Προς το περιεχόμενο

Το αμάξι των ονείρων μου ..........


babisskg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

   Κι' οι επιθυμίες όλων , πάνω σ' αυτό το μοτίβο , ευπρόσδεκτες προς παρουσίαση για την ανταλλαγή απόψεων , βοήθειας και ότι άλλο ......... ρωτώντας πας και στην πόλη ....... στα γιατί και τα πως ....... γιατί έτσι ....... κάντε τις παρουσιάσεις σας , μακάρι να φανούμε χρήσιμοι ο ένας στον άλλο ......... να μην σας πω τι ζητάνε πλέον για ένα τέτοιο ........ θα τρομάξετε .......

   Το νήμα είναι ανοικτό ώστε ο καθένας να προσθέσει εδώ μέσα την προσωπική του επιθυμία . Η δική μου είναι αυτή πιο  πάνω . Δείξτε τις δικές σας .

   

   

 

Επεξ/σία από babisskg
  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαλλον μας δουλευεις. 

παντως δεν ειναι οχημα για κυκλοφορια. ειναι μια πλατφορμα με τιμονι και υποτυπωδη καθισματα. αντε για κανενα γαιοκτημονα για να πηγαινει πραγματα μεσα στο χωραφι. μεχρι εκει. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Εγω  τι  να   πω.....

Ενα  απο   τα  10   που   θαθελα.....

spacer.png

spacer.png

      Για δέκα θα βρούμε λύση ......... 

20 λεπτά πριν, Nabuko είπε

5bfed05d3cf3e_bmw_m3_coupe_1543203347e437c1f03e47deffFR1.jpg.4b8bbf794a4d285f48d07fd2c2551d7b.jpg

      Ποιό ήταν που δεν είχε δείκτη για το λάδι στον κινητήρα και τι ακριβώς έπρεπε να γίνει όταν ας πούμε πήγαινες να συμπληρώσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, babisskg είπε

Ποιό ήταν που δεν είχε δείκτη για το λάδι στον κινητήρα και τι ακριβώς έπρεπε να γίνει όταν ας πούμε πήγαινες να συμπληρώσεις ?

Νομίζω ότι είναι το επόμενο το Ε92

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, babisskg είπε

Ποιό ήταν που δεν είχε δείκτη για το λάδι στον κινητήρα και τι ακριβώς έπρεπε να γίνει όταν ας πούμε πήγαινες να συμπληρώσεις ?

Ε92, συμπληρώνεις ακριβώς 1 λίτρο λάδι ΜΟΝΟ όταν η ηλεκτρονική ένδειξη φτάσει στο min.

Επεξ/σία από Joshua21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Ε92, συμπληρώνεις ακριβώς 1 λίτρο λάδι ΜΟΝΟ όταν η ηλεκτρονική ένδειξη φτάσει στο min.

     Άρα υπήρχε τρόπος συγκεκριμένος κι' όχι όπως το κορόιδευαν και το έθαβαν , ΟΚ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...