Προς το περιεχόμενο

BOX - 3 € Έκπτωση για σήμερα 12/10


antwnhspap98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος τυχαίνει να έχει για κάποιο λόγο δύο λογαριασμούς μπορείτε να παραγγείλετε με τον ένα σήμερα να φάτε, και στον άλλο να παραγγείλετε πάλι άμεσα αλλά να βάλετε αυριανή παράδοση. 

 

You are welcome... 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Πάντως και εγώ δεν έχω κάνει έστω 1 παραγγελία στο box που να μην χρειαστεί να με καλέσει το κατάστημα να μου πει το τάδε δεν υπάρχει κλπ. και απ ότι έχω ακούσει έχει θέμα η εφαρμογή για τους επαγγελματίες.

Πρέπει να παίξεις τζόκερ οπωσδήποτε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως το πιο ενοχλητικό είναι πως δεν έχει παραλαβή από το κατάστημα νομίζω....

Εδιτ: Συν το γεγονός πως την προηγούμενη φορά που είχε κουπόνι σχεδόν όλα τα μαγαζια στην περιοχή μου δεν το δέχονταν όταν έφτανα στην πληρωμή. :)

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, safridia είπε

Εχει επισης το Simply burgers τα δυο με 10,90ευρω.
Δεν ασχολιεμαι με κουπονια, αγοραζω δυο μπεργκερ και τελος.

Με cu έχει 7€ τα 2 burger έτσι κ αλλιως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fabricated είπε

Με cu έχει 7€ τα 2 burger έτσι κ αλλιως 

Μια φορα τον μηνα ομως και πρεπει να εχει νουμερο CU που ακομη και σε καρτοκινητο εχει κοστος 10ευρω για δυο μηνες απο τους οποιους μπορεις να βγαλεις δυο φορες (μια φορα τον μηνα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει και σε μένα , μία φορά , αμέσως μετά από παραγγελία να με ενημερώσουν ότι δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν , στο πεντάλεπτο είχαν πιστωθεί τα λεφτά πίσω και μου έστειλαν  msg ότι μου πρόσθεσαν 2000 πόντους στο λογαριασμό μου  για την ταλαιπωρία μου  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, safridia είπε

Μια φορα τον μηνα ομως και πρεπει να εχει νουμερο CU που ακομη και σε καρτοκινητο εχει κοστος 10ευρω για δυο μηνες απο τους οποιους μπορεις να βγαλεις δυο φορες (μια φορα τον μηνα)

 

Εγω εχω και αν θεμω 2 φορές η παραπάνω το μήνα έχω αρκετούς γνωστούς και συγγενείς π παίρνω κωδικο. Μάλιστα με νεο simply buther account στο app παίρνεις και ενα meal στην επόμενη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μ ζητησε η εφαρμογη μετα τα στοιχεια της καρτας και κωδικους winbank ,δεν ξερω αν αυτο ειναι νορμαλ .Ημουν εκτος και δεν τους θυμομουν και παρολο που ακυρωθηκε η παραγγελια μ τωρα λεει οτι χρησιμοποιησα το κουπονι και δεν μπορω να παραγγειλω! Μονο με ποντους πλεον ,ασε που δεν εχει και παραλαβη απο το καταστημα.Μενω σε περιοχη που δεν εχει καλυψη απο μαγαζια ενω με το efood μπορω να παραγγειλω και αναγκαστηκα θα τους καλουσα να παω να τα παρω ,αλλη ταλαιπωρια απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον ts που μ' έκανε να παραγγείλω ενώ δεν είχα σκοπό!😂

Το marketing της Cosmote δούλεψε μια χαρά.

Σοβαρά τώρα, ήταν μια καλή ευκαιρία για κρέπα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ, έκανα τρεις παραγγελίες από εμένα, την γυναίκα και την μαμά! Τρίτη Οκ, Τετάρτη θα έρθει... Πέμπτη δίαιτα, Παρασκευή θα έρθει... Σε συνδυασμό με πόντους όλα αυτά. Ευχαριστώ και το Box που παραγγέλνω χωρίς να θέλω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Ίσως το πιο ενοχλητικό είναι πως δεν έχει παραλαβή από το κατάστημα νομίζω....

Εδιτ: Συν το γεγονός πως την προηγούμενη φορά που είχε κουπόνι σχεδόν όλα τα μαγαζια στην περιοχή μου δεν το δέχονταν όταν έφτανα στην πληρωμή. :)

γραφεις στο τελος της παραγγελιας παραλαβη απο το καταστημα!Τοσο ευκολο

KhabyLame-copy.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Dr4In είπε

Δυστυχως αυτο που εντοπισα ειναι οτι ακριβειναν τα της δωροεπιταγες, νομιζω ειχα παρει ΕΚΟ αξιας 20€ με 30.000 ποντους και τωρα θελει 33.000

αυτό ναι, με 22000 πόντους ειχε και 20 ευρη απο Γερμανο για οσους θυμούνται, τωρα τις βγαλαν τελειως, αλλα και η εκπτωση σε ποντους για τις παραγγελειες ειναι τιμιοτατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...