι ελκυστική έχει τίτλους μοναδικούς ΑΛΛΑ... ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ. Ούτε κατά διάνοια. 150 άντε το πολύ 200 ευρώ να τα έδινα έτσι για να συμπληρώσω την συλλογή μου. Και αυτό εννοείται για ολοκαίνουρια και όχι μεταχειρισμένη. 

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω...

Φυσικά και καταλαβαίνεις. Απλά ρώτα τον εαυτό σου, ποιες είναι οι αντίστοιχες εναλλακτικές λύσεις; Ίδια παιχνίδια, ίδιες ικανότητες και παροχές σε hardware. Go. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, tsarouc said:

Ακριβώς. Και προσπαθώ να καταλάβω. ΓΙΑΤΊ? Για ένα δύο τρία παιχνίδια αποκλειστικότητας? Τόσο πολύ ακριβό και πουλάει σαν τρελό? 

Είμαι γκατζετακιας και παίχτης 20 χρόνια έχω ότι κονσόλα υπάρχει έχω πανίσχυρο υπολογιστή και κινητό με 888 και πραγματικά αυτή την κονσόλα ενώ την έχω πιάσει στα χέρια μου είναι ποιοτική είναι ελκυστική έχει τίτλους μοναδικούς ΑΛΛΑ... ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ. Ούτε κατά διάνοια. 150 άντε το πολύ 200 ευρώ να τα έδινα έτσι για να συμπληρώσω την συλλογή μου. Και αυτό εννοείται για ολοκαίνουρια και όχι μεταχειρισμένη. 

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω...

Μέχρι 75€ και δώρο όλα τα exclusives και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα άξιζε τα λεφτά! 

Μιλώντας πάντα για το OLED μοντέλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...