Προς το περιεχόμενο

Χάκερ «διέρρευσε» τον πηγαίο κώδικα του Twitch.tv και των εφαρμογών του


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, Silverage είπε

Βλέπω τα ποσά και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Ειδικά κάτι βλάκες σαν τον xQc που κάνουν σαν χαζά και βγάζουν όσα λεφτά δεν θα βγάλω εγώ σε 10 ζωές.

Κάνουν συμφωνίες εκατομμυρίων δολλαρίων μέσω του discord και εγώ ζήτησα αύξηση 100 ευρώ και μου είπανε απο τη νέα χρονιά, θα δούμε.

Μάλλον διαλέξαμε λάθος δουλειές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Pokemon640 είπε

Σε εγχώριους streamers να υποθέσω, ούτε 100€ το μήνα έσοδα ; δεν βάζω τους κόκκινους μέσα.

Κοιτάζω κατι csv αρχεια τωρα και διαπιστωνω οτι καποιοι εγχωριοι καλα τη βγαζουν.

Όσο για τους ''κοκκινους'',αν εννοείς αυτους που νομιζω,μαλλον το αεπ της περιοχης πρεπει να εχει εκτιναχθει για τα καλα.

Καποιες κρυες νυχτες του χειμωνα καθαριζαν 300αρια μονο απο ad revenue να φανταστεις...Οχι και ασχημα για ενα βραδακι.

Υπαρχουν (τουλαχιστον) 55692.28 λογοι που η ειδηση αυτη δε προκειται να δει το φως της ημερας στο site τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, arkheon89 είπε

Κοιτάζω κατι csv αρχεια τωρα και διαπιστωνω οτι καποιοι εγχωριοι καλα τη βγαζουν.

Υπαρχουν (τουλαχιστον) 55692.28 λογοι που η ειδηση αυτη δε προκειται να δει το φως της ημερας στο site τους

Στείλτο σε pm να το δω από περιέργεια.

Όσο για το 2ο, στη σελίδα τους έχουν ανεβάσει αρκετές click-bait-fake ειδήσεις, παράδειγμα δήθεν ότι έχουμε το ακριβότερο ίντερνετ στο κινητό, χωρίς στατιστικά στοιχεία, αποδείξεις, μελέτες και συγκρίσεις, απλά για να τσιμπήσουν κάνα ευρώ από διαφήμιση στο σαίτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...