Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστα data στο κινητό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, ξέρετε κάποια σχετικά φθηνή λύση για απεριόριστα data στο κινητό (ανεξαρτήτως παρόχου); Δυστυχώς το 4G router έχει πολλά σκαμπανεβάσματα + περιορισμό στα δεδομένα. Την είχαμε καταβρεί με την προσφορά της cosmote με απεριόριστα data για 9,90 το μήνα αλλά δυστυχώς την έκοψαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LeDele είπε

Καλησπέρα σας, ξέρετε κάποια σχετικά φθηνή λύση για απεριόριστα data στο κινητό (ανεξαρτήτως παρόχου); Δυστυχώς το 4G router έχει πολλά σκαμπανεβάσματα + περιορισμό στα δεδομένα. Την είχαμε καταβρεί με την προσφορά της cosmote με απεριόριστα data για 9,90 το μήνα αλλά δυστυχώς την έκοψαν...

Για απεριόριστα data

1. Vodafone (αλλά δεν την λες οικονομική)

2. COSMOTE με 45ευρώ και παίρνεις extra sim με 3,09ευρώ οπότε έχεις παντού απεριόριστα data

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 ευρώ προσφορά που μόλις μου έδωσε η wind. Απεριοριστα data ομιλία, σταθερά και κινητά και η έξτρα sim με 3 ευρώ επιπλέον το μήνα. Είναι καλά σαν τιμή; να την πάρω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν στην περιοχή σου έχεις καλό σήμα 4g τότε ναι και αν η τιμή  σου  φαίνεται καλή. Γενικά η wind δεν έχει τόσο πολύ κόσμο οπότε πιστεύω ότι δεν θα μπουκώνει όπως η κοσμοτε σε ώρες αιχμής.  Ή wind  έχει βγάλει δύο προγραμματα με 4g και ένα άλλο με 5g router.  Και τα δύο δίνουν νομίζω 100 GB και όταν τα καταναλώσεις μειώνεται η ταχύτητα του ίντερνετ νομίζω έως 4mbs πρέπει να είναι στο πρώτο πακέτο.  Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα μια κάρτα σημ Vodafone Cu  και θα έπαιζα το παιχνίδι bing bang και θα αγόραζα το πακέτο με 9.90 ευρώ που δίνει 100 gb! Και δεν θα δεσμευόμουνα με συμβόλαιο!  Επίσης θα είχα και το on the spot της Vodafone που είναι καρτοιντερνετ που δεν έχει δέσμευσή μόνο όταν το χρησιμοποιείς πληρώνεις.  Είχε κάτι πολύ ωραία πακέτα σε μισή τιμή παλαιότερα δεν ξέρω άμα ισχύουν και τώρα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnmegarythmos είπε

Εάν στην περιοχή σου έχεις καλό σήμα 4g τότε ναι και αν η τιμή  σου  φαίνεται καλή. Γενικά η wind δεν έχει τόσο πολύ κόσμο οπότε πιστεύω ότι δεν θα μπουκώνει όπως η κοσμοτε σε ώρες αιχμής.  Ή wind  έχει βγάλει δύο προγραμματα με 4g και ένα άλλο με 5g router.  Και τα δύο δίνουν νομίζω 100 GB και όταν τα καταναλώσεις μειώνεται η ταχύτητα του ίντερνετ νομίζω έως 4mbs πρέπει να είναι στο πρώτο πακέτο.  Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα μια κάρτα σημ Vodafone Cu  και θα έπαιζα το παιχνίδι bing bang και θα αγόραζα το πακέτο με 9.90 ευρώ που δίνει 100 gb! Και δεν θα δεσμευόμουνα με συμβόλαιο!  Επίσης θα είχα και το on the spot της Vodafone που είναι καρτοιντερνετ που δεν έχει δέσμευσή μόνο όταν το χρησιμοποιείς πληρώνεις.  Είχε κάτι πολύ ωραία πακέτα σε μισή τιμή παλαιότερα δεν ξέρω άμα ισχύουν και τώρα!! 

Σε ποιο πακέτο δίνει 100gb η cu με 10 ευρώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει όντως αυτό με τα 100 GB με ενδιαφέρει! Το μόνο που έχω βρει μέχρι τώρα είναι στη vodafone 40 GB το μήνα με 10€. Αν δε βρω κάτι καλύτερο θα πάω σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, LeDele είπε

Αν υπάρχει όντως αυτό με τα 100 GB με ενδιαφέρει! Το μόνο που έχω βρει μέχρι τώρα είναι στη vodafone 40 GB το μήνα με 10€. Αν δε βρω κάτι καλύτερο θα πάω σε αυτό.

Υπάρχει μόνο άμα κατεβάσεις την εφαρμογή bing bang game τότε θα στο εμφανίσει άλλα θέλει και κάρτα σημ Vodafone και να το ανοίξεις με δεδομένα  Vodafone και μετά πας στο κατάστημα και το βλέπεις πρώτο πρώτο.  Θέλει 30.000 bing bang πόντουσ και 10 ευρώ κάρτα και ισχύει για ένα μήνα το πακέτο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμάς που δεν έχουμε καν SIM Vodafone CU, τι ακριβώς είναι αυτό το bing bang game; Πόσα λεπτά "παιχνιδιού" χρειάζεται για να μαζέψει καποιος 30.000 πόντους;

Αν είναι εύκολο έφυγα για κάρτα Vodafone CU 💪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2021 στις 11:53 ΠΜ, katsikoula είπε

Για εμάς που δεν έχουμε καν SIM Vodafone CU, τι ακριβώς είναι αυτό το bing bang game; Πόσα λεπτά "παιχνιδιού" χρειάζεται για να μαζέψει καποιος 30.000 πόντους;

Αν είναι εύκολο έφυγα για κάρτα Vodafone CU 💪

εγω το επαιζα καιρο για να μαζεψω του 30.000 ποντους αλλα τωρα που εχει και καθημερινους δωρεαν ποντους κατι μαζευουμε παραπανω!! παρε ενα νουμερο vodafone cu και δοκιμασε το!! 12 ευρω εχει το πακετο!! αμα δεν κανω λαθος βαζεις καρτα και σου δινουνε το πακετο με το ποσο μεσα πρακτικα ειναι τζαμπα η καρτα σημ!. 

τα παιχνιδια καθε εβομαδα ειναι 15 πιστες και 5 παιχνιδα απο το cu around! ( εκει που λεει να βρεις το λογοτυπο στο vodafone cu και να παιξεις το παιχνιδι δες εδω 

εχει  καποιος οδηγιες για το πως θα παιξεις τα παιχνιδια cu around . Στα αλλα πανω που ειναι οι 15 πιστες ξεκινας και κτυπας με το χερι σου οτι σου πεταγεται , προσοχη!! κτυπας οι εχει μεγαλυτερους ποντους πχ 10, οτι εχει 1 ποντο εγω δεν το παιζω το αφηνω να τελειωσει δεν αξιζει, αλλα δεν ξερεις ποτε τι ποντος θα εχει ο καθε πλανητης θα κτυπησεις!! , τα παιχνιδια και τα 2 μπορεις να τα παιξεις οποτε θελεις μεχρι και την κυριακη στις 12 το βραδυ απο Δευτερα μηδενιζονται οι πιστες και ξεκινας απο την αρχη! . 

δες εδω σοου δειχνει το πως  ειναι η εφαρμογη bing bang games!! 

 Επισης δες και αυτο εδω https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/datometro/ 

σου λεει τι να κανεις για να κερδισεις περισσοτερα data!! 

αμα δεν σε βολευει υπαρχει και συμβολαιο στην vodafone με 26,99ευρω τον μηνα  με προγραμμα 100gb και σου δινει και δωρεαν ρουτερ! δες εδω https://www.vodafone.gr/eshop/internet-pantou-mobile-broadband/giga-wifi-home-xwris-stathero/c-200129/

Αμα δεν θελεις δεσμευσεις και δεν θελεις συμβολαιο μπορεις να παρεις το Vodafone Giga WiFi on the spot

https://www.vodafone.gr/eshop/internet-pantou-mobile-broadband/giga-wifi-on-the-spot-me-karta-sim/c-200128/ 

που εχει 2 πακετα 

* Giga Boost 10GB για 30 μέρες

Από 9,90€ μόνο 4,95€

*  Giga Boost 40GB για 30 μέρες

Από 19,90€ μόνο 9,95€

και εχει προσφορα στην μιση τιμη και ετσι να το συνδυασεις με το vodafone cu σου!! και  το καλο με το wifi on the spot ειναι οτι οταν αγοραζεις το πακετο σου ερχεται λογαριασμος αλλιως δεν σου ερχεται, κατι σαν καρτοιντερνετ δηλαδη αλλα με λογαριασμο. 

 
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 8/10/2021 στις 6:31 ΜΜ, user_ είπε

Για απεριόριστα data

1. Vodafone (αλλά δεν την λες οικονομική)

2. COSMOTE με 45ευρώ και παίρνεις extra sim με 3,09ευρώ οπότε έχεις παντού απεριόριστα data

Καλησπέρα φίλε μου, πως λέγεται το συγκεκριμένο πρόγραμμα της Cosmote γιατί με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άνοιξα σήμερα την εφαρμογή my Vodafone και μου εμφάνισε προσφορά για το κινητό (συμβόλαιο) με απεριόριστα τα πάντα, στα 😠.

(έβγαλαν προσφορά για νέα σύνδεση ή φορητότητα unlimited στα 29,90)

 

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2021 στις 6:56 ΜΜ, thanasisxask είπε

35 ευρώ προσφορά που μόλις μου έδωσε η wind. Απεριοριστα data ομιλία, σταθερά και κινητά και η έξτρα sim με 3 ευρώ επιπλέον το μήνα. Είναι καλά σαν τιμή; να την πάρω; 

Είσαι σίγουρος ότι θα σου δώσουν extra sim γιατί αυτές τις έχει μόνο η Cosmote και η Vodafone. 

Στις 22/11/2021 στις 10:47 ΠΜ, Doubt είπε

Άνοιξα σήμερα την εφαρμογή my Vodafone και μου εμφάνισε προσφορά για το κινητό (συμβόλαιο) με απεριόριστα τα πάντα, στα 😠.

(έβγαλαν προσφορά για νέα σύνδεση ή φορητότητα unlimited στα 29,90)

 

Και ποιο το πρόβλημα δεν μπόρεσες να την κάνεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cmvrgr είπε

Και ποιο το πρόβλημα δεν μπόρεσες να την κάνεις ;

Έγινε, αλλά για φορητότητα η τιμή ήταν 29.90€ και για μένα που ήμουν ήδη με συμβόλαιο 31,25€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Doubt είπε

Έγινε, αλλά για φορητότητα η τιμή ήταν 29.90€ και για μένα που ήμουν ήδη με συμβόλαιο 31,25€.

Αυτά τα χαζά να μην έκαναν καλοί θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...