Προς το περιεχόμενο

BOX - 3 € Έκπτωση για σήμερα 12/10


antwnhspap98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, Marios60 είπε

Εμενα μ ζητησε η εφαρμογη μετα τα στοιχεια της καρτας και κωδικους winbank ,δεν ξερω αν αυτο ειναι νορμαλ .Ημουν εκτος και δεν τους θυμομουν και παρολο που ακυρωθηκε η παραγγελια μ τωρα λεει οτι χρησιμοποιησα το κουπονι και δεν μπορω να παραγγειλω! Μονο με ποντους πλεον ,ασε που δεν εχει και παραλαβη απο το καταστημα.Μενω σε περιοχη που δεν εχει καλυψη απο μαγαζια ενω με το efood μπορω να παραγγειλω και αναγκαστηκα θα τους καλουσα να παω να τα παρω ,αλλη ταλαιπωρια απο εκει.

Καμία legit εφαρμογή δεν σου ζητάει τραπεζικούς κωδικούς.

Αυτό που προφανώς έγινε είναι ότι δεν έχεις εγκατεστημένη την εφαρμογή της winbank και επειδή ζήτησε επιβεβαίωση η τράπεζα, άνοιξε νέο παράθυρο το BOX για το winbank.
Αυτό δεν σημαίνει ότι σου ζήτησε κωδικούς ούτε και ότι τους αποθηκεύει.

Την κάρτα την αποθηκεύει για ευκολία δικιά μας, αν θέλουμε να την δώσουμε ή όχι, είναι δικό μας θέμα.

 

Επίσης, για όποιον δεν το έχει προσέξει, αν σώσεις κάρτα από την εφαρμογή της Cosmote για να πληρώνεις λογαριασμούς με ένα κλικ, εφόσον κάνεις log in με τα στοιχεία του cosmote account στο BOX, η κάρτα εμφανίζεται και στο BOX.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, ababapanos είπε

εχω 10.000 ποντους και μου εγαψε οτι ληγουν σε 7 μερες, τι πρεπει να κανω για να μην μηδενίσουν?

 μήπως να παραγγείλεις??? Το αναφέρει και στους όρους 90 μέρες μετά την τελευταία παραγγελία διαγράφονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, di maria kun είπε

 μήπως να παραγγείλεις??? Το αναφέρει και στους όρους 90 μέρες μετά την τελευταία παραγγελία διαγράφονται 

Μα αυτο μου κανει εντυπωση πριν 2 μερες παραγγειλα  καφε. Μηπως πρεπει να ειναι απο καποιο ποσο και πανω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό με τις 90 μέρες από την τελευταία παραγγελία,άσχετα από την ημερομηνία ισχύος των πόντων που αναγράφεται στην εφαρμογή.Κάποια στιγμή θα ανανεωθεί η ημ/νία.Σε μένα πέρασε μια φορά η (λανθασμένη) ημ/νία και δεν διαγράφηκαν οι πόντοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ababapanos είπε

Μα αυτο μου κανει εντυπωση πριν 2 μερες παραγγειλα  καφε. Μηπως πρεπει να ειναι απο καποιο ποσο και πανω?

Αν παράγγειλες χωρίς να πληρώσεις ούτε 0.01 ευρώ, τότε δεν μετράει η παραγγελία για τους πόντους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/10/2021 στις 4:38 ΜΜ, ababapanos είπε

εχω 10.000 ποντους και μου εγαψε οτι ληγουν σε 7 μερες, τι πρεπει να κανω για να μην μηδενίσουν?

τελικα εληξαν η ειναι συστημικο σφαλμα???εγω παραγγειλα πριν μια βδομαδα και πριν απο 15 μερες ξανα  και μου ηρθε υπενθυμιση οτι ληγουν τον αλλο μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο τελικα συμβαινει αν εχεις διπλους λογαριασμους. το συστημα μπερδευεται και σου στελνει μηνυμα οτι ληγουν οι ποντοι απο τον αλλον λογαριασμο σου

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

τελικα εληξαν η ειναι συστημικο σφαλμα???εγω παραγγειλα πριν μια βδομαδα και πριν απο 15 μερες ξανα  και μου ηρθε υπενθυμιση οτι ληγουν τον αλλο μηνα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2021 στις 4:39 ΜΜ, MikeJ είπε

Πάντως και εγώ δεν έχω κάνει έστω 1 παραγγελία στο box που να μην χρειαστεί να με καλέσει το κατάστημα να μου πει το τάδε δεν υπάρχει κλπ. και απ ότι έχω ακούσει έχει θέμα η εφαρμογή για τους επαγγελματίες.

Γρηγορης τελευταια φορα φορα που μου φερανε .  - Εχετε βλεπω παραγγειλει και πιτσα μονο το καφε εχουμε :P . Γμτο και 1 καταστημα δειχνει ανοιχτο ολο και ολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

Κωδικός VOICE-3€

Λογικά για όσο παίζει η εκπομπή on TV

 

Για παραγγελίες από 8€ και άνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, σόρρυ κιόλας μην γελάσετε, αυτή η προσφορά είναι standard; Δηλαδή όταν παίζει το voice πάντα ισχύει ο κωδικός έκπτωσης -3€ VOICE?

Κάθε πότε παίζει το show voice;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...