Προς το περιεχόμενο

Πως να αναβαθμιστείτε εντελώς δωρεάν στην τελική έκδοση των Windows 11 που μόλις κυκλοφόρησε


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντυπώσεις μετά από αρκετά test. Νομίζω καλύτερο tqsk manager ( εχει γίνει γίνει περιορισμός διεργασιών που τρέχουν στο παρασκήνιο). Στον 9600Κ επειδή και τα windows 10 που είχα ήταν πολυδουλεμενα ενώ στον R 3600 αν και update σχετικά νέα εγκατάσταση οπότε πήγαιναν καλύτερα και νομίζω είχε μια ελαφρώς καλύτερη επίδοση και στα bechmarks ο 3600. Δοκιμασα και τον ssd μετά σε ένα παλιό σύστημα με i5 4570 και έτρεξαν μια χαρά. Κατέβασε τους απαραίτητους drivers από το windows update οπότε πήγαινε μια χαρά. Τώρα για καλύτερους χρόνους επαναφοράς μετά από αδρανοποίηση που λένε δεν είδα κάτι. Παρατήρησα αρκετή καθυστέρηση στο κλείσιμο στο πρώτο συστημα αλλά δεν είχα και καθαρή εγκατάσταση να συγκρινω. Επίσης ποιος λέει ότι τα μη συμβατά συστήματα δε θα έχουν updates αν βέβαια εiχανι αυθεντικά τα windows 10?

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι τα περασατε ηδη, ειχατε tpm? η κανατε bypass το check? με το τελευταιο, updates κατεβαινουν?

γιατι tpm βλεπω να βρισκουμε για αγορα σε κανα δυο χρονια οπως παει..και εκανα αγορα μητρικης το 20, αλλα η asrock δε το ειχε μεσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, duende said:

οσοι τα περασατε ηδη, ειχατε tpm? η κανατε bypass το check? με το τελευταιο, updates κατεβαινουν?

γιατι tpm βλεπω να βρισκουμε για αγορα σε κανα δυο χρονια οπως παει..και εκανα αγορα μητρικης το 20, αλλα η asrock δε το ειχε μεσα....

Η δική μου ταπεινή MSI B365M PRO-VDH το είχε και απλά έπρεπε να το ενεργοποιήσω μέσα από το Bios. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/9/2021 στις 10:16 ΠΜ, vipermjh είπε

ναι πλακα εκανα προφανως γιατι δεν μου εχουν βγαλει ακομα σφαλμα. το ειπα και πιο πανω απλα αλλος μ ελεγε μπλακ αλλοσ γκριν και εγω ειπα πινκ. λίγη σημασία εχει το χρωμα απο την στιγμη που προς το παρον δεν εχουν βγαλει θεμα.

Επεξ/σία από kata_tixi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, εμένα το λάπτοπ είναι οκ σε όλα.🙂 Το ερώτημα είναι να τα αναβαθμίσω τώρα, με τον τρόπο που αναφέρεται την πρώτη σελίδα, η εδώ που φτάσαμε, να περιμένω καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, petran66 είπε

Παίδες, εμένα το λάπτοπ είναι οκ σε όλα.🙂 Το ερώτημα είναι να τα αναβαθμίσω τώρα, με τον τρόπο που αναφέρεται την πρώτη σελίδα, η εδώ που φτάσαμε, να περιμένω καλύτερα?

Ότι δουλεύει οκ δεν το πειράζουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, adi32 είπε

Ότι δουλεύει οκ δεν το πειράζουμε. 

Σωστό, αλλά φαντάζομαι όταν έρθει επίσημα για το λάπτοπ μου η αναβάθμιση, να τη κάνω, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...