Προς το περιεχόμενο

Γονιός ζητά 2.700.000 από εκπαιδευτικο


GREGORYMO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, xgol είπε

Ειναι ασθένεια βασίλη. Ας μη μιλαμε υποτιμητικά για όσους χρίζουν θεραπευτικής αγωγής. (Ξερω πως δε το εννοούσες). 

Ναι. 

Δεν υπάρχουν χειρότερα προβλήματα από τα ψυχιατρικά - ψυχολογικά. Εχεις χάσει από τα αποδυτήρια γιατί νομίζεις ότι εσύ είσαι σωστός και οι άλλοι λάθος. Έχω και την μάνα μου από παλιά με ψυχολογικά, δεν καταφέραμε να την διορθώσουμε σε τίποτα ούτε να την πείσουμε να πάει σε γιατρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, cthulhucarbide είπε

Σχετική/άσχετη ερώτηση προς τον @GREGORYMO, το εμβόλιο το έχεις κάνει? Αν όχι γιατί?

ρώτα τον CDC-ECDC-EMA, κλείσε την τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Molpadia είπε

ρώτα τον CDC-ECDC-EMA, κλείσε την τηλεόραση

Τι ακριβώς να τους ρωτήσω και γιατί? Και επίσης πως να κλείσω την τηλεόραση που δεν έχω καν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος είναι πιο χαζός και από στόκος. Έχει πάρει και ύφος ο ψεκασμένος, νομίζοντας ότι είναι και κάποιος. Κρίμα για το παιδί που μεγαλώνει με τέτοιους γονείς.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα ότι μία απέλπιδα προσπάθεια του Παπαδάκη να ανεβάσει την ακροαματικότητα του την οποία μέρα με τη μέρα την βλέπει να πάει στα τάρταρα την κάνατε πρώτο θέμα.

Σίγουρα δεν επικροτώ τη στάση του πατέρα αλλά το να βλέπω 8χρονα και 10χρονα να κυκλοφορούν στο δρόμο και να κάνουν μάθημα με τη μάσκα στο πρόσωπο με ξενίζει. Θεωρώ ότι τα έχουν φιμώσει τους έχουν στερήσει το γέλιο την έκφραση τη χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...