Προς το περιεχόμενο

touchpal 2015 σε android 11


bananasplit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!Για λόγους συνήθειας και επειδή δε μπορώ με τίποτα να πληκτρολογήσω στο qwerty,είχα πάντα στο κινητό μου το touchpal 2015 (το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ,καθώς ήταν μια δωρεάν εφαρμογή.)Εχθές αποφάσισα να κάνω update του κινητού μου στο android 11(πολύ,πολύ μεγάλο λάθος,αλλά προσπαθούσα να λύσω ένα άλλο πρόβλημα).Από εκείνη την ώρα το πληκτρολόγιο σταμάτησε να δουλεύει.Υπάρχει περίπτωση να φταίει κάτι που μπορώ να αλλάξω,ούτως ώστε να δουλέψει στο 11;κάποια ρύθμιση ίσως,κάτι,ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ;;οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί πραγματικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς η εφαρμογή δεν υποστηρίζεται από Android 11.

Πια έκδοση έχεις στην εφαρμογή?

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 5.7.2.4.

Πραγματικά είμαι έτοιμος να δώσω το κινητό.ένα μήνυμα γράφω και θέλω μισή ώρα..τι το ήθελα το update..λες παίζει να βρω εκδοση πού να δουλεύει;οι πιο καινούριες είχαν adware έλεγε η Google.αλλά να δοκιμάσω τα πάντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έβαλα,βλέπω πολλές παραμετροποιήσεις (καλό αυτό) απλά ακόμα δεν έχω βρει το ελληνικό layout,αν και το Αγγλικό δουλεύει τέλεια..

Τελικά  δεν κάνει. Ούτε  τ9 έχει, ούτε συμπαγή  μορφή  στα ελληνικά. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ ειλικρινά που ασχολείσαι!Θα το δοκιμάσω τώρα!Ναι,είναι σχετικά απαραίτητο γιατί γράφω πολύ πιο γρήγορα..( η συνήθεια,βλέπεις..).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...