Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 16 συσκευασίες καφέ Dimello με αγορά καφετιέρας espresso @ Πλαίσιο


ipal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξαναμπήκε η περσινή προσφορά,  δώρο 16 συσκευασίες καφέ Dimello

με αγορά καφετιέρας espresso αξίας  69€ και πάνω.

https://www.plaisio.gr/i-kouzina-mou/proino-kafes/kafetieres-espresso/automati/sortby-price?location=categories%3dΗ+Κουζίνα+μου%2cΠρωινό+%26+Καφές%2cΚαφετιέρες+espresso%3btype%3dΑυτόματη%2cΧειροκίνητη%2cΠολυκαφετιέρα%3bsort%3dprice

spacer.png

 

το αντίστοιχο περσινό thread :

https://www.insomnia.gr/forums/topic/750265-izzy-καφετιέρα-espresso-χειροκίνητη-6823-barista-μαζί-με-16-συσκευ

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από ipal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, stenlibi είπε

Όσοι έχουν δοκιμάσει τι γνώμη έχουν για τον καφέ Dimello?

Για το δικό μου γούστο είναι ωραίος σε σχέση με τους φτηνούς καφέδες του supermarket (Lavazza Rosso κλπ) αλλά πολύ υποδεέστερος σε σχέση με άλλους εμπορικους καφέδες που αγοράζω (πχ Vergnano, Lucaffe, Passalacqua κλπ).

Η γεύση του καφέ πάντως έχει μεγάλη σχέση με το γούστο, τον τρόπο παρασκευής και το ποσό φρεσκος είναι οπότε πρέπει να σχηματίσεις τη δική σου γνώμη.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, κάτι βλέπω λάθος; Γιατί δεν αναφέρει κανείς το "καφέ για ενα χρόνο" που έχει και λεει σου δίνει 4kg καφέ; Ακούγεται πολύ καλο για αληθινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, eselor είπε

Ρε παιδιά, κάτι βλέπω λάθος; Γιατί δεν αναφέρει κανείς το "καφέ για ενα χρόνο" που έχει και λεει σου δίνει 4kg καφέ; Ακούγεται πολύ καλο για αληθινό.

Μα αυτό αναφέρεται και στον τίτλο.. 16 συσκευασίες..
Με την αγορά της καφετιέρας σου παίρνεις ΔΩΡΟ εκλεκτό καφέ Espresso DIMELLO για 1 Χρόνο. Η συσκευασία περιλαμβάνει 4kg καφέ (16 συσκευασίες των 250gr) που ισοδυναμούν με διπλή δόση espresso (~11gr) καθημερινά για 1 άτομο για 364 ημέρες.

Επεξ/σία από GeorgeHellas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχετε να προτείνετε κάποια vfm μηχανή από αυτές που να κάνει και αφρόγαλα? Μου φαίνεται αντικειμενικά πολύ καλή η προσφορά με τις 16x250gr συσκευασίες και λέω να τσιμπήσω.

Edit: τελικά με γρήγορη έρευνα πήρα αυτή https://www.plaisio.gr/i-kouzina-mou/proino-kafes/kafetieres-espresso/ariete-kafetiera-espresso-xeirokiniti-1324-metal_3470954

Επεξ/σία από NoiSy MaN
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδία όντως ισχύει!!

Πήγα πήρα ήδη την Izzy IZ -6001 και μου δώσανε 2 κούτες ακόμα με 8 φακελάκια καφέ η κάθε μία 250γραμμάρια (σύνολο 4 κιλά) ημερομηνία λήξης όλα 2023

Το τρελό της υπόθεσης το πήρα από το κατάστημα της Καλαμαριάς (Θεσσαλονίκη) είχε στο καρτελάκι τιμή 89€ αντί για 99€ από παλιά προσφορά οπότε μου λέει η πωλήτρια "συγνώμη λάθος η τιμή είναι στα 99€ ..." Με κοιτάει λίγο (Είχαμε πιάσει κουβέντα πριν) "Άντε επειδή σε συμπάθησα στο γράφω 89€ αλλά μην πεις σε κανέναν τίποτα θα πω ότι δεν το κατάλαβα"
Και στα 89 λοιπόν και 4 κιλά καφέ! 

Ευχαριστώ πολύ TS θα πίνω τα καφεδάκια στην υγεία σου και άμα σε φέρνει ο δρόμος προς τα εδώ έλα να σε κεράσω ένα

Επεξ/σία από 4four
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, 4four είπε

Παιδία όντως ισχύει!!

Πήγα πήρα ήδη την Izzy IZ -6001 και μου δώσανε 2 κούτες ακόμα με 8 φακελάκια καφέ η κάθε μία 250γραμμάρια (σύνολο 4 κιλά) ημερομηνία λήξης όλα 2023

Το τρελό της υπόθεσης το πήρα από το κατάστημα της Καλαμαριάς (Θεσσαλονίκη) είχε στο καρτελάκι τιμή 89€ αντί για 99€ από παλιά προσφορά οπότε μου λέει η πωλήτρια "συγνώμη λάθος η τιμή είναι στα 99€ ..." Με κοιτάει λίγο (Είχαμε πιάσει κουβέντα πριν) "Άντε επειδή σε συμπάθησα στο γράφω 89€ αλλά μην πεις σε κανέναν τίποτα θα πω ότι δεν το κατάλαβα"
Και στα 89 λοιπόν και 4 κιλά καφέ! 

Ευχαριστώ πολύ TS θα πίνω τα καφεδάκια στην υγεία σου και άμα σε φέρνει ο δρόμος προς τα εδώ έλα να σε κεράσω ένα

Καλά που δεν το είπες πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...