Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με αναφορές η Apple σκοπεύει να κάνει το CarPlay πιο χρήσιμο


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Ptoma07 είπε

Εγώ ξέρω ότι χάλασαν καπια ledακια του φρένου στο αμάξι και θέλω 60€ γιατί έχει και πλακέτα. Από 5 € που θα ήθελα τότε παλιά...

Αλλά είπαμε τεχνολογία ανάπτυξη πράσινη ανάπτυξη και τα λοιπά

Μοντα για καμιά βδομάδα με λάμπα κοινή και μετά Λεντακια χύμα με το κιλό καλάι και κόλλημα

Εάν δεν θες την πράσινη ενέργεια φάε τότε το πετρέλαιο και τις ανατιμήσεις του πετρελαίου 50% και όλα καλά δεν έγινε και κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στις 9/10/2021 στις 4:26 ΜΜ, gianniskks είπε

Το CarPlay ήταν ένα βασικό κριτήριο για την επιλογή του αυτοκινήτου μου και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Πολύ βολική η πλοήγηση με google/apple maps, here we go κλπ ενώ εχεις και όλη την μουσική σου στην οθονη (spotify, Apple Music κλπ). Ναι θα ήθελα και επιπλέον λειτουργίες όπως clima. 

Δεν έχει το αμάξι controls για το κλιματιστικό όταν δεν έχεις κουμπωμένο κινητό πάνω???

Πες μας τι αμάξι έχεις για να μην το πάρουμε και τραβάμε τα μαλλιά μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, sv398 είπε

Δεν έχει το αμάξι controls για το κλιματιστικό όταν δεν έχεις κουμπωμένο κινητό πάνω???

Πες μας τι αμάξι έχεις για να μην το πάρουμε και τραβάμε τα μαλλιά μας.

Χωρίς παρεξήγηση αλλά το σχόλιο σου είναι εντελώς άκυρο. Λες όταν συνδέω το κινητό να μην μπορώ να χειριστώ τον κλιματισμό; Είναι δυνατόν; Αυτό που λέω είναι να μπορώ να χειριστώ το clima μέσω CarPlay. Μάλλον δεν κατέχεις απο CarPlay και σχετικές τεχνολογίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...