Προς το περιεχόμενο

πρώτη φορά σε super sport μηχανή;


beverlover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, basilis_k6 είπε

Καμία επαφή το φζρ με το τριπλ. 

Για μενα το s2 ειναι μια κακη αγορα εκτος αν στο χαρισουν. 

άσε γιατί μόλις πέρασε από Καβάλας ένα cbr που είχα δει στο car και τα ειδα κωλιομενα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, beverlover είπε

το στρόμα το είχα κα*λα 4 5 χρόνια και πάνω στο χρόνο που το έχω το πουλάω, είπες κάτι; 🤣, φαντάσου αυτό και με ψηλοκούρασε αλλά τουλάχιστον έτσι όπως το πάω καίει σαν μεγάλο σκούτερ, άμα κάνω και πάρω κάνα σκυφτό και δω ότι καίει σαν αμάξι θα τραβάω τα μαλλιά μου μετά κι ας μη το έχω για κάθε μέρα hehehe, δε ξέρω επειδή είμαι στη διαδικασία ψαξίματος μπορεί να τύχει να δω κάτι άσχετο που να μη το είχα στα πλάνα και να πω μωρέ λες; 😅, κάπως έτσι έγινε και με τα ss βασικά..

μου έδωσες μια πολύ καλή και σφαιρική εικόνα και σε ευχαριστώ, το stroma το έχω χαμηλώσει (ναι είμαι ψηλοκοντούλης στο 1.72-3 χαχαχαχα) οπότε θα με κουράσει μόνο σε κάνα κέντρο με φουλ κίνηση γιατί γενικά το χώνω πλέον, γυναίκα αυτή τη περίοδο δεν έχω οπότε άλλο ένα μείον,  θα υπάρχει παπί βέβαια οπότε δε θα ναι για κάθε μέρα, το hornetάκι βέβαια που έκλεινα πολύ προς τα εκεί πριν μου μπει το μικρόβιο για σκυφτό έχει αρχίσει να ξαναμπαίνει στο παιχνίδι από τα σχόλια των παιδιών που πήρα 😅

επειδη ειχα το hornet για λιγο δεν εχει καμία σχέση με ss (τερμα διαφορετικά ολα ποιο κοντά στο vstrom ειναι παρα σε καποιο σσ)

με το hornet απο την αλλη θα ξεχασεις το παπί (οκ απο θέμα βενζίνης θα ειναι λίγο ψιλά έως πολύ αλλά μεχρι εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Black Demis είπε

επειδη ειχα το hornet για λιγο δεν εχει καμία σχέση με ss (τερμα διαφορετικά ολα ποιο κοντά στο vstrom ειναι παρα σε καποιο σσ)

με το hornet απο την αλλη θα ξεχασεις το παπί (οκ απο θέμα βενζίνης θα ειναι λίγο ψιλά έως πολύ αλλά μεχρι εκεί)

ναι μια χαρά είναι η θέση οδήγησης του, άσε που μου φαίνεται και πολύ ελαφρύ μετά το στρόμα, είναι πιο κοντά στα γούστα μου από τα ss η αλήθεια είναι και σίγουρα πολύ ευέλικτος εντός πόλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, beverlover είπε

ναι μια χαρά είναι η θέση οδήγησης του, άσε που μου φαίνεται και πολύ ελαφρύ μετά το στρόμα, είναι πιο κοντά στα γούστα μου από τα ss η αλήθεια είναι και σίγουρα πολύ ευέλικτος εντός πόλης

το ξερω πολυ καλα απλα μην το βλεπεις σαν αντικατασταστη του ss (θα ξενερωσεις αν ψαχνεις κατι τετοιο)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Black Demis είπε

το ξερω πολυ καλα απλα μην το βλεπεις σαν αντικατασταστη του ss (θα ξενερωσεις αν ψαχνεις κατι τετοιο)

 

όχι ρε συ καμιά σχέση, το hornet ειδικά είναι καψούρα, το ss εν μια νυκτή άρχισα να το βλέπω, πάντα έλεγα ότι τέτοιες μηχανές μου αρέσει απλά να τις χαζεύω παρά να τις καβαλάω γιατί δεν είμαι και κανένας ινδιάνος γενικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, beverlover είπε

όχι ρε συ καμιά σχέση, το hornet ειδικά είναι καψούρα, το ss εν μια νυκτή άρχισα να το βλέπω, πάντα έλεγα ότι τέτοιες μηχανές μου αρέσει απλά να τις χαζεύω παρά να τις καβαλάω γιατί δεν είμαι και κανένας ινδιάνος γενικά..

Hornet,ασε τα SS,ειναι μηχανακια που κακως βγαζουν πινακιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Hornet,ασε τα SS,ειναι μηχανακια που κακως βγαζουν πινακιδες.

θα συμφωνήσω πολύ, θα ήταν αισθητή η διαφορά στα θανατηφόρα τρακαρίσματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dantε είπε

Καλα δε φταινε τα SS για τα ατυχηματα αλλα το κουφιο το μυαλο αυτων που τα παιρνουν.

σωστός όλα στο χέρι είναι άλλα όπως και να έχει σε παραπέμπει και κακά τα ψέματα κανείς δε παίρνει τέτοια μηχανή για να πάει ανθρώπινα, εκτός κι αν είναι κανα 40 50 χρόνων που τις έχει φάει με το κουτάλι και έχει άλλη παιδεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dantε είπε

Καλα δε φταινε τα SS για τα ατυχηματα αλλα το κουφιο το μυαλο αυτων που τα παιρνουν.

Τα γκολ μετρανε,οχι πως μπηκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/9/2021 στις 11:00 ΜΜ, basilis_k6 είπε

μας μπριζωνεις για ss και μετα μας λες για χορνετ. να σου προτείνω ενα σκουτερ να τελειώνουμε? :lol:

παρε οτι γουσταρεις αλλα ξερεις ε, τα αποθημένα δεν φευγουν ευκολα. αν δεν το παρεις τωρα δεν θα το παρεις ποτε. :devil:

 

Στις 21/9/2021 στις 9:59 ΠΜ, Dantε είπε

Τι μπατζετ διαθετεις?

Tα fazer πλεον ειναι ακριβα για αυτα που προσφερουν.Δεν αξιζει κατ εμεν πλεον.Και για το hornet το ιδιο.

 για πείτε 🤣

 

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/315468352-suzuki-gsx-r-600?fromfeed=1

 

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/315999198-suzuki-gsx-r-600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

παρε αυτους που δινουν 2008 μοντελα και προσφερε 4.000ε

αλλιως αυτο θα κοιτουσα μαξ 3.700ε

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/315423866-suzuki-gsx-r-600

δυστυχώς δε το προλαβαινω το συγκεκριμένο γιατί δεν θα έχω δώσει τη μηχανή μέχρι τότε αλλά γενικά ψάχνω μόνο με abs, τα δυο που έστειλα δεν κάνουν; επίσης πως καταλαβαίνω ότι έχει όντως abs; δε βλέπω κάποιο αυτοκόλλητο η τα κλασικά δοντάκια στη δισκοπλακα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου λεγα να κοιταξεις για το 750.Βγαζει περισσοτερη ροπη χαμηλα και θα ειναι πιο ευκολο στην οδηγηση και δε θα κανει και τοσο εντονο σκαλι οταν ανεβασει στροφες.Αν και νομιζω οτι παιζει παραπανω σε κοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Dantε είπε

Θα σου λεγα να κοιταξεις για το 750.Βγαζει περισσοτερη ροπη χαμηλα και θα ειναι πιο ευκολο στην οδηγηση και δε θα κανει και τοσο εντονο σκαλι οταν ανεβασει στροφες.Αν και νομιζω οτι παιζει παραπανω σε κοστος.

μπα οχι δε θέλω να ανέβω πάνω από τα εξακοσια, θα μου καίει που θα μου καίει στη πόλη μη του γ@μησουμε κιόλας χαχαχα, είδα πάντως εσύ ότι έχεις ΜΤάκι, για το 700 ψηνόμουν αλλά μου έφυγε μόνο και μόνο γιατί σκέφτηκα ότι κι αυτά θα είναι πιωμένα φουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...