Προς το περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ - [Sony PlayStation 5 + Death Stranding Director's Cut] 539 @Plaisio


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Θεσσαλονίκη υπάρχει κάπου σε κατάστημα ξέρει κάποιος μήπως; 

 

Κάνε ένα τηλεφώνημα (και δύο και τρία) στα καταστήματά τους, στις 20:00 κλείνουν εξάλλου, για να τους ρωτήσεις.

  • Παλαιών Πατρών Γερμανού 11 · 231 025 2400
  • Ελ. Βενιζέλου · 231 025 3500
  • Καλαμαριά · 231 049 4000
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gulik είπε

 

Κάνε ένα τηλεφώνημα (και δύο και τρία) στα καταστήματά τους, στις 20:00 κλείνουν εξάλλου, για να τους ρωτήσεις.

  • Παλαιών Πατρών Γερμανού 11 · 231 025 2400
  • Ελ. Βενιζέλου · 231 025 3500
  • Καλαμαριά · 231 049 4000

Οκ σε ευχαριστώ πολύ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω ηθελα να περιμενω μπας και βγει καμια προσφορα αργοτερα με το fifa 22 αλλα εχω μεινει μονο με τον φορητο γιατι εχω δωσει την καρτα γραφικων δεν υπαρχουν καρτες σε λογικη τιμη.

Επρεπε να παρω κατι στα παιδια για μαστιγιο και καροτο για να διαβαζουν, το εχω παρει απο την Τεταρτη αλλα σημερα θα παιξουν δηλαδη μονο ΣΚ θα παιζουν αφου στο σχολειο τους ειναι οκ.

Βρηκα και σε σχετικα καλη τιμη το fifa 21 next level PS5 με 15 ευρω και το crash trilogy με 10 ευρω οποτε τα καλυψα.

**Σκοπευα να σου στειλω ΠΜ αλλα ας το δει και καποιος αλλος μπας και την γλυτωσει.**

To crash triilogy το εχει δωρεαν και αλλα πολυ αξιολογα παιχνιιδια στο ps5 plus collection. Εγω πχ προλαβα και με 30 ευρω την ετησια συνδρομη και εχω τσιμπησει ηδη 6-7 παιχνιδια αξιας 200+ ευρω δωρεαν ΚΑΙ την παρακατω συλλογη. Δυστυχως ειχα αγορασει το ratchet αλλα τωρα που το σκεφτομαι μπορω να το κανω refund .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, argosixna είπε

**Σκοπευα να σου στειλω ΠΜ αλλα ας το δει και καποιος αλλος μπας και την γλυτωσει.**

To crash triilogy το εχει δωρεαν και αλλα πολυ αξιολογα παιχνιιδια στο ps5 plus collection. Εγω πχ προλαβα και με 30 ευρω την ετησια συνδρομη και εχω τσιμπησει ηδη 6-7 παιχνιδια αξιας 200+ ευρω δωρεαν ΚΑΙ την παρακατω συλλογη. Δυστυχως ειχα αγορασει το ratchet αλλα τωρα που το σκεφτομαι μπορω να το κανω refund .

 

Δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα τα plus και πως ακριβως δουλευουν δεν εχω ασχοληθει ποτε με κονσολες παιχνιδια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...