Προς το περιεχόμενο

Τι κάνω με το ληγμένο διαβατήριο τώρα;


Tetrabitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Ταυτότητα πάντως είναι σαν καινούργια γιατί την έβγαλα το 2017. Η παλιά ήταν του 2001 και είχε γίνει... Άστα... Για αυτό και την άλλαξα για φθορά αν και έχω δει και χειρότερες.

Τώρα περί κινητού, δεδομένων; Έχω Vodafone και δεν ξέρω τι παίζει. Θα μπορώ να παίρνω, να με καλούν; Έχω καρτοπρογράμμα. Τα λεπτά ομιλίας που έχω πιάνουν στις άλλες χώρες; Τα mb?

Στις χώρες που είναι στην ΕΕ (Όπως η Τσεχία γιατί κάπου είπες το αντίθετο), θα έχεις κανονικά τα λεπτά και τα mb που έχεις αγοράσει. Αν κάτι είναι δώρο (π.χ. με την ανανέωση) δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. Στις υπόλοιπες χώρες (Π.χ Βόρεια Μακεδονία/Σκόπια), δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τίποτα. Χρεώνεσαι και για τις κλήσεις που θα κάνεις και για τις κλήσεις που θα δεχτείς και μάλιστα πολύ ακριβά. Η συμβουλή μου: Κλειστό το κινητό ή σε λειτουργία πτήσεις σε αυτές τις χώρες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

8 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Επίσης είμαι εμβολιασμενος με πιστοποιητικό κανονικά που θα το κουβαλάω. Δε θέλει (και) ραπίντ και ιστορίες έτσι;

Mπορείς να το ελέγξεις;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Επίσης είμαι εμβολιασμενος με πιστοποιητικό κανονικά που θα το κουβαλάω. Δε θέλει (και) ραπίντ και ιστορίες έτσι;

μηπως να κοιτουσες τι θελει η Τσεχια για να μπεις? λεω εγω τωρα..

Αρκετες χωρες ζητανε κατι τυπου PLF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...