Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω ένα καλό δώρο για τον αδερφό μου


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πιο χρήσιμο από τα 3 που περιγράφεις είναι το ipad. Σε λίγες μέρες έρχεται Ελλάδα και το νέο ipad mini, μπορείς να κοιτάξεις για αυτό. Θα είναι ένα πολύ καλό δώρο. Μετά κονσόλα και ρολόι όμορφα δωράκια αλλά δευτερεύοντα, ενώ με το ipad κάνεις πολλά πράγματα ταυτόχρονα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Michelanjelo είπε

Είμαστε πολύ δεμένοι, είμαι προστατευτικός γενικά, είναι και ο μικρός μου αδερφός, καταλαβαίνεις. Να αναβιώσω κάτι που κάναμε παλιά μαζί ε; Να αρχίσω να τον βαράω κρίμα δεν ειναι; :P

Μου αρέσει η ιδέα να πάμε καπου, αν και μένουμε μαζί, ισως να χε φαση.

Δε φοράει ρολόι, αλλα στο μυαλο του πιστευει οτι αν παρει θα αρχίσει να γυμναζετε-.

Τo xbox και μενα μαρεσει..

Και εγώ θα πρότεινα το Xbox και ίσως ένα band οικονομικό για να το φοράει συνεχώς και να μην έχει δικαιολογία για να μη γυμνάζεται 🤣

Επεξ/σία από KrTikker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι σε σοβαρές συζητήσεις θα πεταχτούν δέκα άτομα να κάνουν επίδειξη της βλακείας τους, δεν το έχω ξεπεράσει ακόμα.
Αν παίζεις και εσύ XBOX, μην το σκέφτεσαι. Θα είναι όμορφο να παίζετε μαζί. Series S, δεύτερο χειριστήριο και ένα παιχνιδι που του αρέσει ή/και συνδρομή στο Game Pass.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, unforgiven είπε

To ότι σε σοβαρές συζητήσεις θα πεταχτούν δέκα άτομα να κάνουν επίδειξη της βλακείας τους, δεν το έχω ξεπεράσει ακόμα.
Αν παίζεις και εσύ XBOX, μην το σκέφτεσαι. Θα είναι όμορφο να παίζετε μαζί. Series S, δεύτερο χειριστήριο και ένα παιχνιδι που του αρέσει ή/και συνδρομή στο Game Pass.

Νομιζω το xbox ειναι η καλυτερη λυση. Θα το βαλουμε στο σαλονι και θα παιζουμε μαζι. Ειχαμε το 1ο xbox καποτε και παιζαμε ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dimitris05 είπε

Το apple watch και εμενα άχρηστο μου φαινόταν αρχικά! αλλα θα το λατρέψει πιστεύω! 

what a waste........ δώρο που σε ένα χρόνο θα πάει στα σκουπίδια. Αν θες να πάρεις ρολόι πάρε ένα mechanical automatic ρολόι που θα το έχει μια ζωή και θα θυμάται πως του το έκανες εσύ δώρο.
επίσης ένα ωραίο δώρο είναι αγωνιστικά γάντια από peccary leather (e.g. amazonlink) και αυτά μια ζωή θα τα έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IPad είναι νομίζω το πιο καλό και παιχνιδια και επικοινωνία μέσω προγραμμάτων και φορητό. Το ρολοι όχι δεν αξίζει θα πανε τσαμπα τα χρήματα. Η κονσόλα καλή ιδέα αλλά έχει να κάνει με το χρόνο που θα αφιερωνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ρολόι συμφωνώ, το βγάζω από τη λίστα.

Για κονσόλα σίγουρα θα του αρέσει αλλά και το ipad το ψιλοχρειάζεται. Εχουμε ξεμεινει στο 1ο xbox που παιζαμε halo που το φοβοταν και δεν επαιζε μονος του :P Αλλα γενικα γουσταραμε πολυ gaming. Εχουμε βολευτει με κατι emulators αλλα καινουριο παιχιδι εοχυμε να παιξουμε αιωνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...