Προς το περιεχόμενο

Super Mario Movie (2022)


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Γάλλος Μάριο χίλιες φορές παρά αυτό το πράμα με τον Πράτ. Βασικά όλο το γαλλικό voice over είναι καλύτερο.

Συμφωνώ για τον Γάλλο Μάριο, αλλά o Jack Black ακούγεται ωραίος σαν Bowser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Συμφωνώ για τον Γάλλο Μάριο, αλλά o Jack Black ακούγεται ωραίος σαν Bowser.

O jack black στην πρώτη προβολή του τρέιλερ δεν μου άρεσε αλλά στις επόμενες τον συνήθισα και μου ακούγεται μια χαρά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o αγνωστος Γαλλος VO εκανε καλυτερη δουλεια απο τον Aμερικανο celebrity movie star. Eνα ακομη πετυχημενο casting απο το HW. οκ, για το ονομα τον πηρανε. ας βαζανε τον Danny Trejo τοτε να κανει τον Μεξικανο Μαριο, πιο ενδιαφερον θαταν.

εντωμεταξυ, ξεκινησε το butt controversy:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου το εμφανισε το youtube.Δεν γνωριζω αν θα ειναι και οι τελικες φωνες στην ταινια ή απλα για το trailer.Παντως πετυχαν τον toad και kamek.Τον bowser-mario απλα οχι.Κουραγιο για οσους το δουν cinema.Φανταζομαι μονο μεταγλωτισμενο θα παιχτει στις αιθουσες ετσι??

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Μολις μου το εμφανισε το youtube.Δεν γνωριζω αν θα ειναι και οι τελικες φωνες στην ταινια ή απλα για το trailer.Παντως πετυχαν τον toad και kamek.Τον bowser-mario απλα οχι.Κουραγιο για οσους το δουν cinema.Φανταζομαι μονο μεταγλωτισμενο θα παιχτει στις αιθουσες ετσι??

 

Αν δεν κάνω λάθος τον bowser τον κάνει ο Ακίνδυνος Γκίκας. Αρκετή εμπειρία οπότε δεν το φοβάμαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου φαινεται κανανε αρκετα comic - relief τον Μario αλλα απο την αλλη θεωρειται origin story οποτε φανταζομαι θα ειναι οκ στο τελος της ταινιας.Επισης σαν να ακουγοταν καλυτερα ο Pratt??

Παντως εχει απ'ολα τα παιχνιδια του μεσα στην ταινια.

Μετα απο αυτο ομως ανυπομονω περισσοτερο για νεο παιχνιδι mario να σας πω την αληθεια.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι, τα εχει ολα μεσα, η χαρα του φαν θαναι η ταινια. εκτος απο την φωνη του Μαριο. βαλανε την αθλιοτητα του Pratt. oσο αφορα τις γκαφες που κανει, ε ενταξει, fish out of water origin ειναι. κατι παρομοιο κανανε και με τον Sonic στην ταινια του, που μαθαινε να ζει στον κοσμο μας. η πριγκιπεσα ειναι πληρες waifu material. 😁

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...