Προς το περιεχόμενο

BOX - 3 € Έκπτωση για σήμερα 12/10


antwnhspap98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, 8an0s είπε

To κουπόνι ισχύει για παραγγελίες άνω των 6,00 €

Ε μια χαρα, ακομη και 5Ε να στοιχιζει αυτο που θα επερνες, βαλε και 1 κοκα κολα, και κερδιζεις το 3ευρω

Screenshot_20211012_212743.jpg

Επεξ/σία από emperor4her
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχετε 2 χιλ πόντους (-2 ευρώ) συμφέρει μάλλον να πάτε στα 8 ευρώ παραγγελία με τελική τιμή τα 3 ευρώ. Απλά θέλει λίγο παίξιμο στο σάιτ τη σειρά με την οποία περνάς τις εκπτώσεις για να τις πάρει και τις 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Αν έχετε 2 χιλ πόντους (-2 ευρώ) συμφέρει μάλλον να πάτε στα 8 ευρώ παραγγελία με τελική τιμή τα 3 ευρώ. Απλά θέλει λίγο παίξιμο στο σάιτ τη σειρά με την οποία περνάς τις εκπτώσεις για να τις πάρει και τις 2.

Λογικα θελει πρωτα να χρησιμοποιησεις του ποντους για να κατεβει στα 6.
Και μετα περνας το κουπονι και παει στα 3.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται τωρα που το εφουντ εχει κακο ονομα οι αλλες εταιρίες κανουν οτι μπορουν. Κατω το μονοπώλιο παιδιά!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, mp44christos said:

Μου φαίνεται τωρα που το εφουντ εχει κακο ονομα οι αλλες εταιρίες κανουν οτι μπορουν. Κατω το μονοπώλιο παιδιά!

Κάτω το μονοπώλιο!!! Δώστε περισσότερα κουπόνια ρε αρκουδαίοιδες; Τι θα τα κάνετε; Μαζί σας θα τα πάρετε;;;;; :P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες πως παιζουν γενικα με το μυαλο του ανθρώπου??Δηλαδη εγω δεν ειχα σκοπο να παραγγείλω σμρ,αλλα μολις είδα αυτο,καθομαι σ αναμμενα καρβουνα..!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Ειδες πως παιζουν γενικα με το μυαλο του ανθρώπου??Δηλαδη εγω δεν ειχα σκοπο να παραγγείλω σμρ,αλλα μολις είδα αυτο,καθομαι σ αναμμενα καρβουνα..!

Πονεμενη ιστορια...τα ιδια και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, mp44christos είπε

Μου φαίνεται τωρα που το εφουντ εχει κακο ονομα οι αλλες εταιρίες κανουν οτι μπορουν. Κατω το μονοπώλιο παιδιά!

To Box παίζει δυνατά από το ξεκίνημά του σε θέμα πόντων, εκπτώσεων και προσφορών και με ικανοποιητικό αριθμό καταστημάτων.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, polpapajim είπε

 

To Box παίζει δυνατά από το ξεκίνημά του σε θέμα πόντων, εκπτώσεων και προσφορών και με ικανοποιητικό αριθμό καταστημάτων.

Απλά εχω παρατηρήσει ότι ρίχνει άκυρα σε παραγγελίες κάποιες φορές χωρίς καμία ενημέρωση γιατί συνέβη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pipis_vidas είπε

Απλά εχω παρατηρήσει ότι ρίχνει άκυρα σε παραγγελίες κάποιες φορές χωρίς καμία ενημέρωση γιατί συνέβη

Τα ακυρα ειναι απο τα καταστηματα συνηθως και σε εμενα προσωπικα οτι ακυρο εχω φαει μετα ακολουθει και κουπονι μετα. Η μονη μλκια που γινεται σε ολες τις εφαρμογες ειναι οτι σε χρεωνουν πρωτα πριν παει η παραγγελια και αν ακυρωθει μετα περιμενεις μερικες μερες να πιστωθουν ταχρηματα σου, αλλα αυτο ειναι σε ολες, αν εχεις υπομονη παιρνεις τηλεφωνο τους λες δεν εχω αλλα χρηματα και παιρνεις και παλι κουπονια😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εγώ δεν έχω κάνει έστω 1 παραγγελία στο box που να μην χρειαστεί να με καλέσει το κατάστημα να μου πει το τάδε δεν υπάρχει κλπ. και απ ότι έχω ακούσει έχει θέμα η εφαρμογή για τους επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...