Προς το περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ - [Sony PlayStation 5 + Death Stranding Director's Cut] 539 @Plaisio


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ

Ναι ξέρω δεν είναι προσφορά υπάρχει ετοιμοπαραδοτο για όποιον ενδιαφέρεται το είδα και είπα να το μοιραστώ

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d3824454&qId=8bdffdb3289da471cf49877ad69fc7eb&qIx=products

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι η προσφορα λογω ελειψης και το παιχνιδι το ειδα 45 ευρω.

Εγω πηρα του Mediamarkt γιατι ειχε δευτερο κοντρολ και κανενα απο τα παιχνιδια που εχουν δωσει κατα καιρους δεν μου εκανε η μαλλον δεν εκανε στα παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το χαρείτε όσοι μπορείτε να το χτυπήσετε. Παιχνιδαρος. Εγώ ακόμα στο 4 είμαι. Καλό παιχνίδι σε οποίους το πάρουν 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηθελα να περιμενω μπας και βγει καμια προσφορα αργοτερα με το fifa 22 αλλα εχω μεινει μονο με τον φορητο γιατι εχω δωσει την καρτα γραφικων δεν υπαρχουν καρτες σε λογικη τιμη.

Επρεπε να παρω κατι στα παιδια για μαστιγιο και καροτο για να διαβαζουν, το εχω παρει απο την Τεταρτη αλλα σημερα θα παιξουν δηλαδη μονο ΣΚ θα παιζουν αφου στο σχολειο τους ειναι οκ.

Βρηκα και σε σχετικα καλη τιμη το fifa 21 next level PS5 με 15 ευρω και το crash trilogy με 10 ευρω οποτε τα καλυψα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με το playstation 5 αλλά εμένα το παιχνίδι με δυσκόλεψε και με εκνεύρισε. Προφανώς δεν τίθεται θέμα από την στιγμή που δεν βρίσκουμε διαθέσιμο ps5, εγώ το χτύπησα για γνωστό μου και το δικό μου το είχα πάρει με το ratchet and clank rift apart και ακόμα δεν το έχω παίξει που το ήθελα κιόλας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, alexzzz είπε

Άσχετο με το playstation 5 αλλά εμένα το παιχνίδι με δυσκόλεψε και με εκνεύρισε. Προφανώς δεν τίθεται θέμα από την στιγμή που δεν βρίσκουμε διαθέσιμο ps5, εγώ το χτύπησα για γνωστό μου και το δικό μου το είχα πάρει με το ratchet and clank rift apart και ακόμα δεν το έχω παίξει που το ήθελα κιόλας

Έψαχνε ο ξάδερφος μου και βρήκε ένα από scalper στα 600€

Μπήκα πλαίσιο από περιέργεια και βρήκα ότι έχει ετοιμοπαραδοτο, του είπα πάρτο και πούλα το παιχνίδι γλυτώνεις ένα κατοσταρικο σε σχέση με τον scalper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Υπαρχουν ακομα σκαλπερς στο PS5 γιατι εχουν γεμισει οι αγγελιες και τα μαγαζια με λογικες τιμες.

Αν μπεις και εδώ τα βλέπεις στα 550€+ χωρίς game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Αν μπεις και εδώ τα βλέπεις στα 550€+ χωρίς game

Στα χερια θα τους μεινει τον τελευταιο καιρο το βγαζουν συχνα πυκνα σε λογικη τιμη τα καταστηματα.

Μολις ειδα πως καταστημα στο Skroutz δινει 399 το απλο και 499 το disk απλα λεει παραδοση σε 30 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, bymas είπε

εριξα χθες μια παραγγελια και μου λεει εκτιμωμενη παραλαβη 1/10/21 για οποιον ενδιαφερεται

Εγώ που έκανα μόλις μου έβγαλε μέχρι 29/09 το αργότερο (έτσι το γράφουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το καινουργιο μοντελο και μαλλον εδωσε κομματια η sony στην αγορα. Δεν βρισκουμε xbox πλεον :) Παιδια το μηχανημα ειναι εξαιρετικο και 10 πανω 10 κατω μην το συζηταμε καν.Πουληστε το παιχνιδι και ερχεται στα ισια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...