Προς το περιεχόμενο

Crypto Pump Groups


geodrako

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.

Όπως γράφω και στον τίτλο έχει κανένας ασχοληθεί με pump groups στο discord/telegram που να αξίζουν?

Όσο είναι νωρίς και πριν γίνουν regulated τα crypto...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε μου δοκιμασα 3 φορες και θεωρω οτι ειναι scam, οι τυποι προ-αγοραζουν τις 2-3 προηγουμενες μερες και μεσα σε 1,5 -2 λεπτα απο την ανακοινωση στο γκρουπ εμεις οι free χρηστες  στριμογνωμαστε να αγορασουμε κ αυτοι στριμογνωνται να σπρωξουν σε εμας... στα 2 λεπτα τελειωσε το πανυγηρι, πολυ δυσκολα προλαβαινεις να αγορασεις και να πουλησεις... οποτε θα ελεγα να μεινεις μακρια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι τέτοιο κατάλαβα κι εγώ φίλε μου μετά από δοκιμαστικό με 10ευρώ γιατί δεν ήμουν σίγουρος που θα έφτανε η χασούρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ανοίξω άλλο θέμα είπα να ρωτήσω εδώ.. για τα Pump n dump groups και εγω εχω ακούσει παρόμοια με αυτά που λέτε.

 

Θεωρείτε όμως οτι γκρουπ σαν αυτό https://launchpass.com/cryptoknight/premium βρίσκονται στην ίδια κατηγορία; Προερχεται απο το discord 'cryptoknights' που είναι μεσα ο blockchainboy και κάποιοι άλλοι

 

Το εχει δοκιμάσει κανένας; Αν οχι (και δεν παραβαινω καποιο κανόνα) ψήνεται καποιος να το δοκιμασουμε ωστε να μοιραστούμε την συνδρομη δια 5 πχ ?

Επεξ/σία από georgeps21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...