Προς το περιεχόμενο

Γονιός ζητά 2.700.000 από εκπαιδευτικο


GREGORYMO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Συμφωνώ.

Αν είδες το βιντεάκι με τον γονιό, το πιο ενδιαφέρον σημείο είναι εκεί που τον ρωτάνε για την ζώνη ασφαλείας !!

Πείστηκε, λέει, με από 30 χρόνια ότι είναι χρειαζουμενη !!!

Σε άλλα τριάντα θα βάλει και κρανος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, xgol είπε

Αυτοι οι ανθρωποι συχνα εχουν το ακαταλογιστο των πραξεων τους. Πρεπει να κριθει αυτο στα σιγουρα, αν δηλαδη το παραληρημα προκυπτει απο καποια αλλη υποβοσκουσα διαταραχη. 

Ελεγε κάποιος φίλος μου:

Είσαι με τα καλά σου η με τα ρούχα της δουλειάς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agiannesg59 είπε

Εντωμεταξύ εγω θελω να δω τον ενφια και δεν μπαίνει με τιποτα

Δεν τον αναρτούν στο taxis πλέον μπες από το myaade. 

Όσο για τον τύπο με την αγωγή, το μόνο που πρέπει να γίνει με όλους αυτούς είναι κλείσιμο σε ψυχιατρική κλινική και αφαίρεση επιμέλειας του παιδιού, γιατί δυστυχώς θα κάνουν και τα παιδιά τους σαν αυτούς. 

Καλυτερα θα ήταν να μην είχαμε μετατραπεί όλοι σε χωροφυλακές. Αλλά έτσι έχουν τα πράγματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Basilhs23___ είπε

Δεν τον αναρτούν στο taxis πλέον μπες από το myaade. 

Όσο για τον τύπο με την αγωγή, το μόνο που πρέπει να γίνει με όλους αυτούς είναι κλείσιμο σε ψυχιατρική κλινική και αφαίρεση επιμέλειας του παιδιού, γιατί δυστυχώς θα κάνουν και τα παιδιά τους σαν αυτούς. 

Καλυτερα θα ήταν να μην είχαμε μετατραπεί όλοι σε χωροφυλακές. Αλλά έτσι έχουν τα πράγματα. 

Συμφωνώ.

Απλά, λέω να αφήσει στην άκρη τα 2.600.000 και τώρα που είναι στο pic η δημοσιότητα του να ζητήσει λεφτά από τα κανάλια για μια δήλωση του.

Παφ και τάλιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Δεν είναι μ@@@κία αλλά η μόνη λύση να βρεις δικαίωση στα Ελληνικά δικαστήρια.

Κάνε μήνυση 1.000 δίκια να έχεις δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη ποτέ. Αναβολή στην αναβολή , έφεση στην έφεση και στο τέλος ή θα βαρεθείς και θα εγκαταλείψεις ή θα αθωωθεί ο κατηγορούμενος με κάποιους μεταγενέστερους Νόμους , η μια μικρή ποινή με τριετή αναστολή και καθάρισε.

Η αγωγή βγαίνει πολύ γρήγορα και είναι αυτό που τσούζει. Για αυτό μόνο αγωγές.Ποτέ μηνύσεις. 

Δε με κατάλαβες.

Δε λέω ότι είναι μα@@@κία να κάνει κάποιος αγωγή.

Μα@@@κια είναι να κάνει κάποιος αγωγή και να λέει αν δικαιωθώ θα τα δώσω σε φιλανθρωπείες και τέτοια.

Αυτό , όχι.

Όποιος το λέει θα πρέπει να χάνει αυτόματα κάθε πιθανότητα να κερδίσει. Θα πρέπει να ειναι τεκμήριο "frivolous lawsuit" που λένε στο χωριό μου. 

Θα πρέπει να λέει "εγώ θέλω τόσα για τη βλάβη που υπέστησα".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DrLo είπε

Δε με κατάλαβες.

Δε λέω ότι είναι μα@@@κία να κάνει κάποιος αγωγή.

Μα@@@κια είναι να κάνει κάποιος αγωγή και να λέει αν δικαιωθώ θα τα δώσω σε φιλανθρωπείες και τέτοια.

Αυτό , όχι.

Όποιος το λέει θα πρέπει να χάνει αυτόματα κάθε πιθανότητα να κερδίσει. Θα πρέπει να ειναι τεκμήριο "frivolous lawsuit" που λένε στο χωριό μου. 

Θα πρέπει να λέει "εγώ θέλω τόσα για τη βλάβη που υπέστησα".

Αυτό γίνεται συνήθως στην συκοφαντικη δυσφήμιση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Συμφωνώ.

Απλά, λέω να αφήσει στην άκρη τα 2.600.000 και τώρα που είναι στο pic η δημοσιότητα του να ζητήσει λεφτά από τα κανάλια για μια δήλωση του.

Παφ και τάλιρο.

Δεν με νοιάζει τόσο τι θα κάνει αυτός στην ζωή του, είναι κρίμα για το παιδί του να είναι εκτεθειμένο, αλλά και για τον εκπαιδευτικό που έρχεται σε ευθεία αντιπαράθεση. Δεν είναι μπάτσοι ούτε οι δάσκαλοι, ούτε οι μαγαζάτορες, ούτε οι γιατροί και οι νοσηλευτές. Μέσα σε αυτό το μπαχαλο που επικρατεί, αντί να δούμε τι θα κανουμε για να ξεπεράσουμε τα προβλήματα μια ώρα νωρίτερα, κοιτάμε πως να τα κάνουμε ακόμα χειρότερα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GREGORYMO είπε

Αυτό γίνεται συνήθως στην συκοφαντικη δυσφήμιση. 

 

Όπου και να γίνεται. Όποιος το λέει θα πρεπει να χάνει αυτοματα και είναι για φάπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν γραψω οτι οποιος θελει να κανει παιδι θα πρεπει πρωτα να περναει απο ψυχιατρικη αξιολογηση , και εαν βρεθει ικανος , να μπορει να κανει , εαν οχι να υποβληθει σε στειρωση , θα κατηγορηθω , ως φασιστας , ρατσιστης , η και εγω δεν ξερω τι αλλο ;

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Δεν τον αναρτούν στο taxis πλέον μπες από το myaade. 

Όσο για τον τύπο με την αγωγή, το μόνο που πρέπει να γίνει με όλους αυτούς είναι κλείσιμο σε ψυχιατρική κλινική και αφαίρεση επιμέλειας του παιδιού, γιατί δυστυχώς θα κάνουν και τα παιδιά τους σαν αυτούς. 

Καλυτερα θα ήταν να μην είχαμε μετατραπεί όλοι σε χωροφυλακές. Αλλά έτσι έχουν τα πράγματα. 

Ειναι ασθένεια βασίλη. Ας μη μιλαμε υποτιμητικά για όσους χρίζουν θεραπευτικής αγωγής. (Ξερω πως δε το εννοούσες). 

1 λεπτό πριν, jimmyl είπε

Εαν γραψω οτι οποιος θελει να κανει παιδι θα πρεπει πρωτα να περναει απο ψυχιατρικη αξιολογηση , και εαν βρεθει ικανος , να μπορει να κανει , εαν οχι να υποβληθει σε στειρωση , θα κατηγορηθω , ως φασιστας , ρατσιστης , η και εγω δεν ξερω τι αλλο ;

Ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jimmyl είπε

Εαν γραψω οτι οποιος θελει να κανει παιδι θα πρεπει πρωτα να περναει απο ψυχιατρικη αξιολογηση , και εαν βρεθει ικανος , να μπορει να κανει , εαν οχι να υποβληθει σε στειρωση , θα κατηγορηθω , ως φασιστας , ρατσιστης , η και εγω δεν ξερω τι αλλο ;

Γενικα ολοι πρεπει να περναμε απο ιατρικο και ψυχιατρικο ελεγχο μια φορα το χρονο υποχρεωτικα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...