Προς το περιεχόμενο

Helium mining


Danvor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλαβα το bobcat300 04/05/2022  και το έωλα προς το παρόν μέσα στο σπίτι μέχρι να ολοκληρώσω να περάσω καλώδια κλπ 

 

Χωρίς έξοδα τελωνίου καθώς τα έχουμε πλήρωση είδη 

EC2E5A10-1599-41C6-A8C2-908D404AC442.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/1/2022 στις 6:53 ΜΜ, aggelow είπε

Και εγώ παρήγγειλα το Linxdot το περιμένω μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες να φτάσει τελωνείο. Και αναρωτιέμαι το ίδιο πράγμα. Πάντως γενικά για τέτοια θέματα ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.eshopwedrop.gr/. Βάζεις διεύθυνση παραλήπτη την δικιά τους και στο στέλνουν μετά από 15-20 μέρες Ελλάδα με μικρή σχετικά χρέωση χωρίς τελωνείο. Τώρα το miner το παρήγγειλα κατευθείαν σπίτι μου για να δω αν θα μπει τελωνείο ή όχι. 

Τελικά το έχεις παραλάβει; Πόσο πλήρωσες για τελωνείο; Το περιμένω και εγω σε λίγες μέρες λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2022 στις 2:21 ΠΜ, simmos007 είπε

Έλαβα το bobcat300 04/05/2022  και το έωλα προς το παρόν μέσα στο σπίτι μέχρι να ολοκληρώσω να περάσω καλώδια κλπ 

 

Χωρίς έξοδα τελωνίου καθώς τα έχουμε πλήρωση είδη 

EC2E5A10-1599-41C6-A8C2-908D404AC442.jpeg

Καλημέρα,  

Τελικά αξίζει ; Το έχεις τσεκάρει για να δεις τι σου δίνει; Λογικά τώρα που όλα τα crypto είναι κάτω θα έχεις και μικρότερο κέρδος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2022 στις 7:21 ΜΜ, eugenios20 είπε

Τελικά το έχεις παραλάβει; Πόσο πλήρωσες για τελωνείο; Το περιμένω και εγω σε λίγες μέρες λογικά.

Τελωνείο 250€... Θα το γυρίσω πίσω και θα αγοράσω είτε μεταχειρισμένο είτε καινούργιο από άλλους. Έχω βρει αρκετές αγγελίες στην ομάδα στο FB. Περιμένω το refund για την ώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2022 στις 2:16 ΜΜ, aggelow είπε

Τελωνείο 250€... Θα το γυρίσω πίσω και θα αγοράσω είτε μεταχειρισμένο είτε καινούργιο από άλλους. Έχω βρει αρκετές αγγελίες στην ομάδα στο FB. Περιμένω το refund για την ώρα.

 

Απλά πρόσεχε τα μεταχειρισμένα γιατί μπορεί να είναι κλειδωμένα. Μάλλον θα το κρατήσω εγω γιατί έχουν αλλάξει κάτι με το refund και είναι αρκετοι που περιμένουν επιστροφή εδώ και πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Στην πόλη μου δείχνει κάποια εξάγωνα αλλά δεν φαίνεται να υπάρχει κανένα  άλλο μηχάνημα για να συνδεθεί. Τι γίνεται σ' αυτή την περίπτωση , πρέπει να περιμένω μήπως και βάλει κάποιος άλλος μηχάνημα πριν κάνω οποιαδήποτε κίνηση;

Επίσης τώρα που έχει πιάσει πάτο το HNT συμφέρει;

Εννοώ να δώσεις 500€ + για να πάρεις το miner.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2022 στις 2:14 ΜΜ, zchrisz είπε

Καλησπέρα,

Στην πόλη μου δείχνει κάποια εξάγωνα αλλά δεν φαίνεται να υπάρχει κανένα  άλλο μηχάνημα για να συνδεθεί. Τι γίνεται σ' αυτή την περίπτωση , πρέπει να περιμένω μήπως και βάλει κάποιος άλλος μηχάνημα πριν κάνω οποιαδήποτε κίνηση;

Επίσης τώρα που έχει πιάσει πάτο το HNT συμφέρει;

Εννοώ να δώσεις 500€ + για να πάρεις το miner.

 

Αν πάρεις μια καλή κεραία και την βάλεις ψηλά θα μπορείς να επικοινωνεί και με άλλη πολης άνετα. Το αν αξίζει τώρα δεν ξέρω, παίζει ανάλογα πως θα πάει η τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

https://youtu.be/LDhU295bUv4

Ένας προβληματισμός για όσους σκέφτονται να επενδύσουν σε miner που είναι για iot και όχι 5G. Να πούμε εδώ ότι και τα legacy 4g δίκτυα έχουν προβλέψεις για iot συσκευές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
Στις 26/7/2023 στις 10:56 ΜΜ, agnostos99 είπε

Τι έγινε ρε παιδιά, καπου ηταν ενας Miner και εβγαζε κατι λιγα σεντς τη μερα εδω και λιγες μέρες δε βγαζει ουτε το ρευμα του 🫠

Τα πάνω κάτω έγινε !

Άλλαξαν πολλά , αν κατάλαβε κάνεις να το εξηγήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, Papayou said:

Τα πάνω κάτω έγινε !

Άλλαξαν πολλά , αν κατάλαβε κάνεις να το εξηγήσει.

Είδα λιγο και διαβασα δυστυχως η ευτυχως για καποιους πλεον πλερώνεται μονο όποιος είδε πρώτος το σημα ενος miner και όχι όπως γινόταν μέχρι τωρα που επιλεγονταν στην τυχη 14 απο όσους είχαν δει μια εκπομπη. Οπότε όσοι εχουν καλυτερα τοποθετημενη κεραια και πολυ καλη συνδεση με internet θα παιρνουν όλα τα λεφτα πλέον. Η πλάκα ειναι οτι αρκει να ειναι πχ 20 απο αυτους σε μια πολη με 500 miners και δε θα πληρωνεται κανενας αλλος. Αναποφευκτα οι υπολοιποι 480 θα ξηλωσουν τους miners τους και οι λοιποί 20 θα αλληλοκοιτιούνται... ωραία πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...